Ares-Export

adres
80-821 Gdańsk, Pod Zrębem 7
telefon
58 320-17-81, 501-121-863  fax:  58 320-17-81
e-mail
k...@ares-eksport.pl pokaż
www
www.ares-eksport.pl
 
sklep internetowy
Godziny otwarcia
pn-pt9:00 - 16:00
sob9:00 - 14:00

O nas

W naszym sklepie znajdziecie Państwo lampy kryształowe z kryształami Swarovskiego, ręcznie wykonane przez czeskiego producenta Elite Bohemia. Nasz asortyment to m.in.: żyrandole kryształowe, plafony, kinkiety, lampy stojące podłogowe i lampki nocne.

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem czeskiej marki Elite Bohemia w Polsce. W stałej ofercie znajdziecie Państwo eleganckie żyrandole kryształowe z markowymi kryształami Swarovski, stylowe plafony, kinkiety, lampy podłogowe, stołowe, lampki nocne, a także klasyczne świeczniki.

Oferujemy lampy małe i duże, do domu czy mieszkania, a także do hotelu, restauracji, kawiarni, sali weselnej (balowej), salonu kosmetycznego i wielu innych biznesów, w których liczy się styl i elegancja. Żyrandole kryształowe Elite Bohemia to doskonały pomysł na oświetlenie salonu, jadalni, sypialni, korytarza, a nawet kuchni cz łazienki.

U nas czekają na Państwa miła obsługa, doradztwo, a także liczne promocje. Zakupów można dokonać w sklepie internetowym pod adresem www.ares-eksport.pl oraz w naszym biurze handlowym w Gdańsku, gdzie znajduje się również okazała wystawa lamp kryształowych.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »