Auto-Alp Kompleksowe Usługi Motoryzacyjne HOL 24h

a...@wp.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
Po umówieniu telefonicznym
 • Zdjęcie 1/22 - Auto-Alp Gdańsk 4
 • Zdjęcie 2/22 - Auto-Alp Gdańsk 3
 • Zdjęcie 3/22 - Auto-Alp Gdańsk 2
 • Zdjęcie 4/22 - Auto-Alp Gdańsk +19 1
 

TV Filmy

161

BMW X6

Artykuły o nas

O nas

Oferujemy naprawy mechniczne, powypadkowe, serwis klimatyzacji, serwis opon wraz z depozytem. Bezgotówkowe naprawy powypadkowe. Samochody zastępcze na czas naprawy. Pełen proces likwidacji szkód komunikacyjnych.
Świadczymy kompleksowe usługi motoryzacyjne. Oferujemy Państwu serwis mechaniczny, serwis klimatyzacji 134a i 1234yf, wulkanizację, naprawy blacharsko- lakiernicze, likwidację szkód komunikacyjnych,  usuwanie wgnieceń bez lakierowania oraz autodetailing. Posiadamy wysoko wykwalifikowanych i certyfikowanych pracowników w w/w dziedzinach, dzięki doskonale wyposażonemu zapleczu technicznemu możemy zagwarantować Państwu naprawy na najwyższym poziomie. Posiadamy stanowiska do mechanicznej obsługi pojazdów osobowych jak i dostawczych o masie własnej nie przekraczającej 5000kg. Wykonujemy serwisy oraz naprawy klimatyzacji 134a oraz 1234yf, badanie szczelności, płukanie układu klimatyzacji. Realizujemy naprawy blacharskie przy użyciu ramy naprawczej, panelowe, wymiany poszyć elementów jak i Smart Repair, Naprawiane elementy obsługujemy nowoczesnymi zgrzewarkami i lutospawarkami. Lakierowanie pojazdów odbywa się w kabinie lakierniczej, przy użyciu najwyższej jakości produktów. Likwidujemy szkody komunikacyjne OC i AC wszystkich towarzystw ubezpieczeniowych (również poczynając od ich zgłoszenia). Przy szkodach z OC zapewniamy Państwu pojazd zastępczy na czas trwania całej naprawy. Nasze pojazdy zastępcze nie są starsze niż 3 lata. 
AUTO-ALP mieści sie w Gdańsku na ulicy Litewskiej 16.
Zapraszamy do korzystania z naszych usług, jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach: 08:00-18:00.

Aby umówić wizytę w naszym warsztacie zachęcamy do umówienia się za pośrednictwem naszej strony internetowej www.autoalp.pl lub kontaktu pod numerami tel.:

Serwis- 787 239 254
Blacharnia/Lakiernia- 517 221 099

Oceny (1)

Jkr
Termin usługi: kwiecień 2023

Jako stała klientka warsztatu z całego serca polecam. Zawsze fachowe podejście do klienta, naprawy na czas a do tego miła obsługa

Usługi blacharsko-lakiernicze

6.0
 • jakość usług:
  6
 • czas realizacji:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6