Akademia Prawa Jazdy kat. B, B+E, C, C+E, D

Akademia Prawa Jazdy

Wybierz numer

58 661-11-11 793-336-286 infolinia: 801-566-111
i...@akademiaprawajazdy.pl pokaż
Otwarte do 17:00 więcej
 • Zdjęcie 1/10 - Akademia Prawa Jazdy Gdynia 4
 • Zdjęcie 2/10 - Akademia Prawa Jazdy Gdynia 3
 • Zdjęcie 3/10 - Akademia Prawa Jazdy Gdynia 2
 • Zdjęcie 4/10 - Akademia Prawa Jazdy Gdynia +7 1
 

Co nowego

TEORIA W DOMU! Wykłady w formie e-kursu. Ucz się kiedy chcesz bez wychodzenia z domu! ZAPRASZAMY! Nie zwlekaj, zapisz się on-line lub telefonicznie!
Najbliższy kurs prawa jazdy kat. b WYKŁADY START: 25.11 grupa weekendowa, 27.11 grupa popołudniowa. Zadzwoń do nas i zapytaj o dostępność oraz szczegół

TV Filmy

Akademia Prawa Jazdy
408

Akademia Prawa Jazdy

Artykuły o nas

O nas

I miejsce za 2023 r. w rankingu trojmiasto.pl
--
E-LEARNING - teoria bez wychodzenia z domu! Rozpocznij kurs już dziś!
--
NAJWYŻSZA ZDAWALNOŚĆ za ostatnie 5 lat!!! -- Najbliższe kursy: 25.11 (gr. weekendowa), 27.11 (gr. popołudniowa),
Nasz ośrodek szkolenia kierowców jest nowoczesny, doskonale wyposażony, tak aby szkolenia zawsze odbywały się na najwyższym poziomie. Dbamy o wysoką jakość świadczonych usług oraz pełną satysfakcję naszych kursantów co potwierdzają liczne opinie na niniejszym portalu.

Akademia Prawa Jazdy to:

- 16 lat doświadczenia
- ponad 4 tys. wyszkolonych kierowców
- najwyższa zdawalność w Gdyni za ostatnie 5 lat
- miła i przyjazna atmosfera
- wykwalifikowana kadra instruktorów i wykładowców
- samochody szkoleniowe takie jak na egzaminie państwowym
- jazdy we wszystkie dni tygodnia

