BAUKRANE

BAUKRANE

Wybierz numer

58 345-11-77 510-345-555
b...@baukrane.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 7:00 więcej
  • Zdjęcie 1/19 - BAUKRANE Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/19 - BAUKRANE Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/19 - BAUKRANE Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/19 - BAUKRANE Gdańsk +16 1
 

TV Filmy

49

Baukrane - o nas

O nas

Produkcja, sprzedaż, wynajem systemów szalunkowych; szalunki ścienne i stropowe.
Wynajem żurawi wieżowych.
BAUKRANE – KOMPLEKSOWOŚĆ I JAKOŚĆ
Jesteśmy producentem własnych systemów szalunkowych oraz dostawcą żurawi wieżowych. Posiadamy 100% polskiego kapitału. Działamy w każdym sektorze budownictwa tj. mieszkaniowym, kubaturowym, przemysłowym, inżynieryjnym oraz mostowym, oferując:

- dzierżawę w zakresie systemów szalunkowych ściennych i stropowych oraz systemów BHP, niezależnie od charakteru i rozmiaru inwestycji budowlanej,

wynajem żurawi wieżowych wraz z obsługą operatorską – posiadamy specjalistyczny sprzęt dźwigowy do realizacji wszelkiego rodzaju inwestycji budowlanych i inżynieryjnych,

sprzedaż szerokiej gamy produktów związanych z systemami szalunkowymi oraz akcesoriami, a także rusztowaniami.
 
WŁASNA PRODUKCJA
Nasz zespół projektantów, technologów, inżynierów i wdrożeniowców, od początku do końca czuwa nad projektami naszych systemów deskowań. Dzięki czemu, w ręce naszych klientów trafia produkt najwyższej jakości, który jest bezpieczny i optymalny.
 
OGÓLNOPOLSKI ZASIĘG
Posiadamy centra logistyczne w 4 największych miastach w Polsce; Gdańsku, Warszawie, Wrocławiu i Krakowie, przez co jesteśmy bardziej mobilni i wydajni.
 
BLISKO KLIENTA
Zależy nam na tym, by klienci czuli się z nami bezpiecznie i dostrzegali naszą transparentność. Chcemy by otrzymywali od nas kompleksową obsługę na najwyższym poziomie i w jak najkrótszym czasie.
                         
PROSTE, PRZEJRZYSTE STANDARDY
Naszym priorytetem jest zapewnienie prostych i przejrzystych standardów obsługi. W celu sprostania oczekiwaniom rynku, nieustannie szkolimy się i podnosimy swoje kompetencje. Wierzymy, że siła tkwi w prostocie rozwiązań.
 
POMOC i DORADZTWO
Dzięki obsłudze projektu, doradztwu technicznemu i logistycznemu nasi klienci mogą bezpiecznie realizować swoje inwestycje. Dysponujemy doświadczoną kadrą, która swoim doświadczeniem wspiera Klienta na każdym etapie zaawansowania inwestycji.