Alkolab alkomaty

80-298 Gdańsk, Budowlanych 31
(I piętro lokal 22) Mapka
691-177-483  fax:  58 732-21-88
s...@alkolab.pl pokaż
www.alkolab.pl

O nas

Czołową działalnością firmy jest sprzedaż i serwis alkomatów dowodowych, osobistych jak i tych używanych przez wszelkiego rodzaju firmy. Serwis i sprzedaż urządzeń wykonujemy w siedzibie naszej firmy.

Cenimy sobie zadowolenie klientów, dlatego w naszej ofercie znajdziecie Państwo jedynie przetestowane produkty najwyższej klasy. Stale usprawniamy swoje działania i podnosimy kwalifikacje, tak aby nasz główny cel jakim jest satysfakcja każdego obsłużonego klienta został osiągnięty.
 Ciągły rozwój firmy doprowadził do poszerzenia oferty o inne przyrządy pomiarowe takie jak: mierniki stężenia gazów, analizatory spalin samochodowych oraz testy do wykrywania obecności narkotyków.
Wykonujemy kalibrację większości sprzedawanych u nas urządzeń. Zapewniamy także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Wszystkie wzorcowania i sprawdzenia wykonywane są w naszej firmie bądź w innych jednostkach akredytowanych przez Polskie Centrum Akredytacji w Warszawie.
W przypadku urządzeń podlegających prawnej kontroli metrologicznej, urządzenia zgłaszamy celem legalizacji do Państwowej Służby Miar (Okręgowego Urzędu Miar w Gdańsku).

Dziękujemy za zaufanie jakim Państwo nas obdarzyli i zapraszamy do współpracy.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »