ArteVoice - muzykoterapia inwazyjna

adres
81-572 Gdynia, Lipowa 2C/19
(Gabinet Muzykoterapii Inwazyjnej - Maja Sokołowska)
telefon
531-820-176
e-mail
m...@gmail.com pokaż
Godziny otwarcia
pn-pt11:00 - 18:00

O nas

Maja Sokołowska
Muzykoterapia Inwazyjna, specjalista chórmistrz, emisja głosu.

Zapraszam na autorskie, specjalistyczne, indywidualne sesje Muzykoterapii Inwazyjnej leczenia częstotliwością dźwięku. Terapia skoncentrowana jest na leczeniu zaburzeń psychicznych, somatycznych w pamięci komórkowej częstototliwością dźwięku. Praca terapeutyczna jest poddawana procesowi regresji programów podświadomości, które zakłócają naturalną równowagę organizmu. Częstotliwość głosu ludzkiego integruje, wzmacnia organizm i przywraca mu zdrowie.
Specjalistyczne sesje muzykoterapii inwazyjnej kieruję do certyfikowanych psychoterapeutów, arteterapeutów, psychologów, terapeutów dziecięcych i klientów indywidualnych.
Autorską Muzykoterapię Inwazyjną opieram na dyscyplinach naukowych w dziedzinach: psychologii pozytywnej, terapii humanistycznej, muzykoterapii recepcyjnej, arteterapii w zakresie tańca intuicyjnego, chórów terapeutycznych, orkiestr terapeutycznych, badań w zakresie analizy psychorysunku i pracy z archetypami w polu energetycznym klienta. Swoją pracę i koncepcję rozwijam dzięki wiedzy płynącej ze starożytnych przekazów, tradycji, filozofii, nauki o człowieku w połączeniu z odkryciami współczesnej nauki, fizyki kwantowej, akustyki, odkryciami z zakresu ewolucji, kalibracji częstotliwości dźwięku, testów kinezjologicznych, matematyki pola serca.
Celem terapii jest poznanie samego siebie przez kontakt z własnym głosem, ciałem, częstotliwością oraz integracja wewnętrzna człowieka jako istoty wielowymiarowej. Praca z głosem to uwolnienie radości, poczucia wewnętrznego spokoju, kontakt z wewnętrznym dzieckiem,
Pracuję twórczo w tu i teraz biorąc pod uwagę niepowtarzalność kazdego procesu i chwili. Podczas sesji terapeutycznej prowadze klienta do połączenia z własnym głosem "Z sobą" przez autorskie medytacje prowadzone, oddychanie, odczuwanie ciała, częstotliwości dźwięku serca, "Indywidualnego Sound".Sesja trwa 50 minut, wystawiam faktury Vat,

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »

Wideo