Apartinfo.net wynajem apartamentów

80-748 Gdańsk, Chmielna 71/75 Mapka
500-310-306  fax:  58 768-58-25
a...@apartinfo.net pokaż
www.apartinfo.net
Godziny otwarcia
codziennie9:00 - 17:00

O nas

Apartinfo sp. j. jest jednym z największych lokalnych operatorów zarządzającym wynajmem apartamentów w miejscowościach wypoczynkowych oraz miastach.

Firma jest obecna na rynku od 2009 roku, w ciągu tych lat obsłużyliśmy kilkadziesiąt tysięcy gości, których zakwaterowaliśmy w naszych apartamentach. Apartinfo zajmujące się również doradztwem w obszarze inwestycji w nieruchomości przeznaczone na wynajem.
Jesteśmy lokalną, trójmiejską firmą specjalizującą się w wakacyjnym, biznesowym i długoterminowym wynajmie apartamentów. 
W swojej ofercie posiadamy ponad 300 apartamentów zlokalizowanych w najatrakcyjniejszych nadmorskich miejscowościach, takich jak:
Gdańsk, Sopot, Władysławowo, Jurata, Jastarnia, Hel, Jastrzębia Góra, Puck.
Zapraszamy do spędzenia z Nami urlopu oraz skorzystania z naszej oferty podczas kilkudniowych wycieczek i weekendów z przyjaciółmi.
Oferujemy Państwu starannie wyselekcjonowane apartamenty.
Apartamenty Apartinfo to mieszkania o wysokim standardzie, wyposażone kompleksowo i funkcjonalnie. Proponowane przez nas apartamenty składają się z przestronnego salonu, komfortowych sypialni, w pełni wyposażonej kuchni oraz łazienki. Nasze apartamenty zapewnią Państwu maksymalną wygodę, niezależność, dyskrecję, spokój oraz intymność, której nie są w stanie zaoferować nawet najwyższej klasy hotele.
Pragniemy, aby czuli w nich Państwo zarówno komfort, jak i swobodę.
 
Właścicielom apartamentów oferujemy profesjonalne zarządzanie apartamentami, pełną transparentność działania oraz możliwość osiągnięcia wysokich stóp zwrotu rocznie z zainwestowanego kapitału. Nasza firma oferuje całoroczną kompleksową obsługę krótkoterminowego wynajmu apartamentów poprzez: pozyskanie klientów, obsługę rezerwacyjną, wydanie i odbiór kluczy, sprzątanie, wymianę pościeli, serwis naprawczy, rozliczenia finansowe.

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

1.3

w kategorii

Apartamenty - pośrednictwo wynajmu

 • obsługa:
  1
   
 • oferta:
  3
   
 • jakość usług:
  1
   
 • zaangażowanie:
  1
   
 • prowizje i opłaty:
  1
   
 • ocena ogólna:
  1
   
średnia ocena (max 6)
1.3
 

Agata - opinia

Stanowczo nie polecam tej firmy osobom, które nie chcą stracić nerwów musząc prosić się o należne pieniądze. Wynajmowałam mieszkanie od Apartinfo w okresie od lutego do końca września 2021. Mieszkanie zostało oddane w identycznym stanie, w jakim je zastałam, wszelkie koszty napraw zostały pokryte z mojej kieszeni jako najemcy. Mieszkanie zostało wysprzątane, wszystkie sprzęty użytkowe pozostawione w idealnym stanie, co zostało potwierdzone protokołem z dnia 30.09. Kaucja zwrotna w kwocie 1500 zł miała zostać mi zwrócona w całości w ciągu 10 dni na podstawie umowy zawieranej z pracownikiem Apartinfo. Po upłynięciu tego terminu pieniądze nadal nie zostały mi zwrócone, a wspomniana Pani przestała odbierać telefony oraz odpowiadać na liczne wiadomości mailowe z mojej strony. Pani z recepcji obsługująca ogólnodostępną linię przez tydzień dzień w dzień zbywała mnie, informując o rzekomej chorobie pracownika, z którym zawarta została umowa i prosząc o telefon następnego dnia ...

 • Agata
 • Termin skorzystania z usługi: październik 2021
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »

Wideo