Asper Sp. z o.o.

81-356 Gdynia, Starowiejska 58/2 Mapka
512-514-514
b...@asper.com.pl pokaż
www.asper.com.pl
Godziny otwarcia
pn-pt8:00 - 20:00
sob10:00 - 18:00

O nas

Nasze pożyczki to najdogodniejszy zastrzyk gotówki:
Szybka decyzja
Minimum formalności
Na dowolny cel

Asper jest firmą z ponad czternastoletnim doświadczeniem w branży finansowej, udzielającą pod nazwą Domowe Pogotowie Pożyczkowe pożyczek konsumenckich.
Zaufało nam już kilka tysięcy Klientów z województwa pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, kujawsko-pomorskiego, łódzkiego i śląskiego co jest dla nas motywacją do dalszej pracy nad poszerzaniem obszaru działania i podnoszenia jakości świadczonych usług.

Celem naszej działalności jest rozwiązywanie pilnych potrzeb  finansowych Klientów poprzez udzielanie niewysokich pożyczek pieniężnych.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były świadczone na najwyższym poziomie, z zachowaniem zasad etyki oraz z poszanowaniem przepisów prawa.
Dbamy o naszą wiarygodność i opinię odpowiedzialnego pożyczkodawcy. Stosujemy jasne i uczciwe zasady działania. Nasze produkty dostarczamy na telefon, do domu, na czas, bez ukrytych kosztów.

Dzięki takiej strategii działania większość naszych Klientów podjęła z nami stałą współpracę, korzystając wielokrotnie z naszych usług i polecając je rodzinie i znajomym.

Zapraszamy do współpracy!
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »