Atlas Kuchnie - MW Studio Mebli Kuchennych

80-371 Gdańsk, Jagiellońska 13
(obok Banku ING) Mapka

znajduje się w Biurowiec Alba

504-292-074
b...@kuchnie-ekspert.pl pokaż
www.kuchnie-ekspert.pl
Godziny otwarcia
pn-pt10:00 - 18:00
sob10:00 - 14:00

O nas

Profesjonalna obsługa i indywidualne podejście do każdego z naszych Klientów daje gwarancję, iż będzie to produkt dopasowany do Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań.
Zapraszamy do Studia Mebli Kuchennych ATLAS ul. Jagiellońska 13 Gdańsk.


Szanowni Państwo

Nasza firma jest bezpośrednim przedstawicielem producenta mebli kuchennych Atlas Meble Kuchenne Sp. z o.o. Produkcja realizowana jest przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii i parku maszynowego – maszyn sterowanych numerycznie. Wykorzystujemy również najlepsze rozwiązania konstrukcyjne oraz materiały i półprodukty do produkcji, które spełniają wszystkie europejskie normy w zakresie jakości, higieniczności i wytrzymałości mebli. Produkty naszej firmy są znane i doceniane już od ponad 30 lat. Potwierdzeniem najwyższej jakości mebli kuchennych Atlas jest 5 letnia gwarancja producenta.

W naszej pracy stawiamy sobie jako cel nadrzędny pełne zadowolenie naszych klientów. Współpraca z doświadczonymi architektami sprawia, iż projekty, które wykonujemy przy pomocy profesjonalnych narzędzi wyróżniają się spośród innych a wykonane na ich podstawie realizacje dają satysfakcję naszym klientom, iż posiadają coś naprawdę wyjątkowego.

W naszej ofercie posiadamy również produkty AGD znanych i sprawdzonych marek, które dzięki stałej i bezpośredniej współpracy oferujemy w najkorzystniejszych cenach na rynku.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »