AntyWindyk Kancelaria Prawna - pomagamy dłużnikom

AntyWindyk Kancelaria Prawna

Wybierz numer

799-709-399
k...@antywindyk.pl pokaż
Dziś nieczynne więcej
 • Zdjęcie 1/12 - AntyWindyk Kancelaria Prawna Gdańsk 4
 • Zdjęcie 2/12 - AntyWindyk Kancelaria Prawna Gdańsk 3
 • Zdjęcie 3/12 - AntyWindyk Kancelaria Prawna Gdańsk 2
 • Zdjęcie 4/12 - AntyWindyk Kancelaria Prawna Gdańsk +9 1
 

O nas

Jeżeli masz problem ze spłatą kredytu, bank wypowiedział umowę, otrzymałeś pozew lub nakaz zapłaty z sądu, bank sprzedał Twój dług firmie windykacyjnej lub już masz komornika - pomożemy Ci. Z bankiem można wygrać, być może także Twój dług zniknie.
-
Podstawowym celem kancelarii AntyWindyk jest pomoc osobom, które z powodów niezależnych od siebie wpadły w kłopoty finansowe i utraciły płynność finansową.

Specjalizujemy się w prowadzeniu spraw sądowych i pozasądowych związanych ze zobowiązaniami bankowymi, w sporach z bankami, funduszami i firmami windykacyjnymi. W związku z tym zakres naszych usług obejmuje m.in. sprawy związane z:

- obroną w pozwach o zapłatę gdzie podstawą roszczenia są kredyty hipoteczne waloryzowane walutami obcymi (w znacznej mierze są to tzw. kredyty frankowe)
- negocjacje z wierzycielami dot. zadłużeń hipotecznych, walutowych i innych
- obroną w pozwach o zapłatę, gdzie podstawą roszczenia są kredyty hipoteczne udzielone w polskich złotych
- obroną w pozwach o zapłatę, gdzie podstawą roszczenia są kredyty gotówkowe, karty kredytowe
- pozywaniem banków w celu uchylenia klauzuli wykonalności na BTE oraz umorzenia postępowania egzekucyjnego
- odzyskiwaniem środków uzyskanych przez wierzyciela w trakcie postępowania egzekucyjnego
- pozywaniem banków z wykorzystaniem sankcji kredytu darmowego
- pozywaniem instytucji finansowych w celu odzyskania środków utraconych na tzw. "polisolokatach"
- wznawianiem postępowań sądowych oraz umarzaniem postępowań egzekucyjnych

Gdy przychodzi wypowiedzenie umowy, nakaz zapłaty z sądu lub zawiadomienie o wszczęciu egzekucji od komornika, większość dłużników nie podejmuje żadnych działań. Nie wiedzą co zrobić więc poddają się i „zakopują glowę w piasek“ lub podejmują działania na własną rękę, co często prowadzi niestety do niepożądanych rezultatów. Nasza kancelaria pomaga własnie w takim osobom.

Naszą specjalizacją jest Prawo Bankowe, jesteśmy w tym naprawdę dobrzy, czego dowodem są uzyskane wyroki. Nasz Zespół wie gdzie są słabe punkty banków oraz firm windykacyjnych i na co należy zwrócić uwagę, aby wygrać. Każda sprawa jest szczegółowo analizowana, co pozwala na dobranie optymalnej strategii procesowej.

Ze względu na znaczną ilość prowadzonych spraw, pracownicy kancelarii dedykowani do mailowej obsługi Klientów dostępni są praktycznie siedem dni w tygodniu, co często ma decydujące znaczenie dla sprawy.

Niektóre nasze dokonania mogą Państwo zweryfikować na naszym blogu, w zakładce WYROKI.

W naszym biurze udostępniamy do wglądu pełną bazę wygranych przez nas spraw, ponad 750 wyroków i postanowień korzystnych dla naszych klientów!

Zachęcamy również do sprawdzenia zakładki OPINIE.

Jeśli masz pytania, potrzebujesz pomocy lub porady skorzystaj z formularza lub wyślij e-mail na adres: kontakt@antywindyk.pl Przy pierwszym kontakcie podaj zawsze:

- imię i nazwisko
- numer telefonu kontaktowego
- opis sprawy, bieżący jej status, dotychczasowe działania
- załączenie skanów kluczowych dokumentów z sądu i/lub od komornika

W sprawach bardziej złożonych zapraszamy na odpłatne konsultacje w naszym biurze w Gdańsku. W celu umówienia spotkania prosimy o telefon lub e-mail.

Opinie (80)

Sebastian B
Opinia wyróżniona  |  Termin skorzystania z usługi: sierpień 2022

Z całego serca polecam współpracę z Kancelarią AntyWindyk. Podziękowania i słowa uznania kieruję do p. Mariusza. Trafiłem do Kancelarii dosłownie 2 godziny przed końcem terminu. O godz 22. w ostatnim dniu terminu. Mimo później godziny p. Mariusz oddzwonił do mnie i pomógł mnie a tym samym mojej rodzinie. Ostatecznie Kancelaria AntyWindyk wygrała moją sprawę. Sprawa zakończona prawomocnym wyrokiem, bank przegrał. Pozwoli mi to "stanąć na nogi". Jestem niezmiernie wdzięczny. Świetna współpraca z p. Mariuszem, super kontakt, pełen profesjonalizm w każdym aspekcie, na każdym etapie postępowania wsparcie i spokojne tłumaczenie działań i dalszych kroków. Lepiej nie mogłem trawić. Bardzo Panu i całego zespołowi dziękuję. Ps. Jeżeli macie problem z długiem, bankiem, windykacją nie czekaj tylko zgłoś się do Kancelarii AntyWindyk. Jestem pewny, że Państwu również pomogą. Dla osób niezdecydowanych, wyrażam zgodę abyście jako Kancelaria podali mój nr telefonu osobom, którym się zastanawiają. Wtedy opowiem im w pełni moją historię z happy endem przy Waszej pomocy.

Odpowiedź obiektu:

Panie Sebastianie, cieszymy się że mogliśmy pomóc. Następnym razem proszę zgłaszać się nieco wcześniej, nie czekać na ostatnią chwilę, znacząco ułatwi to działania ;) Pozdrawiamy!

w kategorii

Windykacja

6.0
 • obsługa:
  6
 • czas realizacji:
  6
 • skuteczność:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Katarzyna
Opinia wyróżniona  |  Termin skorzystania z usługi: luty 2019

Z pewną dozą nieufności napisałam do firmy Antywindyk, na którą natknęłam się przypadkiem na fb. Miałam wypowiedziane kredyty. Sądowy nakaz zapłaty, więc " nóż na gardle ". Pomyślałam..., jeśli ONI mi nie pomogą, to już nikt . Postanowiłam, że spróbuje. To była słuszna decyzja! Na tą chwilę 3 sprawy wygrane wraz z uprawomocnionymi wyrokami. Raiffeisen 4.900,00 Alior 101.000,00 Plus bank 161.000,00. Ponadto muszę dodać, że kontakt z Panem prowadzącym moje sprawy był bardzo dobry, klarowny i konkretny. Zostałam jasno poinformowana o zasadach współpracy z firmą Antywindyk. Jako dowód profesjonalnego podejścia do sprawy zacytuję adnotację sędziego w uzasadnieniu wyroku z Raiffeisen o pełnomocniku-:) Cytuję: (aczkolwiek należy zauważyć, że pełnomocnik pozwanej rzetelnie i na dobrym poziomie wykonał swoje zadanie ) to chyba coś znaczy... Z całego serca polecam firmę Antywindyk. Życie lubi płatać figle i można bardzo szybko zbankrutowac , zwlaszcza gdy prowadzimy własne działalności. Warto jednak jeszcze komuś zaufać, ja jestem tego żywym przykładem. Dziękuję za wszystko...

