Artcomfort - klimatyzacja i wentylacja

80-257 Gdańsk, Juliusza Słowackiego 35
(I piętro) Mapka
609-590-006, 661-488-178
b...@klimatyzacja.gda.pl pokaż
klimatyzacja.gda.pl
Godziny otwarcia
pn-pt8:00 - 16:00

O nas

Artcomfort jest doświadczoną i prężnie rozwijającą się firmą w branży klimatyzacyjno-wentylacyjnej na rynku ogólnopolskim. Zakresem działalności firmy jest: doradztwo techniczne, projektowanie, dobór i montaż instalacji oraz usługi serwisowe.

Specjalizujemy się w projektowaniu i montażu systemów klimatyzacji, wentylacji i chłodnictwa.

Zapewniamy wszechstronną obsługę, poczynając od profesjonalnego doradztwa i zaprojektowania systemów, poprzez fachowe dostarczanie, montaż kompletnej instalacji i uruchomienie urządzeń, a kończąc na serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Dysponujemy kadrą doświadczonych i wysoce wykwalifikowanych inżynierów, projektantów i monterów w branży klimatyzacji, wentylacji, chłodnictwa i budownictwa. Ogromną wagę przywiązujemy do jakości i estetyki wykonania realizowanych zleceń.

Wykonaliśmy zlecenia m.in dla:

ING Bank Śląski S.A., BRE bank, Mulibank, mBanku, bank BZ WBK, bank PKO BP, Meritum bank, Bank Pocztowy, Bank BPH;

Galeria Bałtycka w Gdańsku, Galeria Klif w Gdyni, Galeria Złote Tarasy w Warszawie, Galeria Magnolia we Wrocławiu, Galeria Astoria w Bydgoszczy;

Sklepy JYSK, Sklepy MOHITO, Sklepy RESERVED, Sklepy Charles Voegele,
obiekty Telepizza, apteki Super-Pharm,

Hotel Scandic w Gdańsku, Hotel Królewski w Gdańsku, Hotel Kozi Gród w Pomlewie,

Politechnika Gdańska, Urząd Miasta Warszawa, Instytut Logistyki i Magazynowania w Poznaniu, Starostwo Powiatowe w Chełmnie, Telekomunikacja Polska S.A., PZU S.A.


Dbając o najwyższą jakość świadczonych usług i zadowolenie Klientów, korzystamy tylko z wysokiej rangi urządzeń renomowanych producentów m.in. :
LG, Fujitsu, Mitsubishi Electric, Lennox, Daikin, BSH klima, System air, VBW, Clima Gold, Swegon, VTS Clima, Carrier, Eko Zefir i wiele innych.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »