Andrzejczyk Nieruchomości - agencja nieruchomości

Andrzejczyk Nieruchomości

Wybierz numer

Gdynia: 58 781-94-00 Reda: 58 380-09-99
b...@andrzejczyk.pl pokaż
Dziś nieczynne więcej
Dowóz lub odbiór osobisty 
  • Zdjęcie 1/7 - Andrzejczyk Nieruchomości Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/7 - Andrzejczyk Nieruchomości Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/7 - Andrzejczyk Nieruchomości Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/7 - Andrzejczyk Nieruchomości Gdynia +4 1
 

O nas

Nabycie lub sprzedaż mieszkania, domu, działki budowlanej itp. jest wydarzeniem bardzo ważnym i w znacznym stopniu determinującym wiele kolejnych lat naszego życia.
Dlatego też nie możemy być w tym momencie zdani wyłącznie na siebie..
Andrzejczyk Nieruchomości to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, zarówno na rynku mieszkaniowym, jak i komercyjnym. Zapewniamy profesjonalną obsługę transakcji związanych z kupnem, sprzedażą, wynajmem oraz zamianą nieruchomości. Warszawa i Trójmiasto  stanowi główny obszar naszych działań. Oferujemy również fachowe doradztwo, zarówno w zakresie uzyskania dofinansowania, jak i analizy rynku nieruchomości, ze szczególnym uwzględnieniem stanu prawnego, poziomu czynszów oraz cen transakcyjnych. Na stałe współpracujemy z licznymi podmiotami zajmującymi się obsługą rynku nieruchomości. Wykonujemy wyceny, zarówno dla osób prawnych, jak i fizycznych.

Rzetelna wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem oraz nieustanne podnoszenie kwalifikacji w branży nieruchomości sprawiają, że działamy zgodnie z najwyższymi standardami. A wszystko po to, aby nasi Klienci mogli odnaleźć swoje wymarzone cztery kąty oraz bezpiecznie powierzać nam swoje nieruchomości do sprzedaży, wynajmu oraz zamiany.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Nasza wysoko wykwalifikowana kadra służy profesjonalnym wsparciem na każdym etapie współpracy.