Katarzyna z Wrocławia
Termin skorzystania z usługi: sierpień 2022

Moja historia z Kancelarią AntyWindyk zaczęła się, gdy dostałam informację z banku o zajęciu komorniczym na moim rachunku, byłam przerażona, a przede wszystkim skołowana - o co chodzi? Nie wiedziałam co robić. Rozmawiałam z kilkoma kancelariami ale tak naprawdę nie otrzymałam żadnych konkretów poza tym, że trzeba się umówić na spotkanie (min.150zł). Los chciał, że trafiłam na Kancelarię AtyWidyk. Rozmowa z Panią Dobrosławą mnie uspokoiła. Bardzo sympatyczna i konkretna osoba - pokierowała mnie, jakie informacje, gdzie mam uzyskać i co dalej robić. Okazało się, że mój ojciec narobił długów na spółkę cywilna, w której byłam "wspólnikiem".Pani Dobrosława bardzo fachowo wyjaśniła mi jakie są opcje i co da się zrobić. Gdy dostałam powiadomienie o kolejnym zajęciu, praktycznie z miejsca załatwiła pełnomocnika, który dotrze do akt. Dopiero zaczynamy współpracę, ale wierzę że wszystko będzie dobrze i jestem bardzo wdzięczna za dotychczasową pomoc.

w kategorii

Windykacja

6.0
 • obsługa:
  6
 • czas realizacji:
  6
 • skuteczność:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Magdalena O.
Termin skorzystania z usługi: sierpień 2022

Bardzo polecam Kancelarie, dzięki pozytywnym opiniom zdecydowałam się zaufać i podjąć współpracę, dzięki wspaniałemu zespołowi udało się uzyskać zamierzony cel, kontakt z Panem Mariuszem był rewelacyjny, wszystko dobrze wytłumaczone i w ekspresowym tempie. Serdecznie polecam.

w kategorii

Windykacja

6.0
 • obsługa:
  6
 • czas realizacji:
  6
 • skuteczność:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Agnieszka
Termin skorzystania z usługi: sierpień 2022

Sprawa z Krukiem, trwało to dość długo ale z winy Kruka. Kancelaria godna polecenia, sama nie dałabym rady, profesjonaliści na każdym etapie prowadzenia sprawy. Obsługa perfekcyjna, szczególnie polecam Pana Mariusza - rzetelność, zaangażowanie, kultura osobista, profesjonalizm, ogromna wiedza i skuteczność.

w kategorii

Doradztwo finansowe

6.0
 • oferta:
  6
 • obsługa:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Damian
Termin skorzystania z usługi: lipiec 2022

Świetna pomoc ze strony Kancelarii. Bezproblemowy kontakt z Panem Mariuszem, który czuć że jest w pełni zaangażowany w sprawę. Po początkowej weryfikacji zostałem poinformowany jak sprawy się mają i jakie szanse są na powodzenie sprawy. Finał? Najlepszy możliwy - Wygrana. Jako że była to moja pierwsza sprawa tego typu to przebrnąłem przez wiele firm które oferują pomoc, ale ta pierwsza spośród nich wydała mi się najbardziej godna zaufania , więc postanowiłem zaryzykować. Był to dobry pomysł. Polecam

w kategorii

Windykacja

6.0
 • obsługa:
  6
 • czas realizacji:
  6
 • skuteczność:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Dorota Dołbień
Termin skorzystania z usługi: czerwiec 2022

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Kancelarią. Pan Mariusz Wawrzyniak wszystko mi szczegółowo tłumaczył i przestałam się bać problemu. To bardzo ważne by mieć wsparcie kiedy " pali się most pod nogami" A wygrana w Sądzie jest uwiecznieniem tej współpracy. Polecam wszystkim współprace z ta Kancelarią bo wiedzą co robią, nie owijają w "bawełnę", i prostymi słowami idą do celu. Wszystkie apelacje przysyłają do wglądu i widać ile włożone jest tam pracy. A przede wszystkim reprezentują nas w Sądzie i nie musimy brać stresu na siebie. Bardzo Im dziękuję.

w kategorii

Doradztwo finansowe

6.0
 • oferta:
  6
 • obsługa:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Przemek
Termin skorzystania z usługi: czerwiec 2022

Bardzo polecam, kompetentna i profesjonalna kancelaria.

w kategorii

Doradztwo finansowe

6.0
 • oferta:
  6
 • obsługa:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Adam
Termin skorzystania z usługi: czerwiec 2022

