Atlanta Poland S.A.

Atlanta Poland

Wybierz numer

58 522-06-00
i...@atlantapoland.com.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:00 więcej
  • Zdjęcie 1/10 - Atlanta Poland Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/10 - Atlanta Poland Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/10 - Atlanta Poland Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/10 - Atlanta Poland Gdańsk +7 1
 

O nas

Atlanta Poland S.A. jest największą firmą działającą w Polsce na rynku hurtowego handlu bakaliami - istnieje i aktywnie działa od 1990 roku.
Atlanta Poland S.A. jest wiodącą na polskim rynku hurtowym firmą handlowo - produkcyjna, oferującą pełną gamę bakalii i dodatków cukierniczych. Sprowadzane do Polski orzechy, suszone owoce, ziarna, substancje konserwujące i zagęszczające są wykorzystywane do wyrobów czekoladowych, słodyczy, ciastek i pieczywa.

Firma dysponuje nowoczesnymi liniami produkcyjnymi, umożliwiającymi przetwarzanie (prażenie, blanszowanie, sortowanie, krojenie, mielenie) orzechów oraz migdałów, jest również producentem masy marcepanowej i arachipanowej oraz past orzechowych.

W 2009 roku Atlanta Poland S.A. poprzez przejęcie Bakal Center zaistniała na rynku detalicznym marką Bakal, oferuje całą gamę produktów konfekcjonowanych, są wśród nich orzechy, nasiona, owoce suszone oraz mieszanki bakaliowe, przeznaczonych do sprzedaży detalicznej.

Oferowane produkty są najwyższej Jakości - potwierdzają to posiadane certyfikaty HACCP, BRC oraz system ISO 9001:2015.

Kariera w Atlanta Poland S.A.

Kluczem do pozyskania lojalnych i zadowolonych pracowników jest promowanie i nieustanny rozwój zespołu, poprzez liczne szkolenia oraz system awansów wewnętrznych.

Zasmakuj kariery - Dołącz do naszego zespołu!

Praca w Atlanta Poland S.A.
Szybki rozwój firmy daje możliwość dołączenia do naszego zespołu osobom poszukującym ciekawej i pełnej wyzwań pracy. Szukamy ludzi otwartych, pełnych energii, z nowymi i świeżymi pomysłami, zaangażowanych w powierzone zadania.

Staż w Atlanta Poland S.A.
Przez cały rok w zakładzie produkcyjnym w Gdańsku i Włocławku realizujemy płatne staże w różnych działach firmy. Na staże zapraszamy studentów ostatnich lat oraz absolwentów wyższych uczelni. Doceniamy zaangażowanie oraz przedsiębiorczą postawę stażystów, dzieląc się wiedzą i wieloletnim doświadczeniem oraz dając przyzwolenie na stawianie samodzielnych kroków na gruncie zawodowym.

Program stażowy "Akademia Atlanty"
Program Akademia Atlanty dedykowany jest studentom ostatnich lat studiów oraz absolwentom wyższych uczelni. Mamy świadomość tego jak trudno jest młodym ludziom stawiać pierwsze kroki zawodowe na coraz bardziej wymagającym rynku pracy. Dostrzegamy wartość dodaną jaką daje możliwość weryfikacji oczekiwań i wyobrażeń w praktyce podczas czterotygodniowego intensywnego programu stażowego

Akademia Atlanty to pewny krok w kierunku Twojej kariery. Najlepszym stażystom zaproponujemy zatrudnienie oraz możliwość dalszego rozwoju w firmie.

Osoby zainteresowane udziałem w "Akademii Atlanty" zapraszamy do odwiedzenia strony programu: http://atlantapoland.com.pl/kariera/program-stazowy/

Wszystkie oferty pracy i staży w Atlanta Poland S.A. publikowane są na stronie: http://atlantapoland.com.pl/kariera/oferty-pracy-i-stazy/