Ambit Pokrycia Dachowe oddział Gdynia

Ambit

Wybierz numer

58 669-90-77
g...@ambit.gda.pl pokaż
Dziś nieczynne więcej
  • Zdjęcie 1/8 - Ambit Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/8 - Ambit Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/8 - Ambit Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/8 - Ambit Gdynia +5 1
 

O nas

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży dachów i materiałów budowlanych. Posiadamy w ofercie okna, drzwi, rolety i bramy. Przychodząc do nas, mogą Państwo liczyć na fachowe doradztwo oraz profesjonalne wykonanie usług. Oddziały w Gdańsku i Gdyni
Rodzinna firma Ambit została założona w 1992 roku. Od samego początku nasza działalność ukierunkowana była na dostarczanie najlepszych dachów naszym Klientom. Nasze doświadczenie w branży dachowej niejednokrotnie przełożyło się na oszczędności naszych Klientów. Oprócz dachów, oferujemy również usługi dekarskie, materiały budowlane oraz okna, drzwi, rolety i bramy.

Działamy na rynku pomorskim, który obejmuje nie tylko Gdańsk i Gdynię, ale również Sopot, Elbląg, Kwidzyn, Koszalin, Kartuzy, Kościerzynę, Słupsk oraz Starogard Gdański.

Wypracowana przez lata pozycja lidera pozwala nam zaoferować towary w konkurencyjnych cenach, natomiast profesjonalna obsługa Klienta sprawia, iż Klienci chętnie nas polecają lub budują z nami kolejne domy dla swoich rodzin. 

To co nas wyróżnia na tle konkurencji:
- dostępność towaru od ręki
- profesjonalna i wykwalifikowana obsługa, również po sprzedaży
- doświadczone i wykwalifikowane ekipy dekarskie i montażowe