Aster - Ośrodek Szkolenia Kierowców

b...@oskaster.pl pokaż
Godziny otwarcia więcej
  • Zdjęcie 1/4 - Aster Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/4 - Aster Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/4 - Aster Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/4 - Aster Gdańsk 1
 

O nas

Najbliższy kurs stacjonarny  26.08.2024 r.
Kursy on -line non stop open.
Gdańsk - Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa UL MISZEWSKIEGO 12/13
Godzina rozpoczęcia 17:15 sala A 26
Szkolimy najlepszych przyszłych kierowców kat b -) Uczymy myślenia na drodze i szybkiego zdania egzaminu.

Oceny (204)

Maria
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: lipiec 2023 

Bardzo polecam kurs w tej szkole jazdy. Egzamin zdany za pierwszym podejściem. Kurs został bardzo dobrze rozplanowany, pozwoliło to spokojnie przyswajać nowe umiejętności. Mam poczucie, że dobrze poznałam wszystkie trasy egzaminacyjne. Pan Paweł jest spokojny i wyważony, widać że ma wieloletnie doświadczenie, całą swoją wiedzę i umiejętności stara się przekazać kursantom oraz chętnie odpowiada na wszelkie pytania rodzące się w głowie przyszłego kierowcy. Kontakt z Panem Pawłem zawsze był bardzo sprawny, harmonogram lekcji można było elastycznie dopasować do swojego tryby życia. Ze swojej strony bardzo dziękuję za cały kurs, a przede wszystkim za bardzo dobre przygotowanie mnie do egzaminu oraz do sprawnego i bezpiecznego poruszania się na drodze.

Kursy prawa jazdy

6.0
Lizaveta Z.
Termin usługi: kwiecień 2024 

Zdałam za pierwszym podejściem. Dziękuję za świetną naukę

Kursy prawa jazdy

6.0
Halina
Termin usługi: marzec 2024 

Jestem bardzo zadowolona z kursu. Mimo podeszlego wieku, jak na zdobywanie uprawnień kierowcy zdałam egzamin teoretyczny z kompletem punktów za pierwszym razem i egzamin praktyczny również za pierwszym razem. Niewątpliwie jest to zasługa Pana Pawła, jego cierpliwości w nauczaniu mnie - trudnej uczennicy i spokoju w trudnych dla mnie sytuacjach na drogach. Gorąco polecam.

Kursy prawa jazdy

6.0
kia
Termin usługi: lipiec 2023 

super, od razu zdany egzamin

Kursy prawa jazdy

6.0
Oliwia
Termin usługi: kwiecień 2023 

Nauka przebiega w bardzo przyjaznej atmosferze, kontakt z panem instruktorem bardzo dobry, nie ma problemu z umawianiem się na zajęcia. Sam pan instruktor jest wyrozumiały i pomocny, nawet w ciężkich przypadkach. Polecam! :)

Kursy prawa jazdy

5.8
Czarek
Termin usługi: luty 2022 

Prawo jazdy zdaję kolejny raz po latach. Pan Paweł perfekcyjnie mnie przygotował. Zdałem za pierwszym razem teoria jak i praktyka :) z całego serducha polecam!

Kursy prawa jazdy

6.0
Katarzyna
Termin usługi: luty 2022 

Do nauki jazdy wróciłam po latach, tym razem jednak okazała się być przyjemnością. W dobrej atmosferze, pod okiem profesjonalisty obdarzonego niezwykłą cierpliwością, opanowałam umiejętności potrzebne na egzaminie. Podczas nauki wielokrotnie przemierzałam skrzyżowania i drogi, którymi wiodą trasy egzaminacyjne, dlatego ze spokojem mogłam przystąpić do egzaminu. Bardzo dziękuję! Gorąco polecam tę szkołę.

Odpowiedź obiektu:

Kasia szerokosci

Kursy prawa jazdy

6.0
Sandra
Termin usługi: luty 2022 

Dzięki tej szkółce bardzo dobrze się przygotowałam do egzaminu, jestem bardzo zadowolona i polecam ją każdemu z całego serca!!!