Czasami życie potrafi sprawiać niespodzianki. Jednego dnia dostajemy wymarzoną pracę by innego dowiedzieć się, że padliśmy ofiarą oszustwa. Tak było w moim przypadku gdy pewnego ranka dostałem wiadomość od banku, że mam komornika na koncie i ponad 11 tys. zł długu. Pierwsze wizyty na komisariacie nie przyniosły mi żadnych rezultatów. Dopiero, kontaktując się firmą AntyWindyk, udało mi się odzyskać wiarę w ludzi. Chciałbym bardzo podziękować Pani Dobrosławie Paskudzie, która poprowadziła mnie przez moją sprawę. Kontakt między nami był bardzo sprawny. Pani Dobrosława pomogła mi załatwić wszelkie formalności oraz odpowiadała na wszystkie moje pytania i wątpliwości. W tak stresującej sytuacji cieszę się, że mogłem mieć osobę, na którą mogę liczyć i której mogę ufać. Jeszcze raz na koniec zwykłe ludzkie Dziękuję.

w kategorii

Windykacja

6.0
 • obsługa:
  6
 • czas realizacji:
  6
 • skuteczność:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Adrianna
Termin skorzystania z usługi: maj 2022

Dziękuję za pomoc i pełen sukces, w który na początku drogi ciężko mi było uwierzyć. Profesjonalizm, wysoka kultura, miła atmosfera i poczucie bezpieczeństwa, stały kontakt w ciągu 7 długich lat procesu - to zasługa Pana Piotra Sobonia, któremu raz jeszcze ogromnie dziękuję. Sprawa z bankiem, dwie instancje i oddalenie powództwa po apelacji to się naprawdę wydarzyło! Polecam zespół Kancelarii, są naprawdę skuteczni

w kategorii

Doradztwo finansowe

6.0
 • oferta:
  6
 • obsługa:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Sławomir
Termin skorzystania z usługi: marzec 2022

Po napisaniu do Kancelarii AntyWindyk otrzymałem wyczucie i zaangażowanie - do mnie, mojej sprawy, sytuacji i przede wszystkim zrozumienie. Polecam uczciwie i serdecznie Pana Piotra. Czułem od pierwszej Jego odpowiedzi, że jestem mile widziany, słyszany, czytany i traktowany jak Partner. Rozmowa przyniosła nowe spojrzenie na sprawę i choć niestety nie dało się jej rozwiązać dała nową wiedzę i lepsze orientowanie się w sytuacji. Dziękuję:)

w kategorii

Windykacja

6.0
 • obsługa:
  6
 • czas realizacji:
  6
 • skuteczność:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Daniel
Termin skorzystania z usługi: maj 2022

Dziękuję za bardzo szybką i treściwą odpowiedź. Tego właśnie szukałem. Jeśli masz wątpliwość - zapytaj. Kto pyta nie błądzi...

w kategorii

Windykacja

6.0
 • obsługa:
  6
 • czas realizacji:
  6
 • skuteczność:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Elzbieta
Termin skorzystania z usługi: maj 2022

Na Kancelarię trafiłam sama bez polecenia. Musiałam zaufać nie miałam wyjścia, ponieważ miałam wiele lat windykowane wynagrodzenie na podstawie BTE. Po sprzedaży domu i przeliczeniu kredytu frankowego pozostała bardzo wysoka kwota do spłacenia. Kancelaria mi pomogła i wygrała w Sądzie sprawę na podstawie której odzyskałam sporą kwotę zwindykowaną przez Komornika. Zaufałam, zaryzykowałam i jestem wdzięczna. Polecam Kancelarię w 100 %.

w kategorii

Windykacja

6.0
 • obsługa:
  6
 • czas realizacji:
  6
 • skuteczność:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Janina
Termin skorzystania z usługi: styczeń 2022