Najczęściej zadawane pytania

W jakim wieku można rozpocząć kurs prawa jazdy kat. b?
Kurs prawa jazdy można rozpocząć 3 miesiące przed osiągnięciem wymaganego wieku. Kurs prawa jazdy kat. b można rozpocząć mając ukończone 17 lat i 9 miesięcy.
Jaki jest pierwszy krok, aby rozpocząć kurs prawa jazdy?
Przed rozpoczęciem kursu należy wykonać badanie lekarskie o braku przeciwwskazań do prowadzenia pojazdów i wygenerować Profil Kandydata na Kierowcę (numer PKK).
Co oznacza skrót PKK?
Profil Kandydata na Kierowcę (PKK) jest to elektroniczny wydawany bezpłatnie dokument z wygenerowanym indywidualnym numerem. Dokument ten jest niezbędny do rozpoczęcia kursu w Ośrodku Szkolenia Kierowców oraz zapisania się na termin egzaminu w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego.
PKK jest wydawany bezpłatnie.
Jakie dokumenty są wymagane, aby uzyskać numer PKK?
Do wydania profilu kandydata na kierowcę (PKK) wymagane są następujące dokumenty:
- dokument tożsamości,
- orzeczenie lekarskie stwierdzające brak przeciwwskazań do kierowania pojazdem, wydane przez lekarza uprawnionego do badań kierowców,
- jedna wyraźna, aktualna i kolorowa fotografia o wymiarze 3,5 cm x 4,5 cm (zdjęcie biometryczne, takie jak do dowodu osobistego lub paszportu),
- pisemna zgoda rodziców lub opiekunów, jeżeli osoba nie ukończyła 18 lat,
- kserokopia prawa jazdy (w przypadku, gdy wnioskodawca posiada prawo jazdy),
- wypełniony formularz (druk) wniosku (do pobrania w referacie praw jazdy)
Gdzie należy wnioskować o numer PKK?
W celu założenia Profilu Kandydata na Kierowcę należy zgłosić się do Starostwa Powiatowego/Urzędu Miasta zgodnie ze swoim adresem zamieszkania/zameldowania.
Czy kurs prawa jazdy można rozłożyć na raty?
Płatność za kurs kategorii b można rozłożyć na nieoprocentowane raty na okres trwania kursu:
I rata – 500 zł przed rozpoczęciem kursu;
II rata – 500 zł przed zakończeniem zajęć teoretycznych;
III rata – 500 zł do 10 godziny zajęć praktycznych;
IV rata – pozostała kwota płatna do 20 godziny zajęć praktycznych.
Kiedy można rozpocząć kurs prawa jazdy?
Po załatwieniu wszystkich formalności związanych z wygenerowaniem numeru PKK można rozpocząć szkolenie. Szkolenie składa się z zajęć teoretycznych realizowanych w siedzibie ośrodka lub on-line oraz zajęć praktycznych. Po pomyślnie zdanym egzaminie wewnętrznym można zapisać się na egzamin państwowy w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego.
Tradycyjne wykłady czy kurs on-line?
Tradycyjne wykłady, chociaż niewątpliwie wartościowe, jednak czasami trudno dopasować je do napiętego grafiku pracy/szkoły. Warto wiedzieć, że uczestniczenie w nich nie jest obecnie obowiązkowe! To Ty decydujesz o formie nauczania. Jeżeli nie odnajdujesz się na tradycyjnych wykładach lub po prostu nie masz na nie czasu, lubisz czytać lub uczyć się za pośrednictwem komputera to masz możliwość samodzielnego zgłębienia wiedzy teoretycznej i przygotowania się do państwowego egzaminu teoretycznego.

W tym wariancie po samodzielnej nauce i uzyskaniu numeru PKK musisz zapisać się na egzamin teoretyczny w wybranym ośrodku egzaminacyjnym. Dopiero po jego zdaniu udasz się do ośrodka szkolenia kierowców aby odbyć szkolenie praktyczne i po jego zakończeniu zdać państwowy egzamin praktyczny.

Oceny (2283)

Wanda
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: maj 2023 

Po zakończonym szkoleniu w Akademii Prawa Jazdy stwierdzam,że była to fajna przygoda. Od chwili zapisu wszystko odbywało się w miłej atmosferze. W APJ pracują przesympatyczni ludzie. Jazdy miałam z Krzysztofem Chejmanowskim. Niech nikogo nie zmyli ta jego poważna postawa. Jak najbardziej jest to przesympatyczny człowiek z poczuciem humoru, ale usilnie stara się nie zdradzić z tą cechą. U Krzysztofa w samochodzie panuje niesamowicie spokojna atmosfera. Jest to instruktor,którego nie da się wyprowadzić z równowagi chociaż chyba udało mi się oazę spokoju doprowadzić do magicznej granicy,która podobno nie istnieje Instruktorowi trafił się trudny przypadek... Jeżeli ktoś szuka instruktora, który cierpliwie będzie odpowiadał na te same pytania i nie da do zrozumienia,że właśnie pada 174 raz to jest to odpowiednia osoba. Krzysztof starał się zawsze tak ustawić godziny jazdy żebym jak najbardziej komfortowo czuła się na egzaminie. W chwilach zwątpienia motywował i okazywał się być wielkim wsparciem! Dziękuję za wszystko całej ekipie Akademii Prawa Jazdy!

Kursy prawa jazdy

6.0
 • obsługa:
  6
 • poziom nauczania:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • czas trwania kursu:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Gabriel
Termin usługi: październik 2023 

Zdane za pierwszym razem i teoria i praktyka. Bardzo polecam Panią Kasie, głównie dzięki niej ten sukces.

