Alkolab alkomaty

adres
80-298 Gdańsk, Budowlanych 31
(I piętro lokal 22)
telefon
691-177-483  fax:  58 732-21-88
e-mail
s...@alkolab.pl pokaż
www
www.alkolab.pl

O nas

Czołową działalnością firmy jest sprzedaż i serwis alkomatów dowodowych, osobistych jak i tych używanych przez wszelkiego rodzaju firmy. Serwis i sprzedaż urządzeń wykonujemy w siedzibie naszej firmy.

Cenimy sobie zadowolenie klientów, dlatego w naszej ofercie znajdziecie Państwo jedynie przetestowane produkty najwyższej klasy. Stale usprawniamy swoje działania i podnosimy kwalifikacje, tak aby nasz główny cel jakim jest satysfakcja każdego obsłużonego klienta został osiągnięty.
 Ciągły rozwój firmy doprowadził do poszerzenia oferty o inne przyrządy pomiarowe takie jak: mierniki stężenia gazów, analizatory spalin samochodowych oraz testy do wykrywania obecności narkotyków.
Wykonujemy kalibrację większości sprzedawanych u nas urządzeń. Zapewniamy także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Wszystkie wzorcowania i sprawdzenia wykonywane są w naszej firmie bądź w innych jednostkach akredytowanych przez Polskie Centrum Akredytacji w Warszawie.
W przypadku urządzeń podlegających prawnej kontroli metrologicznej, urządzenia zgłaszamy celem legalizacji do Państwowej Służby Miar (Okręgowego Urzędu Miar w Gdańsku).

Dziękujemy za zaufanie jakim Państwo nas obdarzyli i zapraszamy do współpracy.

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

6.0

w kategorii

Inne sklepy

 • obsługa:
  6
   
 • asortyment:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Polecam

Obsługa w jak najlepszym porządku, ceny przystępne. Spory wybór urządzeń w rożnych zakresach cenowych. Serwis i sprawdzenie urządzenia na miejscu.

 • jozef K.
 • Termin skorzystania z usługi: styczeń 2018
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »