Australia Study Educational Services

Australia Study

Wybierz numer

797-964-026
m...@australiastudy.com pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
  • Zdjęcie 1/23 - Australia Study Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/23 - Australia Study Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/23 - Australia Study Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/23 - Australia Study Gdańsk +20 1
 

TV Filmy

8

Nauka i Praca w Australii

O nas

Australia Study to australijska agencja edukacyjna zajmująca się organizują wyjazdów do Australii na kursy angielskiego, kursy zawodowe i studia wyższe, w ramach programu Nauka & Praca in Australia oraz Work & Holiday.
Nauka i Praca w Australii z Australia Study Polska.
Będziemy przewodnikiem w Twojej podróży po antypodach. Przeprowadzimy Cię przez wszystkie formalności oraz wesprzemy Cię na miejscu w Australii. Doradzimy w wyborze uczelni i kursu dopasowanych do Twoich marzeń i planów. Przeprowadzimy proces wizowy. Odbierzemy Cię z lotniska, pomożemy w znalezieniu pracy i zakwaterowania. Przez cały pobyt będziesz pod opieką naszego polskojęzycznego biura w Sydney, Adelaide lub Melbourne. Będziemy zawsze dla Ciebie!

Marzysz o wyjeździe do Australii, chcesz wzbogacić swoje kwalifikacje, sprawdzić swój angielski w praktyce i zdobyć międzynarodowe doświadczenie? Zgłoś się do nas! 
Formularz kontaktowy:
Adrianna / Magdalena


Bądź na bieżąco!
Strona internetowa: www.australiastudy.pl
Facebook: facebook.com/australiastudy.polska
Instagram: @australiastudy.polska

KONTAKT :
 
magda@australiastudy.com
 
adrianna@australiastudy.com

Oceny (16)

Basia
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: marzec 2021

Marzenie o Australii spełniło się dzięki Australia Study! Pomoc w zorganizowaniu całego wyjazdu od A do Z, świetnie przygotowane dokumenty do wizy, którą otrzymałam bardzo szybko. Dziękuje za Wasza ogromną pomoc!

Nauka i praca za granicą

6.0
Michał P
Termin usługi: lipiec 2024

Świetny kontakt z biurem (Adrianna i Magda) i bardzo jasna instrukcja, lista dokumentów potrzebnych do wyjazdu oraz sprawna ich weryfikacja. Dziękuję! Wylatuję już za kilka dni!

Nauka i praca za granicą

6.0
Hubert
Termin usługi: marzec 2024

Śmiało mogę polecić biuro Australia Study, odpowiadali rzeczowo na wszystkie pytania, wizę otrzymaliśmy bardzo szybko i cała współpraca przebiegła na piątkę. Niedługo wylatujemy i dalej będziemy korzystać z ich wsparcia.

Nauka i praca za granicą

6.0
Alicja
Termin usługi: marzec 2024

Jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam skorzystanie z usług Australia Study. Wizę otrzymałam ekspresowo. Dodatkowo na każdym etapie mogłam liczyć na pomoc Adrianny, która potrafiła odpowiedzieć na wszystkie moje pytania i wątpliwości.

Nauka i praca za granicą

6.0
Mariusz Pietrzak
Termin usługi: listopad 2023

Bardzo pomocni, zarówno przy organizacji wyjazdu, jak i na miejscu w Australii. Gorąco polecam!

Nauka i praca za granicą

6.0
Ernest
Termin usługi: listopad 2023

Wszystko bezproblemowo, dobry kontakt i wiza przyzna w krótkim czasie. Jestem zadowolony ze współpracy z Panią Adrianną. Polecam :)

Nauka i praca za granicą

6.0
Kasia
Termin usługi: wrzesień 2023

Polecam Australia Study! Agencja pomogła mi ze wszystkim odnośnie wyjazdu do Australii. A na wizę czekałam jedynie 2 dni! Otrzymałam tak wielką pomoc, że wylatując na drugi kontynent nie czułam żadnego stresu związanego z wyjazdem :) polecam!

Nauka i praca za granicą

6.0
Michał
Termin usługi: październik 2023 

Polecam Australia Study. Można liczyć na na wielką pomoc i poprowadzenie przez wszystkie procedury, dzięki nim moje marzenie się spełniło, jeśli ktoś się zastanawia to mówię że naprawdę warto.

Szkoły językowe

6.0
Roksana
Termin usługi: sierpień 2023

Polecam Australia Study z całego serca. Skorzystałam drugi rok z rzędu i przeżyłam niezapomniane chwile, a pomoc jaką otrzymałam była profesjonalna i mogłam liczyć na Australia Study nawet podczas pobytu.

Nauka i praca za granicą

6.0
Michał Binkowski
Termin usługi: maj 2023

Polecam, pełna i profesjonalna pomoc w aplikacji o wizę work and holiday. Bardzo dobry kontakt z Adrianną, która odpowiedziała na wszystkie moje pytania związane z wizą i Australią.

Nauka i praca za granicą

6.0
Joanna
Termin usługi: marzec 2023 

Bardzo polecam Australia Study Polska, miałam zaplanowany wyjazd do Azji i przy okazji do Australii. Zgłosiłam się do Agencji 2tyg przed moim wylotem, aby pomogli mi znaleźć kurs w tym czasie jak będę w Au. Pani Adrianna pomogła załatwić wszystko w tak krótkim czasie, oprócz tego cały czas była w kontakcie ze mną tak żeby się nie martwiła, że coś zostanie pominięte. Podsumowując bardzo polecam agencje Australia Study Polska i współpracę z Panią Adrianna

Odpowiedź obiektu:

Dziękuje Joanna i życzymy powodzenia na kursie angielskiego w Sydney!:)

Szkoły językowe

5.8
Gosia
Termin usługi: luty 2023 

polecanko! Bardzo profesjonalna agencja, w której nie zmieniłabym absolutnie nic. Bardzo dziękuję Adriannie za pomoc w procesie! Nie mogłabym prosić o więcej! Proces został przeprowadzony szybko i klarownie oraz co najważniejsze skutniecznie. Bardzo dziękuję i pozdrawiam ze słonecznego Sydney!

Kursy zawodowe

6.0
Kasia S
Termin usługi: luty 2023

Pełen profesjonalizm, polecam każdemu kto rozważa wyjazd do Australii. Dostałam dużo pomocy i odpowiedz na wszystkie pytania:)

Nauka i praca za granicą

6.0
Adrian
Termin usługi: wrzesień 2022

Wszystko super sprawnie, pani Magdą bardzo pomocna

Nauka i praca za granicą

6.0
Klaudia Szafron
Termin usługi: wrzesień 2022 

Polecam z całego serca! ️Niesamowity kontakt z Panią Magdą, która w ekspresowym tempie odpowiada na każde pytanie i jest bardzo pomocna przy organizacji wyjazdu! ️

Kursy zawodowe

6.0
Klaudia Lewandowska
Termin usługi: sierpień 2022

Otrzymałam niesamowitą pomoc ze strony Pani Magdy z Australia Study, zaczynając od wyboru uczelni, po rozwiązanie wielu problemów już po przylocie do Australii. Kontakt i pomoc od Pani Magdy mam od ponad 2 lat, w tym półtora roku przygotowań na studia w szaleństwie covida i nieoczekiwanych zmian. Pani Magda cały czas zajmowała się wszystkim niezbędnym do rozpoczęcia studiów. Bez jej pomocy nie wiem czy odważyłabym się na taką podróż, a na pewno wszystkie przygotowania nie przebiegłyby tak sprawnie. Aktualnie jestem po pół roku studiów i nadal jestem w stałym kontakcie z Panią Magdą, która rozwiązuje wszystkie problemy, jakie napotkam w trakcie mieszkania w Australii. Zdecydowanie polecam Australia Study, jak jechać na studia/kursy do Australii to tylko z nimi!

Nauka i praca za granicą

6.0