Kursy prawa jazdy

5.6
Julia
Termin usługi: listopad 2023 

Bardzo polecam Panią Kasie Cudowna osoba Kilka jazd i zdane

Kursy prawa jazdy

6.0
Kacper
Termin usługi: listopad 2023 

Swój kurs odbyłem z Panem Krzysztofem Chejmanowskim i mogę szczerze powiedzieć, że jest on idealnym instruktorem, z którym każdy chciałby odbyć swoje jazdy. Świetnie przygotował mnie do egzaminu, który zdałem za pierwszym podejściem. Serdecznie polecam Pana Krzysztofa oraz całą Akademię Prawa Jazdy.

Kursy prawa jazdy

6.0
Uczeń akademia prawa jazdy
Termin usługi: listopad 2023 

Polecam gorąco instruktora pana Michała Cieplinskiego ,szeroka wiedza , super podejście do początkujących , możecie śmiało zapisać się do pana

Kursy prawa jazdy

6.0
Kamil Kuc
Termin usługi: listopad 2023 

Polecam każdemu Akademię Prawa Jazdy, a w szczególności panią instruktorkę Kasię. Jazdy przebiegały w miłej atmosferze, a egzamin zdany za pierwszym razem.

Kursy prawa jazdy

6.0
Antoni
Termin usługi: listopad 2023 

Uważam że Pan Krzysztof Chejmanowski jest profesjonalistą w swoim zawodzie. Jestem zadowolony z jego przygotowywania mnie do egzaminu na prawo jazdy. Polecam jego wiedzę teoretyczną i praktyczną.

Kursy prawa jazdy

6.0
Ania
Termin usługi: listopad 2023 

Mogę z całego serca polecić każdemu Akademie Prawa Jazdy. Pan Krzysztof Chejmanowski jak i cała ekipa APJ jest sympatyczna, cierpliwa i stwarza najlepsze warunki do nauki jazdy. Wszystko zawsze dokładnie i na spokojnie wytłumaczone. Gorąco polecam!!

Kursy prawa jazdy

6.0
Majkel Kwietniewski Kwiek
Termin usługi: listopad 2023 

Serdecznie polecam Pana Krzysztofa Chejmanowskiego. Cierpliwy instruktor, który daje praktyczne rady i świetnie przygotował mnie do egzaminu, zdane za pierwszym

Kursy prawa jazdy

6.0
Julia
Termin usługi: listopad 2023 

Bardzo dobrze oceniam lekcje nauki jazdy z p. Grzegorzem Formellą. Przyjemna atmosfera, przydatne wskazówki, cierpliwość i opanowanie to duże atuty dla Pana jako nauczyciela. Egzamin zdany za pierwszym razem.

Kursy prawa jazdy

6.0
Borys Krajewski
Termin usługi: listopad 2023 

Bardzo przyjemna atmosfera , mili ludzie. Dzięki poradom Pana Michała zdane za pierwszym bez problemu.

Kursy prawa jazdy

6.0
Wiola
Termin usługi: listopad 2023 

Bardzo polecam Akademię Prawa Jazdy a w szczególności instruktorkę Panią Wioletę Kwidzińską, która poprzez swój profesjonalizm i ogromną cierpliwość potrafiła nauczyć mnie jeździć i przygotować do egzaminu. Ponadto Pani Wioleta jest przesympatyczną osobą, która potrafi zmotywować i dodać wiary we własne możliwości.

Kursy prawa jazdy

6.0
Katarzyna
Termin usługi: wrzesień 2023 

Polecam wszystkim z całego serca. Szczególnie instruktorów Wojciecha Szyszkowskiego i Michała Cieplińskiego. Jeden jak i drugi nie owija w bawełnę tylko mówia konkretnie co i jak. Widać że zależy im na tym by wyszkolić dobrych kierowców, żeby kursantów przygotować nie tylko do samego egzaminu a do codziennych sytuacji na drodze, uczulić na to co wydaje się nie groźne a może stwarzać powazne zagrożenie, nauczyć właściwych odruchów. Z całego serca dziękuję za tak dobre przygotowanie. Oba egzaminy zdałam bezbłędnie w 1 terminie, a sam egzaminujący po egzaminie powiedział, że widać że poradzę sobie na drodze.

