Atrakcyjne Domy Sp. z o.o.

Atrakcyjne Domy

Wybierz numer

690-819-140
r...@atrakcyjne-domy.pl pokaż
  • Zdjęcie 1/10 - Atrakcyjne Domy Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/10 - Atrakcyjne Domy Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/10 - Atrakcyjne Domy Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/10 - Atrakcyjne Domy Gdynia +7 1
 

TV Filmy

33

Montaż prefabrykowanych ścian keramzytowych w Pile - cz. II

Inwestycje

O nas

Budowa domów w w prefabrykacji keramzytowej
Atrakcyjne Domy Sp. z o.o. jest firmą budowlaną zajmującą się budową domów jednorodzinnych. Firma rozpoczęła działalność w 2010 roku i od 13 lat zapewnia kompleksową i profesjonalną obsługę indywidualnym Klientom. 

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, wiemy jak spełniać marzenia Klientów o własnym domu. Naszym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, dlatego indywidualnie podchodzimy do każdej realizacji, dopasowując się do oczekiwań naszego Klienta. Wspólnie planujemy inwestycję, dokładnie omawiając każdy etap budowy. Chcemy w ten sposób dać Klientom poczucie bezpieczeństwa i pewność, że oddają w ręce profesjonalistów cały proces budowy swojego przyszłego domu.

Realizujemy budynki na działkach klienta oraz inwestycje deweloperskie.
W naszej pracy kładziemy nacisk na szczególną obsługę klienta od zebrania dokumentacji do wybudowania wymarzonego domu oraz na jakość wykonywanych prac.
Wspólnie z naszą zaprzyjaźnioną firmą zrealizowaliśmy ponad 100 projektów budowlanych. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, wychodząc na przeciw potrzebom klienta.
Dzięki temu grono naszych klientów stale się poszerza. Proponujemy nowoczesną technologię prefabrykatów keramzytowych, gdyż jesteśmy zwolennikami ciekawych i trwałych rozwiązań. Rozwijamy się w celu zapewniania jak najwyższych standardów naszym klientom.
Zajmujemy się budową domów w stanie deweloperskim.
 
Dodatkowo świadczymy usługi doradcze w zakresie budownictwa energooszczędnego. Wyjaśniamy z jakich materiałów budować, jakie wybrać instalacje, jak zapewnić pożądany poziom efektywności energetycznej domu, aby budowany dom odpowiadał najnowszym standardom energetycznym. 

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najnowszym projektem domu, będącego koncepcją naszej firmy :  https://atrakcyjne-domy.pl/atrakcyjne-stodolka/
Atrakcyjna stodółka to przemyślana propozycja, którą cechuje prostota, funkcjonalność, ale także dbałość o każdy szczegół zaprojektowanej przestrzeni. Przestronne wnętrze, duże przeszklenia oraz praktyczny układ pomieszczeń to tylko kilka atutów, które przyciągają inwestorów.

 

Oceny (2)

J. Athos
Termin usługi: styczeń 2021

Firma budowała dla mnie dom w roku 2019. Po roku użytkowania mogę stwierdzić , że wszystko jest w porządku. Żadnych usterek. Dlatego polecam wszystkim.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za super opinię. Praca dla Pani to była przyjemność. Pozdrawiamy serdecznie.

Budowa domów pod klucz

6.0
GBE Poland Sp. z o.o.
Termin usługi: październik 2020

Współpracowaliśmy z firmą Atrakcyjne Domy przy naszej inwestycji deweloperskiej w Pierwoszynie. Poziom usług i kompetencji na najwyższym poziomie. Polecamy serdecznie.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za wspaniałą współpracę!

Budowa domów pod klucz

6.0