Artron - obsługa i organizacja konferencji

Na terenie: Gdańska, Sopotu, Gdyni, okolic Trójmiasta

Artron - obsługa i organizacja konferencji

Wybierz numer

58 761-85-20 do 21 601-611-339 601-611-338
b...@artron.pl pokaż
Otwarte do 16:00 więcej
 

O nas

Agencja ARTRON od 1993 roku zajmuje się obsługą techniczną konferencji i różnego rodzaju imprez/eventów. W odpowiedzi na zmieniające się potrzeby naszych klientów proponujemy organizację spotkań On- line, webinarów, streamingów: konferencji, spotkań i spektakli (You Tube, FB). Korzystamy z platform takich jak ZOOM, MyOwnConference, Teams. Otwartość, kreatywność i indywidualne podejście do zleceń w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem w pracy w branży tworzą każdorazowo niepowtarzalny efekt naszych realizacji. Naszym działaniom przyświeca myśl, iż to „technika zdobi konferencję”.  Bo to właśnie technika konferencyjna i estradowa, tworzona ku uciesze oka, daje nam tak wiele możliwości, dzięki którym podążamy krok w krok za pomysłowością ludzką. Dlatego sięgamy po najnowocześniejsze rozwiązania techniczne, co pozwala nam na spełnienie najbardziej wyszukanych i wysublimowanych oczekiwań naszych Klientów. Specjalistyczny sprzęt i duża wiedza techniczna to nasz klucz do sukcesu.
 
Posiadamy najnowocześniejsze zaplecze sprzętowe na każdą okazję: od małych, kameralnych spotkań biznesowych po wielkie, międzynarodowe kongresy, a także gale, wystawy i targi.  Pośród całego wachlarza profesjonalnego sprzętu znajdują się:

NAGŁOŚNIENIE KONFERENCYJNE I ESTRADOWE:
- zestawy konferencyjne,
- systemy liniowe,
- mikrofony bezprzewodowe doręczne,
- mikroporty nagłowne i doklapowe,
- system dyskusyjny – multifony,
- stoły mikserskie,
- osprzęt back-line (wzmacniacze gitarowe, basowe, perkusję),
- kostki dziennikarskie

MULTIMEDIA:
- ekrany projekcyjne,
- szeroka gama projektorów multimedialnych,
- monitory LCD (42”, 50” i 80”),
- plazmy bezszwowe,
- ekrany diodowe,
- kurtyny diodowe,
- podłogi diodowe,
- miksery video,
- możliwość przeprowadzenia pokazów multimedialnych 3D za pomocą technologii polaryzacyjnej (IMAX),
- realizacja obrazu LIVE
 
OŚWIETLENIE EFEKTOWE:
Dysponujemy oświetleniem od białego, statycznego, poprzez kolorowe, wielopunktowe rampy, aż do efektów świetlnych takich, jak skanery, ruchome głowy, stroboskopy, projektory GOBO itp.  

CYFROWE SYSTEMY DO TŁUMACZEŃ SYMULTANICZNYCH TAIDEN/BOSCH

SYSTEM DO GŁOSOWANIA SUNVOTE

BEZPRZEWODOWY SYSTEM ZWIEDZANIA/SYSTEM TŁUMACZEŃ PRZENOŚNYCH TOUR GUIDE

VIDEOKONFERENCJE

TELEKONFERENCJE

LIVE STREAMING
 
PRODUKCJA WYDARZEŃ
Chociaż obsługa techniczna to nasz „konik”, to całościowa organizacja wydarzeń również nie jest nam obca. Cyklicznie zajmujemy się kompleksową produkcją firmowych eventów. Zapewniamy fachowe wsparcie w planowaniu, przygotowaniach i realizacji danego przedsięwzięcia. Współpracujemy z najlepszymi w swoim fachu – to ludzie, którzy z pasją oddają się swojej pracy i stają się nieodłączną częścią realizowanych wydarzeń.
 

Działamy na terenie całej Polski i za granicą.