Alicja Stuchlik Nieruchomości

Alicja Stuchlik Nieruchomości

Wybierz numer

531-006-740
b...@astuchliknieruchomości.pl pokaż
 

O nas

Alicja Stuchlik Nieruchomości kameralna firma świadcząca kompleksowe usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami: sprzedaż, kupno i wynajmem mieszkań, domów, działek oraz lokali biurowych na terenie Trójmiasta w tym  przede wszystkim  Gdyni i  tzw. Małego Trójmiasto, czyli Redy, Rumi i Wejherowa wraz z towarzyszącymi im wsiami i miejscowościami.

 

Najważniejsza zasada Firmy to bezpieczeństwo transakcji i zadowolenie Klienta. Pracujemy  z niedużą ilością  Klientów, ale potraktowanych kompleksowo, z należytą starannością w pełnej zaufania i dyskrecji niemal rodzinnej atmosferze.

Oceny (1)

E.A.W
Termin usługi: wrzesień 2021

Pani Alicja jest niesamowicie profesjonalna i rzetelna. Posiada ogromną wiedzę z zakresu nieruchomości, zarówno od strony budowlanej jak i prawnej, Nie tylko doskonale orientuje się na rynku nieruchomości ale również posiada doskonały zmysł, dzięki czemu jest w stanie znalezc idealne lokum odpowiadające oczekiwaniom kupujących. Dzięki Pani Alicji udało nam się znalezc nasze wymarzone gniazdko, w doskonałej cenie i idealnej lokalizacji! Pani Alicja od razu zrozumiała nasze potrzeby i dostosowała się do naszych oczekiwań (dość wybrednych na dodatek). Byliśmy pod wrażeniem Pani Alicji i jej dedytakcji. Była z nami od początku do końca transakcji, pomagając przebrnąć przez różne zawirowania prawne jakie wynikły w czasie zawiązywania umowy. Dzięki Pani Alicji mamy swój wymarzony dom! Pani Alicja doskonale się nami zaopiekowała i szczerze polecamy jej firmę każdemu kto potrzebuje pomocy z nieruchomościami, czy jako poszukujący czy właściciel. Ogromnie polecamy!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0