Kursy prawa jazdy

6.0
Maria Jankowska
Termin usługi: listopad 2023 

Jestem bardzo zadowolona ze szkoły jazdy. Jeździłam z p. Katarzyną Roman- Gańczak, jest przemiła, profesjonalna i świetnie przygotowuje. Bardzo ją polecam! Egzamin praktyczny zdany za 1. razem

Kursy prawa jazdy

6.0
Bartłomiej
Termin usługi: sierpień 2023 

Jazdy z Panem Michałem Cieplińskim pokazały mi ile jeszcze się muszę nauczyć. Bardzo szybko udało mi się zrobić 30 godzin i jazdy za każdym razem czegoś uczyły. Wystarczyło wziąć jazdy przed i egzamin zdany. Jestem wdzięczny Panu Michałowi za to ile mnie nauczył i jaką miał do mnie cierpliwość. Dużo rozmów i humoru podczas jazd umiliły je bardzo. Bardzo polecam Pana Michała Cieplińskiego

Kursy prawa jazdy

6.0
Anna
Termin usługi: listopad 2023 

Szkoła na bardzo wysokim poziomie , polecam . Miałam tą przyjemność trafić na instruktora z pasją do swojego zawodu, czyli Pana Krzysztofa Grądalskiego, który na każdych zajęciach zajmował się tylko zadaniami egzaminacyjnymi, tj plac manewrowy , parkowania , skrzyżowania, trasy egzaminacyjne itd. Dziś jestem szczęśliwą posiadaczką prawa jazdy, które zaliczyłam za pierwszym razem. Z czystym sumieniem polecam tę szkołę i Pana Krzysztofa Grądalskiego jako nauczyciela bardzo wysokiej klasy z dziedziny prawa jazdy. Dziękuję i pozdrawiam.

Kursy prawa jazdy

6.0
Seba S
Termin usługi: listopad 2023 

Polecam z całego serca tę szkołę, a w szczególności instruktora Michała Cieplińskiego, anielska cierpliwość, świetne metody, i świetny gość! Jeśli chcesz sie nauczyć jeździć czymkolwiek, nawet na dywanie, to tylko tutaj!!

Kursy prawa jazdy

6.0
Szymon
Termin usługi: listopad 2023 

Super szkółka, egzamin zdany za pierwszym razem, dzięki panu Michałowi Cieplińskiemu. Polecam każdemu kto chce zrobić prawko szybko i dobrze.

Kursy prawa jazdy

6.0
Anka
Termin usługi: listopad 2023 

Bardzo polecam miałam jazdy z Panem Wojciechem Szyszkowskim bardzo cierpliwy oraz bardzo dobrze tłumaczy atmosfera w samochodzie jak i na kursach bardzo przyjemna polecam!!!

Kursy prawa jazdy

6.0
Estera :)
Termin usługi: listopad 2023 

Gorąco polecam Akademie Prawa Jazdy!!! Najlepsza szkółka w Trójmieście!!! Dziękuje ślicznie Panu Wojciechowi Szyszkowskiemu za tak solidne przygotowanie mnie do egzaminu. Na jazdach panowała niezwykle sympatyczna atmosfera. Miałam bardzo dobry kontakt z instruktorem i jestem mega wdzięczna za cierpliwość do mnie. Wszystkie moje wątpliwości były na spokojnie tłumaczone, a manewry nawet po 10 razy powtarzane, aż do perfekcji. Każdemu mogę szczerze polecić Akademie Prawa Jazdy a przede wszystkim Pana Wojciecha.

Kursy prawa jazdy

6.0