Atrakcyjne Domy Sp. z o.o.

81-365 Gdynia, Stefana Batorego 23
(lokal 5, III piętro) Mapka
690-819-140
o...@atrakcyjne-domy.pl pokaż
www.atrakcyjne-domy.pl
Godziny otwarcia
pn-pt9:00 - 16:00

O nas

Budowa domów w 100 dni roboczych

Atrakcyjne Domy Sp. z o.o. jest firmą budowlaną zajmującą się budową domów jednorodzinnych. Firma rozpoczęła działalność w 2012 roku i od 8 lat zapewnia kompleksową i profesjonalną obsługę indywidualnym Klientom. Współpracujemy z firmami, które świadczą usługi zgodnie z zasadami sztuki budowlanej. 

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, wiemy jak spełniać marzenia Klientów o własnym domu. Naszym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, dlatego indywidualnie podchodzimy do każdej realizacji, dopasowując się do oczekiwań naszego Klienta. Wspólnie planujemy inwestycję, dokładnie omawiając każdy etap budowy. Chcemy w ten sposób dać Klientom poczucie bezpieczeństwa i pewność, że oddają w ręce profesjonalistów cały proces budowy swojego przyszłego domu..
 
Od 2015 roku wprowadzamy na rynek własny projekt domu jednorodzinnego w wersji nowoczesnej i klasycznej - "Dom na 10 sposobów", dający możliwość własnej aranżacji wewnątrz budynku. Projekt ten charakteryzuje się nowoczesną lub klasyczną architekturą, przemyślanym układem pomieszczeń oraz najnowszymi rozwiązaniami technicznymi i materiałowymi. 

Dodatkowo świadczymy usługi doradcze w zakresie budownictwa energooszczędnego. Wyjaśniamy z jakich materiałów budować, jakie wybrać instalacje, jak zapewnić pożądany poziom efektywności energetycznej domu, aby budowany dom odpowiadał najnowszym standardom energetycznym. 

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »

Wideo

Aktualne inwestycje

 • Domy w Pierwoszynie

  Domy w Pierwoszynie

  Pierwoszyno, ul. Północna  Mapka
  • Zabudowa: jednorodzinna, szeregowa
  • Metraż: od 101 do 126 m2
  • Sprzedaż: w trakcie
  • Realizacja: w budowie