Kursy prawa jazdy

6.0
Klaudia
Termin usługi: luty 2022 

Najlepsza szkoła jazdy w Trójmieście!! Dzięki Panu Pawłowi udalo mi się zdać egzamin praktyczny za pierwszym razem. Najlepszy nauczyciel jakiego miałam. Dziękuję Panie Pawle, za poświęcony czas i tak dobra naukę, dzięki Panu przełamałam strach jazdy samochodem, i oczywiście będę pamiętać o wszystkich zasadach (w tym niewidzialnej Lini, uratowała mnie ) które mi Pan tłumaczył! Naprawde bardzo polecam!

Kursy prawa jazdy

6.0
Anna Szpak-Szpakowska
Termin usługi: styczeń 2022 

Świetna szkółka, zdane za pierwszym razem, polecam!!!!

Kursy prawa jazdy

6.0
Marcin
Termin usługi: wrzesień 2021 

Dzięki tej szkole jazda samochodem stała się czymś bardzo prostym i przyjemnym. Dzięki profesjonalnemu podejściu Pana Pawła wszystkiego nauczyłem się szybko i skutecznie

Kursy prawa jazdy

6.0
Daria
Termin usługi: kwiecień 2021 

Polecam szkołę OSK Aster :) Podobało mi się jak były przeprowadzone zajęcia teoretyczne oraz praktyczne. Pan Paweł jest bardzo cierpliwy, miły i wszystko dobrze tłumaczy. Egzaminy są zdane, naprawdę czuję, że się nauczyłam jeździć :) Dziękuję bardzo :)

Kursy prawa jazdy

6.0
Maks
Termin usługi: listopad 2020 

Bardzo dobra szkółka, egzamin zdany za pierwszym razem. Polecam!

Kursy prawa jazdy

6.0
Mikołaj Bednarski
Termin usługi: marzec 2020 

Było nieźle- jedyna wada, to myślę, że jazdy mogłem mieć max. 3 razy tygodniowo. Ale to nie dla każdego będzie problem. Poza tym, było świetnie i jestem ukontentowany

Kursy prawa jazdy

5.8
Ewelina
Termin usługi: maj 2019 

Witam. Zdawałam 2 maja prawo jazdy i zdałam. Dzięki szkole aster. bardzo dobra szkoła, cierpliwy instruktor pan Paweł F. Bardzo dobrze uczy. Polecam ta szkole w 100%

Kursy prawa jazdy

6.0
Wanda
Termin usługi: grudzień 2018 

Pan Paweł od zera nauczył mnie jeździć, zdałam za pierwszym podejściem. P. Paweł jest cierpliwy i bardzo angażuję się by faktycznie nauczyć i przygotować. Na egzaminie dowiedziałam się że jestem bardzo dobrze przygotowana, a taką opinię również usłyszeli moi znajomi którzy uczyli się w Aster i nie ma co się dziwić. bardzo polecam!

Kursy prawa jazdy

6.0
Maciej
Termin usługi: styczeń 2019 

Egzamin w PORD okazał się łatwiejszy niż egzamin wewnętrzny. Prawko zdane za pierwszym podejściem. Polecam.

Kursy prawa jazdy

5.8
Karolina
Termin usługi: październik 2017 

Nie owijaja w bawelne ale jednoczesnie dodadza otuchy. Mi sie w koncu udalo i teraz bede trzymac kciuki za innych.

Kursy prawa jazdy

5.0
AR
Termin usługi: październik 2018 

Najlepsza szkoła w Trójmieście! Wszystko na najwyższym poziomie, egzamin zdany za pierwszym podejściem. Jak prawo jazdy to tylko tutaj :)

Kursy prawa jazdy

6.0
Ania
Termin usługi: lipiec 2018 

Pan Paweł bardzo dobrze przygotował mnie do egzaminu państwowego oraz nauczył właściwego myślenia w trakcie jazdy. Zdałam teorię i praktykę za pierwszym razem :) Polecam szkołę innym!

Kursy prawa jazdy

6.0