Ambit Szkoła Językowa

znajduje się w DT Chylonia

Ambit

Wybierz numer

58 782-09-99
a...@ambit.strefa.pl pokaż
Działalność on-line 
 

O nas

Szkoła Językowa Ambit to skuteczna nauka w bardzo małych grupach 3-7 osób w przystępnej cenie! Posiadamy aż 19 placówek w całym Trójmieście! Nie trać czasu na dojazdy i umów się na spotkanie i bezpłatny test językowy z metodykiem. Zapraszamy!

Oceny (10)

Agnieszka
Termin usługi: czerwiec 2021 

Polecam szkole językową ambit!Syn uwielbia zajęcia z Panią Oliwią

Szkoły językowe

6.0
Sylwia
Termin usługi: czerwiec 2021 

Super lektor! Pierwszy raz tak regularnie podeszłam do nauki (kwestia także samozaprcia ;P). Ceny również jak na trójmiasto przystępne. Ogólnie polecam! ;)

Szkoły językowe

6.0
Szymon
Termin usługi: marzec 2021 

Dziecko bardzo zadowolone z nauki j.angielskiego. Lektorka ma bardzo dobry kontakt z dziećmi. W przyszłym roku chcemy kontynuować kurs! Polecam! ;)

Szkoły językowe

6.0
Ola
Termin usługi: marzec 2021 

Jestem bardzo zadowolona ze szkoły, uczęszczam na zajęcia grupowe i nigdy nie miałam problemu z kontaktem z lektorem. W dobie pandemii szkoła dba o zachowanie reżimu sanitarnego i oferuje możliwość zajęć w formie hybrydowej albo zdalnej - wg mnie to ciekawa opcja.

Szkoły językowe

6.0
Ada
Termin usługi: marzec 2021 

Z usług szkoły korzystam od niedawna. W czasie lockdownu chciałam popracować nad swoim angielskim. Ambit prowadzi zajęcia zarówno stacjonarnie jak i online co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem w obecnych czasach i pozwala mi połączyć zajęcia z pracą. Zajęcia w małych grupach po pierwsze zapewniają bezpieczeństwo, ale też dzięki temu lektor może się skupić na każdym uczestniku i daje mi poczucie swobody, bo nie wstydzę się odzywać przed duża ilością osób. Obsługa zawsze jest bardzo miła i pomocna, nigdy nie miałam problemu z kontaktem ze szkołą ️ polecam każdemu

Szkoły językowe

6.0
Piotr
Termin usługi: grudzień 2020 

Korzystna oferta cenowa kursów, lektorzy przygotowani do prowadzenia zajęć. Ogólnie fajnie, polecam!

Szkoły językowe

6.0
Tomek
Termin usługi: styczeń 2021 

Potrzebowałem zajęć "do pogadania" w celu podtrzymania języka. Kurs fajny, realizowany na podstawie podręczników. Sympatyczny lektor, dobry kontakt z kierownictwem.

Szkoły językowe

6.0
Ania
Termin usługi: wrzesień 2020 

Gorąco polecam, świetni lektorzy i zawsze miła atmosfera podczas zajęć

Polecam
Termin usługi: sierpień 2020 

Moim zdaniem, jeśli ktoś chce przełamać barierę językową, to jest to idealne miejsce

Szkoły językowe

6.0
xyz
Termin usługi: 15.10.2015 

Serdecznie polecam oddział na Chyloni. Współpraca z biurem przebiegała bez żadnych zastrzeżeń. Oferta jaką ma szkoła jest bardzo elastyczna i przystępna na każdą kieszeń. Poziom świadczonych usług nauki również jest bardzo wysoki. W lokalu znajdują się wszystkie niezbędne do nauki pomoce. Polecam! :)

Szkoły językowe

6.0