Imprezy i wydarzenia

Akademickie Targi Pracy Trójmiasto 2017 (2 opinie)

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
24 października 2017 (wtorek)
godzina:
09:00
miejsce:

Wydział Nauk Społecznych UG  mapa

adres:
Gdańsk, Jana Bażyńskiego 4
bilety:
wstęp wolny
PATRONAT

Ruszają Akademickie Targi Pracy Trójmiasto 2017! Już 24 października na terenie Uniwersytetu Gdańskiego na Wydziale Nauk Społecznych odbędzie się czwarta edycja Akademickich Targów Pracy.Ideą przewodnią Targów jest przede wszystkim umożliwienie szukającym pracy studentom i absolwentom uzyskania aktualnych informacji na temat wybranych firm, zapoznania się z wymaganiami i procesem rekrutacyjnym, poznania aktualnych ofert pracy, a także możliwościach odbycia praktyk i staży. Na Targach uzyskają informacje na pytania: w jaki sposób, kogo, gdzie i kiedy szukają obecnie pracodawcy? Dla pracodawców Targi stanowią doskonałą okazję aby zaprezentować swoją ofertę szerokiemu gronu potencjalnych kandydatów do pracy oraz zebrać informacje o postrzeganiu firmy na rynku pracy.

Akademickie Targi Pracy Trójmiasto to jedyny taki projekt na trójmiejskim rynku. Uczelnie o różnych profilach kształcenia oraz wywodzące się z trzech sąsiadujących miast - Gdańska, Sopotu i Gdyni, reagują w ten sposób na stale zmieniający się rynek pracy. Na mocy porozumienia pięciu pomorskich uczelni wyższych - Uniwersytetu Gdańskiego, Politechniki Gdańskiej, Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu, Akademii Marynarki Wojennej oraz Akademii Morskiej -akademickie biura karier łączą dorocznie swe siły w organizacji tego największego projektu międzyuczelnianego na Pomorzu.

W programie Targów zaplanowano liczne warsztaty organizowane przez Zespół Centrum Rozwoju Talentów, m.in.: Poznaj swoje mocne strony z Pokerem Osobowościowym, Dream way. Zamień postanowienia w cele, Poczucie sprawczości w poszukiwaniu pracy, 3z: zobacz, zapytaj, zadziałaj - Poznaj swoje kompetencje w działaniu, Savoire vivre i autoprezentacja w biznesie.

Monika Jurczyk pierwsza polska personal shopperka, właścicielka firmy Osa Osobista Stylistka i szefowa wszystkich szaf opowie wszystko o wizerunku biznesowym i budowaniu prestiżu poprzez ubiór.

Akademickie Targi Pracy Trójmiasto 2017 wspiera sponsor główny firma Thomson Reuters. Partnerami są: State Street Bank i WNS Global Services. Targi zostały objęte patronatem honorowym przez: Wojewodę Pomorskiego Dariusza Drelicha, Prezydenta Miasta Gdańska Pawła Adamowicza, Wojewódzki Urząd Pracy, Urząd Pracy w Gdańsku i Urząd Pracy w Gdyni.

Patronat medialny sprawują: Praca.pl, Trojmiasto.pl, Radio Gdańsk, Linguajob.pl i TVP 3.

Wśród ponad 60 wystawców na tegorocznych targach będzie można spotkać największe firmy z Trójmiasta i nie tylko. Szczegółowa lista wystawców dostępna jest na stronie Targów www.atp.ug.edu.pl.

Ponadto w czasie targów odbędą się liczne konkursy, w których udział mogą wziąć zarówno studenci jak i absolwenci - gwarantujemy bardzo atrakcyjne nagrody!

Aby zapewnić komfort zwiedzającym oraz wystawcom w tym roku będziemy mieli przyjemność gościć Państwa na terenie Bałtyckiego Kampusu Uniwersytetu Gdańskiego w Oliwie na Wydziale Nauk Społecznych.

Więcej informacji na stronie internetowej: http://www.atp.ug.edu.pl/

Przeczytaj także

Zdjęcia

  Dodaj zdjęcie

  Opinie (2)

  Dodaj opinię

  Dodaj opinię

  Odpowiedz

  Regulamin dodawania opinii

  zamknij

  Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

  Aktualne konkursy

  • Przejdź

   10 płyt

   kategoria: news

   zakończenie: 17.07 (wtorek)