Akademia Piłkarska Tiki Taka

Akademia Piłkarska Tiki Taka

Wybierz numer

696-099-189
a...@gmail.com pokaż
Otwarte do 12:00 więcej
  • Zdjęcie 1/25 - Akademia Piłkarska Tiki Taka Rumia 4
  • Zdjęcie 2/25 - Akademia Piłkarska Tiki Taka Rumia 3
  • Zdjęcie 3/25 - Akademia Piłkarska Tiki Taka Rumia 2
  • Zdjęcie 4/25 - Akademia Piłkarska Tiki Taka Rumia +22 1
 

TV Filmy

1

Obóz sportowy

O nas

Akademia prowadzi zajęcia dla dziewczynek i chłopców od 2 roku życia. Są to zajęcia ogólnorozwojowe zawierające w sobie przede wszystkim elementy piłki nożnej. Nasze treningi łączą aktywność fizyczną i dobrą zabawę!
Zajęcia mają na celu poprawę sprawności fizycznej, nabycie podstawowych umiejętności piłkarskich oraz naukę współdziałania w grupie. Różnorakie zabawy, gry i ćwiczenia, których główną tematyką jest piłka nożna rozwijają w dzieciach podstawy koordynacji i równowagi, gibkość, szybkość, zwinność, sprawność manualną, orientację przestrzenną, umiejętność koncentracji oraz wytrwałość.
Zajęcia zawierają elementy gimnastyki korekcyjnej, dzięki czemu pomagają korygować wady postawy i kształtować prawidłową sylwetkę dziecka.
W starszych grupach zajęcia mają formę typowych treningów piłkarskich. Pozwalają nabyć i rozwijać podstawowe umiejętności piłkarskie takie jak: czucie i uderzanie piłki różnymi częściami ciała, podstawy dryblingu, rzuty i chwyty piłki. Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę trenerską.
Organizujemy także sportowe półkolonie dla dzieci w wieku 5-12 lat, pełne zdrowej aktywności i ciekawych atrakcji.

Oceny (5)

Gosia
Termin usługi: luty 2024

Mój syn uczęszczał na półkolonie w Akademi Piłkarskiej Tiki Taka był bardzo ale to bardzo zadowolony. Na drugi rok zapisujemy syna na dwa tygodnie.Z całego serca polecam

Szkółki Piłkarskie

6.0
Dariusz A
Termin usługi: sierpień 2023

Dziękujemy za super obóz piłkarki, na którym dzieci były pierwszy raz, ale po powrocie zapowiedziały, że chcą jechać w przyszłym roku. Polecamy każdemu zajęcia w Tiki Taka u Trenera Sławka :) A tym czasem wracamy na zajęcia od września :)

Szkółki Piłkarskie

6.0
Ania
Termin usługi: sierpień 2023

Bardzo polecamy szkołe AP Tiki taka, świetna atmosfera i organizacja, super podejście do dzieci, treningi profesjonalne - adekwatne do wieku dziecka, rozbudowana oferta letnich i zimowych wypoczynków z clubem piłkarskim :)

Szkółki Piłkarskie

6.0
Kamila
Termin usługi: sierpień 2023

Bardzo polecam , syn był pierwszy raz na obozie i wrócił zadowolony i szczęśliwy , nawet jest gotowy na rok pojechać znowu !

Szkółki Piłkarskie

6.0
Tomek, tata 6-latka
Termin usługi: czerwiec 2023

Bardzo fajne zajęcia. Dzieci bardzo zaangażowane i chętne do przychodzenia na zajęcia. Świetne podejście trenerów do zajęć i do dzieci. Mają autorytet wśród dzieci i bardzo dobry kontakt z nimi. Polecam

Szkółki Piłkarskie

6.0