Andrzejczyk Nieruchomości - agencja nieruchomości

81-388 Gdynia, Świętojańska 110/13
(6 piętro, brama koło Rossmanna) Mapka
Gdynia: 58 781-94-00, Reda: 58 380-09-99  fax:  58 333-48-69
b...@andrzejczyk.pl pokaż
www.andrzejczyk-nieruchomosci.pl
Godziny otwarcia
pn-pt9:00 - 17:00

O nas

Nabycie lub sprzedaż mieszkania, domu, działki budowlanej itp. jest wydarzeniem bardzo ważnym i w znacznym stopniu determinującym wiele kolejnych lat naszego życia.
Dlatego też nie możemy być w tym momencie zdani wyłącznie na siebie..

Andrzejczyk Nieruchomości to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, zarówno na rynku mieszkaniowym, jak i komercyjnym. Zapewniamy profesjonalną obsługę transakcji związanych z kupnem, sprzedażą, wynajmem oraz zamianą nieruchomości. Warszawa i Trójmiasto  stanowi główny obszar naszych działań. Oferujemy również fachowe doradztwo, zarówno w zakresie uzyskania dofinansowania, jak i analizy rynku nieruchomości, ze szczególnym uwzględnieniem stanu prawnego, poziomu czynszów oraz cen transakcyjnych. Na stałe współpracujemy z licznymi podmiotami zajmującymi się obsługą rynku nieruchomości. Wykonujemy wyceny, zarówno dla osób prawnych, jak i fizycznych.

Rzetelna wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem oraz nieustanne podnoszenie kwalifikacji w branży nieruchomości sprawiają, że działamy zgodnie z najwyższymi standardami. A wszystko po to, aby nasi Klienci mogli odnaleźć swoje wymarzone cztery kąty oraz bezpiecznie powierzać nam swoje nieruchomości do sprzedaży, wynajmu oraz zamiany.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Nasza wysoko wykwalifikowana kadra służy profesjonalnym wsparciem na każdym etapie współpracy.

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

1.0

w kategorii

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

 • obsługa:
  1
   
 • oferta:
  1
   
 • pomoc merytoryczna:
  1
   
 • prowizje i opłaty:
  1
   
 • ocena ogólna:
  1
   
średnia ocena (max 6)
1.0
 

K - opinia

Odradzam korzystania z usług tej agencji. Mieszkanie które zostało mi oddane do odbioru było nagannie wykończone: 1. listwy położone rażąco krzywo w sposób celowo złośliwy gdyż zgłaszałam uwagi do mieszkania jeszcze przed jego odbiorem, 2. wszystkie kontakty zamontowane krzywo, 3. drzwi wejściowe do mieszkania podziurawione z odłamanym brzegiem od dołu, 4. farba na ścianie w kilku miejscach ciemniejsza i odstająca od reszty, 5. brak listew za meblami, 6. sprzęt i umeblowanie dobrane w najtańszym możliwym standardzie, inne niż umówione, dobrane bez mojej zgody i wiedzy, 7. klamki od okien nie dokręcają się do końca, 8. klamki, blaty, płyty oraz okna brudne od farby, silikonu i fugi 9. porysowana podłoga, podziurawione meble i oprawy okien, 10. inny sprzęt niż był w ofercie: zlew w innym kolorze, narożnik innej i dużo tańszej, podrobionej marki, 11. kolanka pod zlewozmywakiem wskazujące wodę ciepłą i zimną zamienione miejscami, 12. gniazdko w łazience niewłożone do ściany, 13. mieszkanie było nieposprzątane przy odbiorze, pełno kurzu i brudu, wycieraczka stara i poplamiona od farby. Odmówiono mi wydania dokumentów za sprzęt, nie podano kodu do mieszkania, naganna jakość kontaktu.

 • K
 • Termin skorzystania z usługi: marzec 2020

Odpowiedź obiektu:

Szanowna Pani z przykrością stwierdzamy, że Pani opinia jest w całości kłamliwa i nie sprawiedliwa.

Pragniemy zauważyć że odebrała Pani mieszkanie zgodnie z umową, oświadczając zarówno w umowie sprzedaży jak i w protokole zdawczo-odbiorczym, że zapoznała się ze stanem i wyposażeniem lokalu, co więcej potwierdziła Pani iż w całości go akceptuje.

Z naszej Strony gwarantujemy, że wystąpimy na drogę Sądową za podanie nieprawdziwych informacji i pomówienia naszej firmy.

autor: Miłosz Andrzejczyk

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »