Alior Bank Centrala

Alior Bank

Wybierz numer

12 370-70-00
r...@alior.pl pokaż
  • Zdjęcie 1/13 - Alior Bank Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/13 - Alior Bank Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/13 - Alior Bank Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/13 - Alior Bank Gdańsk +10 1
 

O nas

Alior Bank to miejsce dla osób, które chcą kreować nowe standardy w bankowości. Oferujemy szerokie możliwości zatrudnienia dla ekspertów w wielu dziedzinach.
Do współpracy zapraszamy najlepszych profesjonalistów z doświadczeniem popartym sukcesami w branży bankowej, jak również osoby, które chcą rozpocząć swoją karierę i rozwijać się wspólnie z Alior Bankiem.

Wyróżniamy się dynamicznym środowiskiem pracy, bezpośrednią komunikacją i swobodną kulturą organizacyjną. W Alior Banku ludzie stanowią najważniejszą wartość, dlatego współpracownicy i atmosfera - co rok, znajdują się wśród najwyżej ocenianych aspektów środowiska pracy w Alior Banku.

Kilka faktów o nas:
✅ Jesteśmy na rynku od 2008 roku.
✅ Łączymy tradycję z innowacją.
✅ Zaufało nam już ponad 4 miliony Klientów.
✅ Mamy 192 oddziały własne.
✅ Zatrudniamy ponad 7000 osób.
✅ Od 10 lat jesteśmy na podium w rankingach Forbes i Newsweek. 
 
Rozwój to nasze DNA! W Alior Banku, codziennie czekają na Ciebie, nowe wyzwania, zadania, projekty i rozwiązania. Poprzez udział w organizowanych szkoleniach, konferencjach, webinariach zdobędziesz cenne kompetencje i podniesiesz swoją wartość na rynku. Możesz rozwijać się w kierunku menadżerskim lub eksperckim. Co decyduje o awansie? Twoje zaangażowanie, kompetencje i realizacja wyznaczonych celów.