Współpraca z Panią Dobrosławą Paskuda z Kancelarii AntyWindyk układała mi się bardzo dobrze, a piszę w czasie przeszłym, gdyż mam już za sobą wygrane sprawy. Pani Dobroslawa do mojej sprawy podchodziła rzetelnie i rzeczowo, zawsze stawiała sprawy jasno i klarownie. A oprócz fachowości, możecie zawsze liczyć na promienny i pogodny uśmiech oraz pozytywne nastawienie do każdego człowieka. Zdecydowanie polecam każdemu człowieku zawalczenie o swój dobrobyt.

w kategorii

Windykacja

5.0
 • obsługa:
  6
 • czas realizacji:
  -
 • skuteczność:
  -
 • przystępność cen:
  4
 • ocena ogólna:
  5
P.b.
Termin skorzystania z usługi: marzec 2022

Dla tej kancelarii nie ma trudnych spraw :) pomogą, doradza i załatwia to sprawnie i jak na Polskie warunki szybko i rzetelnie.

w kategorii

Windykacja

6.0
 • obsługa:
  6
 • czas realizacji:
  6
 • skuteczność:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Barbara
Termin skorzystania z usługi: marzec 2022

Drodzy państwo z czystym sercem polecam Antywindyk . Sprawa dotyczyła wypowiedzenia umowy kredytowej na dość sporą kwotę w jednym z banków . Byłam przekonana , że to się nie uda ,bo taka opinie otrzymałam w innej kancelarii.Antywindyk wygrał moja sprawę ! Za co raz jeszcze dziękuję Kontakt z panem Mariuszem był na wysokim poziomem . Przede wszystkim cechuje go pełen profesjonalizm , rzetelność i empatia.Dodam ,że trafiłam z polecenia znajomej ,której bardzo skomplikowaną sprawę także wygrała Kancelaria Antywindyk.

w kategorii

Windykacja

6.0
 • obsługa:
  6
 • czas realizacji:
  6
 • skuteczność:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Małgorzata
Termin skorzystania z usługi: luty 2022

Pani Dobrosława- przemiła osoba, szybko, skutecznie, profesjonalnie. Garść wiedzy już w trakcie rozmowy telefonicznej. Jestem zachwycona już...a to dopiero początek naszej współpracy.

w kategorii

Windykacja

6.0
 • obsługa:
  6
 • czas realizacji:
  6
 • skuteczność:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  -
Alicja
Termin skorzystania z usługi: luty 2022

Dziękuję Pani Dobrosławie za fachowe podejście do klienta i profesjonalną obsługę. Szczerze polecam kancelarię.

w kategorii

Windykacja

6.0
 • obsługa:
  6
 • czas realizacji:
  6
 • skuteczność:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Kinga
Termin skorzystania z usługi: styczeń 2022

Właśnie wygraliśmy sprawę z Bankiem. Polecam z całego serca Kancelarię AntyWindyk. Współpraca bez zastrzeżeń, bardzo konkretna i rzeczowa. W szczególności bardzo dziękuję Panu Mariuszowi , z którym miałam bezpośredni kontakt w czasie trwania naszej batalii. Pan Mariusz zawsze szybko i profesjonalnie odpowiadał na nurtujące mnie pytania i wątpliwości. W razie potrzeby działał szybko i co najważniejsze- skutecznie. Jeszcze raz dziękuję i bardzo, bardzo polecam współpracę z Kancelarią.

w kategorii

Windykacja

6.0
 • obsługa:
  6
 • czas realizacji:
  6
 • skuteczność:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Agnieszka R
Termin skorzystania z usługi: grudzień 2021

Czytając opinie innych osób o współpracy z kancelarią Antywidyk, wiele razy się zastanawiałam, czy tez kiedyś będziemy mogli się tak cieszyć, pochwalić wygrana sprawą? i nadszedł ten dzień, tuż przed Wigilią, prezent :) powództwo oddalone w całości -wygrana! Sprawa dotyczyła wypowiedzianego kredytu hipotecznego we frankach, toczyła się kilka lat. Przez cały ten okres współpracy byliśmy bardzo zadowoleni. Fachowość, profesjonalizm, trafność decyzji, zaangażowanie, świetny kontakt, na każde pytanie, zgłoszony problem szybka, konkretna odpowiedź. Szczerze polecam!

w kategorii

Kancelarie adwokackie i radcowskie, Doradztwo prawne

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6