Alfa Dent Dziunko Sp. J.

Alfa Dent

Wybierz numer

58 557-77-66 880-181-412
s...@dziunko.pl pokaż
Dziś nieczynne więcej
  • Zdjęcie 1/5 - Alfa Dent Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/5 - Alfa Dent Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/5 - Alfa Dent Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/5 - Alfa Dent Gdańsk +2 1
 

Artykuły o nas

O nas

Zapraszamy serdecznie na wizyty.

Oceny (35)

Adam M.
Termin usługi: kwiecień 2024

Bardzo profesjonalna obsługa klienta. Muszę przyznać, że jestem lekkim panikarzem jeżeli chodzi o wizyty u dentysty i zawsze kojarzyły mi się z czymś nieprzyjemnym, natomiast od kilku lat uczęszczam do Pana Michała, który fachowo wyjasnia co robi, a zabiegi są bezpolesne, dzięki czemu czuje duzy komfort podczas wizyty. Polecam ten gabinet.

Stomatolodzy

6.0
Irena
Termin usługi: czerwiec 2023

Super ekipa Pani która asystuje jest nadzwyczaj miła i perfekcyjn a lekarz pan Adrian doserca przyłóż Naprawde świetni w tym co robią

Stomatolodzy

6.0
Maciej
Termin usługi: lipiec 2023

Świetny stomatolog troszczący się o pacjenta, ceny akceptowalne

Stomatolodzy

6.0
Kasia
Termin usługi: kwiecień 2023

Polecam, obsługa i jakość perfekcyjna.

Stomatolodzy

6.0
Łukasz M.
Termin usługi: wrzesień 2021

Z usług Alfa Dent korzystam już od wielu lat ( prowadziła go wtedy jeszcze o ile dobrze pamiętam mama Dr Michała). Osobiście chodzę zawsze do właśnie do Dr Michała i jak dla mnie jest to świetny stomatolog. Podczas leczenia zawsze rzetelnie i rzeczowo jestem informowany o przebiegu leczenia, dostępnych możliwościach i kosztach. Obsługa zawsze jest na najwyższym poziomie a wychodząc z gabinetu za każdym razem jestem zadowolony. Przez te wszystkie lata skorzystałem z wielu usług tej przychodni dzięki czemu z czystym sumieniem mogę ją polecić. Serdecznie pozdrawiam cały personel i do zobaczenia!

Stomatolodzy

6.0
ms
Termin usługi: sierpień 2019

Korzystam z usług Alfadentu od kilku lat. Mimo komplikacji zdecydowanie polecam - fachowe podejście, wyrozumiałość, usługi wykonane profesjonalnie.

Stomatolodzy

5.7
Termin usługi: kwiecień 2019

Polecam P. Michała Dziunko! Szybka i profesjonalna obsługa. Upora sie z każdym problemem. Do takiego specjalisty warto przyjść.

Stomatolodzy

6.0
Monika
Termin usługi: 27.01.2017

Atmosfera w gabinecie rewelacyjna, słoneczna, bardzo pozytywna co udziela się pacjentowi. P.Adrian ma niesamowite, ciepłe podejście, aż zapomina się o trwodze przed dentystom :D

Stomatolodzy

5.7
Wanda
Termin usługi: 23.06.2016

Byłam z moim synkiem. Bał się okropnie, ale podejście p. Adriana jest tak wspaniałe, że już mamy wyznaczoną kolejną wizytę. POLECAM

Stomatolodzy dziecięcy

5.7
OO
Termin usługi: 02.02.2015

Odkąd zaczęłam leczyć swoje zeby u dr Adriana nie dość, że przestałam się bać "wizyty na fotelu", to nawet czekam niecierpliwie na kolejną wizytę. Duet z panią Mają: ich poczucie humoru, dużą ilość rozmów, przy tym pełny profesjonalizm sprawia, że te pół godziny mija za szybko! Nie mam wrażenia naciągania na leczenie niepotrzebnych zębów jak u poprzednich lekarzy, dr Adrian wszystko dokładnie tłumaczy, przedstawia ewentualne ryzyko. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia. Wystrój poczekalni odbiega trochę od XXI wieku, ale w sumie to nie jest najważniejsze.

Stomatolodzy

5.7
Klaudia
Termin usługi: 05.02.2016

Doktor jest perfekcyjny w tym co robi, dba o komfort pacjenta, ma magiczne zdolności które sprawiają, że nic nie boli, a dodatkowo jest zawsze uśmiechnięty :) Mogę tylko podpisać się pod poprzednimi ocenami na 6

Stomatolodzy

5.8
Marek
Termin usługi: 28.01.2016

Jedyny stomatolog, do którego aż chce się wracać. Uśmiechnięty, pozytywny. Świetny dla dzieci.

Stomatolodzy

6.0
Zuzanna
Termin usługi: 09.18.2015

Z obawy przed dentystą odkładałam wizytę od jakiegoś czasu. Od dzisiaj strach przed pójściem do dentysty całkowicie u mnie minął. Pan Adrian Rybiński ma znakomite podejście do pacjenta (z dużą dawką humoru) :) Pracę wykonuje bardzo profesjonalnie i bezboleśnie. A Pani Asystentka perfekcyjne odwraca uwagę od tego co Pan lekarz robi w danym momencie :) Polecam!!!

Stomatolodzy

6.0
Maria
Termin usługi: 11,12 LUTEGO 2015

P.dr Adrian Rybiński profesjonalista,młody miły lekarz,bałam się usunięcia zęba,wszystko przebiegło dobrze,wielkie podziękowanie Maria S.

Stomatolodzy

6.0
Paula
Termin usługi: 01.20015

Miłe Panie asystentki, które ze zrozumieniem wysłuchały problemu z jakim się zgłosiłam i jeszcze tego samego dnia mogłam przyjść. Pan stomatolog profesjonalnie znieczulił i wyrwał problematyczny ząbek na tej wizycie. Dodam, że przyjęli mnie na świadczenie NFZ. Potem cierpliwie znosili moje codzienne dzwonienie i wizyty (jako, że mam tendencje do panikowania i upewniania się czy wszystko jest ok). Nie było problemów po wyrwaniu, wszystko skończyło się dobrze. Polecam serdecznie.

Stomatolodzy

5.0
Marusia
Termin usługi: 15.12.2014

Dziekujemy panu Adrianowi! Ma super podejscie do dzieci!!! Bylismy pierwszy raz i nie ostatni :)

Stomatolodzy

6.0
Arabella
Termin usługi: 22/04/2014

Jestem osobą, która panicznie boi się zabiegów stomatologicznych. Koleżanka poleciła mi doktora Rybińskiego i po raz pierwszy wyszłam z gabinetu uśmiechnięta. Doktor jest delikatny, nie wywyższa się i rozumie, że mogę się bać. Byłam na dwóch wizytach i na drugą poszłam już bez strachu! Co bardzo mi się podobało to fakt, że lekarz mówił co właśnie robi i dlaczego to robi. Alfa Dent to także przemiłe panie asystentki, które są równie wspierające co doktor Rybiński.

Stomatolodzy

6.0
MS
Termin usługi: 22.04.2014

Bardzo sympatyczny , profesjonalny , młody Pan stomatolog.Przyjął mnie z marszu i w ramach NFZ usunął bolący ząb.Serdeczne podziękowania.

Stomatolodzy

6.0
Ewa
Termin usługi: 26.03.2014

Nowy uśmiech zaprojektowany przez dr Michała poprzez licówki i 1 implant zmienił moje życie. Niewiarygodne... w końcu wszystkie zęby są równe, naturalne i w pięknym kolorze a Pan doktor dokonał cudu.

Protetycy

5.8
srl
Termin usługi: 25.02.2014

Polecam gorąco klinikę, jak nie mogłam trafić na swojego dentystę, bo jak zdarzyła się niemiła atmosfera, to robocizna mówiąc potocznie była do bani to teraz jak najbardziej polecam. Usługa świetnie wykonana, humor nieziemski ( u młodego pana doktora, niestety nie znam godności) to i zero stresu, a na dodatek jeszcze dobrze wytłumaczy. Podejście do pacjenta nie przedmiotowe, co jest bardzo wazne! Uwierzcie, ze chce sie odpowiadac na pytania, ale majac ssaca rurke w paszczy ciezko wdac sie w konwersacje, a szkoda :)

Stomatolodzy dziecięcy

5.5