Archiwum24

adres
80-299 Gdańsk, Nowy Świat 34
telefon
694-425-234, 694-425-234
e-mail
a...@microsystem.com.pl pokaż
www
archiwum24.biz
Godziny otwarcia
pn-pt8:00 - 16:00

O nas

Archiwum24 jest częścią działającej od 1985 roku spółki Microsystem, Ceniąc bezpieczeństwo, komfort i oszczędzanie zasobów naszych klientów, oferujemy digitalizację, przechowywanie, archiwizacje i niszczenie dokumentów.

ARCHIWIZACJA DOKUMENTÓW
Porządkowanie dokumentacji przedsiębiorstw i instytucji funkcjonujących, jak również będących w stanie likwidacji lub upadłości.
DIGITALIZACJA DOKUMENTÓW
Ekspresowa zamiana tradycyjnych dokumentów na pliki w formie elektronicznej z zachowaniem najwyższych standardów poufności informacji.
ELEKTRONICZNE
ARCHIWUM

Zbiór dokumentów i danych cyfrowych, w którym bezpiecznie przechowasz i skatalogujesz firmowe archiwum. Zapewnimy Ci bezpieczny dostęp do dokumentów z dowolnego miejsca i dla wybranych przez Ciebie użytkowników.
PRZECHOWYWANIE
AKT

Zapanuj z nami nad rosnącą liczbą dokumentów. Przechowasz je bezpiecznie w lokalizacji specjalnie przygotowanej do tego celu. W dowolnej chwili dowieziemy do Ciebie każdy dokument, który będziesz potrzebował w oryginale.
OPAKOWANIA
ARCHIWALNE

Dostarczamy szeroką gamę opakowań do długoterminowego przechowywania zbiorów dokumentów, wykonanych z bezkwasowych kartonów, papierów i tektur.
TRANSPORT
DOKUMENTÓW

Oferujemy osobisty odbiór zasobów od klienta, spakowanie ich na miejscu w pudła archiwizacyjne oraz przewiezienie do naszej lokalizacji w celu digitalizacji i przechowywania.NISZCZENIE DOKUMENTÓW
Bezpośredni odbiór i pakowanie. Zabezpieczenie dokumentów na czas transportu. Wystawiamy Certyfikat zniszczenia. 4 klasa niszczenia. Atrakcyjne ceny

Zdjęcia

Opinie + Oceń


5.8

w kategorii

Archiwizacja i niszczenie dokumentów

 • obsługa:
  5
   
 • oferta:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
5.8
 

Pełna profeska

j.w.!

 • Wioletta (kobieta, pow. 40 lat)
 • Termin skorzystania z usługi: maj 2018
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »