Artflat Nieruchomości

Gdynia 81-411, Mikołaja Kopernika 38/6 (parter)

Artflat Nieruchomości

Wybierz numer

58 380-38-60 733-991-164
b...@artflat.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
  • Zdjęcie 1/26 - Artflat Nieruchomości Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/26 - Artflat Nieruchomości Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/26 - Artflat Nieruchomości Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/26 - Artflat Nieruchomości Gdynia +23 1

TV Filmy

6

Dołącz do zespołu ARTFLAT!

Artykuły o nas

O nas

Tylko aktualne i sprawdzone oferty w Trójmieście i okolicy. Zapraszamy do współpracy www.artflat.pl
ARTFLAT to licencjonowane Biuro Nieruchomości świadczące specjalistyczne usługi w zakresie pośrednictwa w zakupie, sprzedaży i wynajmie mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych. Naszym celem jest aby postrzegano nas jako nowoczesną firmę, która tworzy nową jakość obsługi klienta, zapewniając fachową obsługę oraz bezpieczeństwo każdej transakcji.

Wierzymy, że największą wartością naszej firmy są ludzie, którzy ją tworzą. Dlatego też nasz zespół składa się za znakomitych specjalistów, których wyróżnia bogate doświadczenie, wiedza i skuteczność. Zapałem, energią i zaangażowaniem dzielimy się każdego dnia z naszymi klientami sprawiając, że sprzedaż lub kupno wymarzonej nieruchomości przestaje być żmudnym i stresującym procesem, a staje się łatwym i przyjemnym etapem w ich życiu.

Zapraszamy do współpracy!

Oceny (175)

Monika
Termin usługi: lipiec 2024

Polecam współpracę z Panią Karoliną Kamińską. Jest to osoba profesjonalna i w pełni zaangażowana. Poczas poszukiwania mieszkania i jego zakupu można liczyć na pełne wsparcie Pani Karoliny, która ma pozytywne nastawienie oraz uczciwie doradza w trakcie podejmowania decyzji.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Michał
Termin usługi: marzec 2024

Co prawda zakupu mieszkania dokonywałem kilka miesięcy temu ale długi czas nie mogłem wyjść z podziwu jak wzorcowo przebiegła ta transakcja! Jak widać moja zwłoka w wystawieniu niniejszej opinii była słuszna, gdyż w przeciwnym wypadku nie mógłbym wspomnieć o przemiłym telefonie od Szanownej Pani Ewy. Po kilkudziesięciu dniach od zakupu Pani pośrednik zadała sobie trud, by podpytać "Jak mi się tu mieszka" oraz zapewnić, że w razie jakichkolwiek pytań lub problemów pozostaje do dyspozycji. Mawia się, że nie ważne jest jak się zaczyna tylko jak się kończy. W przypadku rynku usług to właśnie obsługa posprzedażowa (gdy wszyscy już są zadowoleni i można się rozejść) powinna być wyznacznikiem profesjonalizmu. Artflat nieruchomości w tym zakresie (i każdym innym) nie ma sobie równych. Reasumując gorąco polecam!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Maja
Termin usługi: czerwiec 2024

Polecamy gorąco Panią Karolinę Kamińską - zajmowała się nami w trakcie całego procesu kupna mieszkania. Pełen profesjonalizm, świetny kontakt i poczucie zaopiekowania ;)

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Gosia i Piotrek
Termin usługi: marzec 2024

Serdecznie polecam Panią Karolinę Kamińską. Była zaangażowana w każdym aspekcie sprzedaży naszego mieszkania od początku do końca. Bardzo dobry kontakt, profesjonalne podejście a przy tym bardzo sympatyczna i konkretna.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Aleksandra Węgrzyn
Termin usługi: maj 2024

Jestem bardzo zadowolona z waszej agencji.Kontakt z pania Aleksandrą był doskonały , była bardzo kompetentna pomocna we wszystkim o co prosiliśmy dużo też opowiedziała nam o okolicy bo my nie jesteśmy zGdyni.Podpowiedziała nam też gdzie zrobić opłaty i wiele innych rzeczy.Moge z całą pewnością wystawić jej doskonałą opinię.Dziekuje za tak wspaniałego opiekuna. Barbara i Jan Zasłonka

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Marcin M.
Termin usługi: maj 2024

Kupno mieszkania to jedna z najważniejszych decyzji dokonywana w naszym życiu. Dlatego tak istotną rolę odgrywa tutaj profesjonalna agencja nieruchomości. Rzetelny proces zakupu nieruchomości poprowadzony przez Panią Karolinę zasługuje na wielką pochwałę:) Pani Karolina zadbała o wszystkie szczegóły dotyczące kupna mieszkania, wyjaśniła wątpliwości prawne, zadbała o współpracę z kancelarią notarialną, pomogła także w analizie kredytowej (wielkie podziękowania dla Pana Jakuba!), a do tego dała się poznać jako osoba bardzo miła i przesympatyczna czym zdobyta także serce mojej córeczki!:) W pełni polecam współpracę z agencją Artflat i Panią Karoliną:)

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

5.7
Szymon
Termin usługi: kwiecień 2024

Gorąco polecam Panią Aleksandrę - kompetentna osoba z inicjatywą. Cała transakcja przebiegła bardzo sprawnie, mogłem liczyć na jej wsparcie od początku, aż do samego końca. Gorąco polecam !

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Michał
Termin usługi: kwiecień 2024

Przy sprzedaży naszego mieszkania Współpracowaliśmy z Panią Karoliną Kamińską. Mieliśmy świetny kontakt, o wszystkim związanym ze sprzedażą byliśmy informowani na bieżąco, zarówno w trakcie pokazywania mieszkania jak i w momencie dopinania wszystkich formalności. Proces sprzedaży trwał około kwartału. Z czysto 'biznesowego' punktu widzenia Panią Karolinę cechował pełen profesjonalizm, taką agentkę nieruchomości mogę z czystym sumieniem polecić każdemu. Artflat w porównaniu z innymi agencjami ma bardzo przejrzystą umowę, warunki współpracy na wyłączność wydają się uczciwe - zabezpieczając interesy klienta i agencji. Porównanie warunków mieliśmy z kilkoma wiodącymi agencjami w 3mieście. My bardzo polecamy. A efektem dalszej współpracy jest czekający nas teraz remont ;)

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Maria
Termin usługi: styczeń 2024

Pani Karolina Kamińska jest doskonałym, bardzo profesjonalnym pośrednikiem . Sprzedała nam mieszkanie sprawnie i w dobrej cenie. Wcześniej mieliśmy inne biuro, które miało zająć się sprzedażą a nie odzywali się poł roku. Pani Karolina zrobiła wycenę mieszkania, dobrą ofertę i ostro wzięła się do pracy, w ok miesiąc znalazła klienta. Od początku wspólpracy do samego końca i przekazania mieszkania mogliśmy spać spokojnie, bo wszystko było sprawdzone i zorganizowane. Serdecznie dziękujemy i polecamy!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Lutnik
Termin usługi: luty 2024

Same pozytywne wrażenia, Pani Ewa aktywnie działała i fachowo wszystkiego dopilnowała. Bardzo przyjazna atmosfera.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Vita
Termin usługi: kwiecień 2024

Mieliśmy z mężem okazję współpracować z agencją Artflat Nieruchomości. Naszą sprawą zajmowali się: pan Tomasz Czerwiński (agent nieruchomości) oraz pan Mateusz Różyński (doradca finansowy) z agencji Lendi. Przeprowadzili nas bezstresowo i szybko przez cały proces załatwiania wszystkich formalności. Obaj panowie prezentują zarówno wysoki poziom profesjonalizmu, jak i wysoką kulturę osobistą. Współpraca była czystą przyjemnością. Jeśli w przyszłości będziemy potrzebowali jeszcze podobnej pomocy, to ponownie skorzystamy z usług obu panów. Gorąco polecamy :)

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Tomasz Pasik
Termin usługi: marzec 2024

Pelen profesionalizm, oferta sprzedazy i wycena niruchomsci spelniajace wszystkie wymagania sporzdajacego. Pani Koralina Kaminska bardzo kmontaktowa, potrafiaca wytlumaczyc wszystkie aspekty sprzedazy domu i co najwazniejsze potrafiaca przewidziec i zapobiec wszystkim trudnoscia. Polecam

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Karol
Termin usługi: marzec 2024

Pan Jakub Nowaczek załatwił coś w 6 dni, czego moja poprzednia agentka nieruchomości nie potrafiła zrobić przez pół roku. Pełen profesjonalizm, człowiek nie pozostaje sam ze sobą, Pan Jakub również pomaga w kwestii dokumentów. Super

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Władysław Szutow, Alina Wołyniec, Wilno, Litwa
Termin usługi: grudzień 2023

Ja, Władysław Szutow, wraz z żoną Aliną Wołyniec, jesteśmy niezmiernie wdzięczni Artflat Nieruchomości, w szczególności Pani Magdalenie Zachulskiej za ogromne zaangażowanie i pomoc dla nas w zrealizowaniu naszego planu nabycia mieszkania w Tròjmieście, a dokładnie w Gdyni. Dziękujemy Pani Magdalenie za cierpliwość, wyrozumiałość i życzliwość oraz, niewątpliwie, za Pani profesjonalizm. Ròwnież dziękujemy Artflat Nieruchomości i życzymy kolejnych usatysfakcjonowanych klientów wynikami Państwa pracy.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Anetta
Termin usługi: luty 2024

Serdeczne podziękowania dla Pani Magdaleny Zachulskiej za pełen profesjonalizm, życzliwość i super kompetencje w realizacji zakupu nieruchomości. Wielkie zaangażowanie dziękujemy bardzo. Polecamy z pełną odpowiedzialnością zarówno Panią Magdalenę jak i biuro nieruchomości

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
K&J Świątek
Termin usługi: styczeń 2024

Sprzedaliśmy swoje mieszkanie z pomocą Pani Ewy z ArtFlat Nieruchomości. Byliśmy pod wrażeniem wysokich kwalifikacji, a przede wszystkim skuteczności Pani Ewy. To osoba godna zaufania, autentyczna, obiektywnie oceniająca możliwości rynkowe danej nieruchomości. Pani Ewa była zaangażowana, służyła pomocą w wielu - często problematycznych - kwestiach. Poza tym, współpraca z Panią Ewą była niezwykle sympatyczna i zawsze przebiegała w bardzo miłej atmosferze. Pozdrawiamy i życzymy dalszych sukcesów zawodowych.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Radosław
Termin usługi: luty 2024

Dziękuje bardzo Pani Karolinie Kamińskiej za niezwykłe oddanie, profesjonalizm, życzliwość, cierpliwość przy przeprowadzeniu transakcji. To było proste, szybkie i bardzo przejrzyste działanie. Dziękuje z całego serca!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Joanna i Robert
Termin usługi: styczeń 2024

Z całego serca polecamy współpracę z panią Ewą Tańską. Bardzo sprawnie przeprowadziła nas przez cały proces zakupu naszego pierwszego mieszkania. Zawsze była do dyspozycji, gdy mieliśmy jakiekolwiek pytania, prowadziła za rękę przez wszystkie zawiłości transakcji. Pani Ewa jest bardzo empatyczną i ciepłą osobą, zawsze gotową do pomocy. Dzięki współpracy z nią czuliśmy się trochę jak członkowie Artflatowej rodziny i mieliśmy świadomość, że nigdy nie jesteśmy z niczym sami. Bardzo polecamy współpracę z Panią Ewą. Dawno nie zetknęliśmy się z tak zaangażowanym i pomocnym człowiekiem. Bez niej nie dalibyśmy rady

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Agnieszka
Termin usługi: styczeń 2024

Przy zakupie mieszkania współpracowałam z Panią Ewą Tańską. Pani Ewa z dużym zaangażowaniem i starannością pracuje z Klientem. Wszystko tłumaczy, zawsze dostępna i bardzo pomocna. Gorąco polecam współpracę z tą agencją.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Roman
Termin usługi: grudzień 2023

Bardzo jestem zadowolony z uslug agencji, Pani Karolina Kaminska bardzo mi pomogla w tej rutynie informacji I obiektow)) Wysluchala, znalazla to co nam odpowiadalo I bardzo szypko zrealizowala nasze wpodobania. Caly czas trymala reke na pulsie, tak ze ja bylem spokojny do konca kupna mieszkania! Dziekuje bardzo za "perfect work" I wyrozumienie ;))

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0