Ambit Pokrycia Dachowe

Ambit

Wybierz numer

58 340-36-51 668-360-939
g...@ambit.gda.pl pokaż
Dziś nieczynne więcej
  • Zdjęcie 1/10 - Ambit Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/10 - Ambit Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/10 - Ambit Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/10 - Ambit Gdańsk +7 1
 

O nas

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży dachów i materiałów budowlanych. Posiadamy w ofercie okna, drzwi, rolety i bramy. Przychodząc do nas, mogą Państwo liczyć na fachowe doradztwo oraz profesjonalne wykonanie usług. Oddziały w Gdańsku i Gdyni.
Hurtownia Ambit to pełna oferta materiałów niezbędnych do budowy pięknych i solidnych dachów. Jesteśmy dystrybutorem dachówek, blachodachówek, okien dachowych oraz izolacji czołowych producentów. Firma Ambit jest także dystrybutorem stolarki okiennej i drzwiowej marki DAKO – producenta najwyższej jakości stolarki otworowej: okien fasadowych, drzwi, bram oraz rolet linii Harmony Line. Wraz z marką DAKO kreujemy rozwiązania dopasowane do potrzeb Klientów, tak aby domy naszych Klientów były po prostu piękne.

Działamy na rynku pomorskim, który obejmuje nie tylko Gdańsk i Gdynię, ale również Sopot, Elbląg, Kwidzyn, Koszalin, Kartuzy, Kościerzynę, Słupsk oraz Starogard Gdański.

Wypracowana przez lata pozycja lidera pozwala nam zaoferować towary w konkurencyjnych cenach, natomiast profesjonalna obsługa Klienta sprawia, iż Klienci chętnie nas polecają lub budują z nami kolejne domy dla swoich rodzin. 

To co nas wyróżnia na tle konkurencji:
- dostępność towaru od ręki
- profesjonalna i wykwalifikowana obsługa, również po sprzedaży
- doświadczone i wykwalifikowane ekipy dekarskie i montażowe