All my children - klub dziecięcy

All my children

Wybierz numer

603-044-471
a...@wp.pl pokaż
Otwarte do 17:00 więcej
  • Zdjęcie 1/4 - All my children Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/4 - All my children Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/4 - All my children Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/4 - All my children Gdańsk 1
 

O nas

ALL MY CHILDREN to nowo otwarty, prywatny klub dziecięcy, zlokalizowany w Parku Handlowym Nieborowska w Gdańsku przy ul. Nieborowskiej 10 (wejście od strony ul. Anny Jagiellonki). Jest to placówka stworzona na potrzeby całodziennej opieki dzieci w wieku 1- 3 lat, miejsce pełne domowej atmosfery, w którym dziecko czuje się bezpiecznie, a rodzice są spokojni o swoją pociechę.
 
Nadrzędnym zadaniem naszego Klubu jest pomoc w usamodzielnieniu dzieci w zakresie samoobsługi dnia codziennego. Mamy na celu pomoc w nauce ubierania się, załatwiania potrzeb fizjologicznych, jedzenia oraz przygotowania dzieci do pobytu w przedszkolu. Pragniemy aby nasi wychowankowie, z naszą pomocą, uczyli się prawidłowego funkcjonowania w grupie uwzględniając ich indywidualne potrzeby i tempo rozwoju.
 
Posiadamy starannie dobraną kadra wychowawców, z dużym doświadczeniem w zakresie opieki i wychowywania dzieci, dla których celem nadrzędnym jest przede wszystkim dobro dzieci.
 
Klub dziecięcy jest zlokalizowany w nowym, przestronnym lokalu, wykończony w zgodzie z najwyższymi standardami. Nasza sala jest jasna, wyposażona w meble i sprzęty najwyższej jakości oraz posiadające certyfikaty i spełniające wszystkie wymogi techniczne.
 
Korzystamy z usług doświadczonej firmy gastronomicznej, która przygotowuje posiłki z uwzględnieniem diety dla dzieci.
 
Zapraszamy na naszą stronę: www.allmychildren.pl
 
U NAS REKRUTACJA TRWA CAŁY ROK.
 
ZAPISY POD NUMEREM TELEFONU: 603 044 471