Imprezy i wydarzenia

Andrzej Poniedzielski: Melo-Nie-Dramat

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
10 października 2017 (wtorek)
godzina:
17:30, 19:30
miejsce:

Filharmonia Bałtycka  mapa

adres:
Gdańsk, Ołowianka 1
bilety:
75 zł

Zapraszamy na koncert Andrzeja Poniedzielskiego "MELO - NIE - DRAMAT", który odbędzie się w Sali Kameralnej Polskiej Filharmonii Bałtyckiej.Koncert "MELO - NIE - DRAMAT" - nowy program Andrzeja Poniedzielskiego. W programie dużo inteligentnego humoru, satyra i piosenki.

"Chcemy żeby jednocześnie Były święta i czereśnie" - pisze jeden z niekwestionowanych mistrzów subtelnego dowcipu i poezji rodem z krainy łagodności.

Poniedzielski mówi o sobie, że nie jest ani poetą, ani twórcą. Satyryk, a zwłaszcza refleksyjny, ma prawo tak z siebie żartować. Ma na koncie parę setek wierszy, wiele piosenek pisanych m.in. dla Elżbiety Adamiak, Edyty Geppert, Anny Marii Jopek, do muzyki m.in. Zygmunta Nahornego, Jerzego Satanowskiego, Seweryna Krajewskiego. Recital Andrzeja Poniedzielskiego to prawdziwy rarytas dla wielbicieli inteligentnej, myślącej satyry, przeciwstawiającej się medialnym trendom. Znany bard łączy w swoich tekstach poetyckie frazy i ostrze ironii.

Teksty Andrzeja Poniedzielskiego (a także jego osoba i swoisty, urokliwy sposób bycia na scenie) pozwalają na zatrzymanie się w pędzie prozaicznej codzienności i przypomnienie sobie o całej poezji życia, o marzeniach, tęsknotach i miłości.
Wieczór kabaretowy Andrzeja Poniedzielskiego
maj 17

czwartek, godz. 17:30, 19:30

przedsprzedaż 75 zł
Kup bilet
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Pod patronatem

Aktualne konkursy

  • Przejdź

    2 pakiety

    kategoria: news

    zakończenie: 25.03 (niedziela)