Arte - dywany i wykładziny

znajduje się w Morski Park Handlowy

Arte

Wybierz numer

58 743-25-40
a...@arte.pl pokaż
Otwarte do 20:00 więcej
  • Zdjęcie 1/4 - Arte Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/4 - Arte Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/4 - Arte Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/4 - Arte Gdańsk 1
 

Artykuły o nas

O nas

Salon Arte w Gdańsku to nowoczesny i stylowy showroom z dywanami, jakiego od dawna brakowało na wnętrzarskiej mapie Trójmiasta. To aż 500 m², na których mieści się ponad 1500 różnych modeli dywanów.
W Arte można znaleźć dywany z całego świata – Belgii, Turcji, Pakistanu czy Indii oraz egzemplarze wyprodukowane w polskich fabrykach. Oferta Arte to nie tylko dywany – w salonie możesz również obejrzeć setki wzorników wykładzin dywanowych, PCV i paneli winylowych LVT oraz kupić chodniki czy wycieraczki. 

Arte to coś więcej niż zwykły sklep z dywanami. Oprócz szerokiego i zróżnicowanego asortymentu salon udostępnia również Strefę Kreacji, w której na spokojnie, przy aromatycznej kawie możesz porozmawiać z doradcą i zapoznać się z obszerną ofertą produktów dostępnych na zamówienie. Obsługa w salonie Arte to osoby, które o dywanach oraz wykładzinach wiedzą wszystko, chętnie dzielą się swoją wiedzą i trafnie doradzają podczas wybierania najlepszego rozwiązania do konkretnej przestrzeni.   

Kupując wykładziny lub panele LVT w Arte możesz również skorzystać z usługi pomiaru pomieszczenia (bezpłatnie na terenie Gdańska) i profesjonalnego montażu, dzięki któremu Twoje podłogi będą prezentowały się estetycznie i służyły bezawaryjnie przez wiele lat. 
Showroom Arte mieści się w Morskim Parku Handlowym na Szadółkach, 9 km od centrum Gdańska, tuż przy obwodnicy Trójmiasta. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe linii: 115, 155, 156, 174 i 574.