ALLCON Osiedla spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

adres
81-537 Gdynia, Łużycka 6 pokaż na mapie

znajduje się w Łużycka Office Park

 
inne oddziały
telefon
58 660-19-70, 344-16-10, 778-93-12, 605-557-748  fax:  58 660-19-01
e-mail
k...@allcon.pl pokaż
www
www.allcon.pl/mieszkania/apartamenty
godziny otwarcia
pn-pt10:00 - 18:00

Napisali o nas

O nas

Allcon Osiedla - firma deweloperska wyodrębniona w strukturach Grupy Allcon, prawie trzydziestoletnie doświadczenie, nagrodzone realizacje to atuty wyróżniające firmę.

PARTNERSTWO

Od prawie 30 lat staramy się być codziennym partnerem Klientów, którzy poszukują miejsca do życia i wybierają oferty mieszkaniowe naszej firmy. Partnerstwo i zaufanie jest dla nas zobowiązaniem, dlatego tworzymy i realizujemy projekty, które przede wszystkim spełnią oczekiwania klientów.

PASJA

Z determinacją i pasją nieustannie dążymy do podnoszenia jakości i atrakcyjności naszych osiedli. Poszukujemy najlepszych rozwiązań funkcjonalnych oraz dbamy o wysoką jakość mieszkań i osiedlowych terenów rekreacyjnych. Staramy się, aby nasze inwestycje były nie tylko atrakcyjne i przyjaźnie wkomponowane w charakter otoczenia, ale również podnosiły wartość estetyczną przestrzeni miejskiej w Trójmieście.

PRESTIŻ

Naszym wyzwaniem jest utrzymanie najwyższych standardów etycznych, handlowych, technicznych i estetycznych, potwierdzonych opiniami nie tylko naszych klientów, ale także ekspertów. To one budują nasz status - rzetelnego i wiarygodnego dewelopera.

Gdańsk:
- Tarasy Bałtyku - Przymorze
- Kamienice Malczewskiego 2 - Śródmieście
- Domy Malczewskiego - Śródmieście
- Zielona Aleja - Morena
- Domy Pod Koroną - Morena

Gdynia
- Osiedle Gdyńskie Oksywie
- Willa Park Dąbrowa
- Villa Nova - Orłowo

Puck
- NEXO - Apartamenty na Klifie

 

Galeria zdjęć

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »