Door-to-door Dowóz lub odbiór osobisty 

Archiwum24

80-299 Gdańsk, Nowy Świat 34 Mapka
694-425-234
b...@archiwum24.biz pokaż
archiwum24.biz
Godziny otwarcia
pn-pt8:00 - 16:00
Door-to-door Dowóz lub odbiór osobisty 

O nas

Oferujemy Niszczenie dokumentów, digitalizację oraz przechowywanie dokumentacji firmowej wraz z możliwością zarządzania nią w postaci elektronicznego archiwum. Archiwizujemy dokumenty w naszej siedzibie, jak i u klienta.

ARCHIWIZACJA DOKUMENTÓW
Porządkowanie dokumentacji przedsiębiorstw i instytucji funkcjonujących, jak również będących w stanie likwidacji lub upadłości.
DIGITALIZACJA DOKUMENTÓW
Ekspresowa zamiana tradycyjnych dokumentów na pliki w formie elektronicznej z zachowaniem najwyższych standardów poufności informacji.
ELEKTRONICZNE
ARCHIWUM

Zbiór dokumentów i danych cyfrowych, w którym bezpiecznie przechowasz i skatalogujesz firmowe archiwum. Zapewnimy Ci bezpieczny dostęp do dokumentów z dowolnego miejsca i dla wybranych przez Ciebie użytkowników.
PRZECHOWYWANIE
AKT

Zapanuj z nami nad rosnącą liczbą dokumentów. Przechowasz je bezpiecznie w lokalizacji specjalnie przygotowanej do tego celu. W dowolnej chwili dowieziemy do Ciebie każdy dokument, który będziesz potrzebował w oryginale.
OPAKOWANIA
ARCHIWALNE

Dostarczamy szeroką gamę opakowań do długoterminowego przechowywania zbiorów dokumentów, wykonanych z bezkwasowych kartonów, papierów i tektur.
TRANSPORT
DOKUMENTÓW

Oferujemy osobisty odbiór zasobów od klienta, spakowanie ich na miejscu w pudła archiwizacyjne oraz przewiezienie do naszej lokalizacji w celu digitalizacji i przechowywania.NISZCZENIE DOKUMENTÓW
Bezpośredni odbiór i pakowanie. Zabezpieczenie dokumentów na czas transportu. Wystawiamy Certyfikat zniszczenia. 3 lub 5 klasa niszczenia. Atrakcyjne ceny

Najczęściej zadawane pytania

Czy przechowujecie Państwo dokumenty?
Tak. Przechowujemy wszystkie rodzaje dokumentów. Dodatkowo posiadamy zezwolenie z Urzędu Marszałkowskiego na przechowywanie dokumentów kadrowo-płacowych.
Czy skanujecie dokumenty?
Tak. Skanujemy w formatach do A0 i większe. Możemy podstawić w programie dla klienta z pełną możliwością przeglądania i wydruku.
Czy porządkujecie dokumenty?
Tak. Wykonujemy te pracę u klienta, jak i w naszych pracowniach. Realizują te zlecenia Archiwiści po skończonych kursach w Archiwum Państwowym i kilkudziesięciu zakończonych pozytywnym wynikiem zleceniach.
Czy niszczycie dokumenty?
Tak. Niszczymy dokumenty w każdej formie i do 5 klasy niszczenia.

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

5.8

w kategorii

Archiwizacja i niszczenie dokumentów

 • obsługa:
  5
   
 • oferta:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
5.8
 

Pełna profeska

j.w.!

 • Wioletta
 • Termin skorzystania z usługi: maj 2018
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »