BFI Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

81-521 Gdynia, al. Zwycięstwa 173 Mapka
58 690-73-85  fax:  58 333-43-99
H...@BFI.PL pokaż
www.bfi.pl
/bfilogistics
Godziny otwarcia
pn-pt8:00 - 16:00

Napisali o nas

O nas

BFI świadczy usługi w trzech kluczowych specjalizacjach: ładunków sypkich, spaletyzowanych towarów neutralnych oraz w transporcie kontenerów morskich przy wykorzystaniu floty 150 samochodów własnych i kontraktowych.

BFI powstała w 2011 roku w Gdyni należy do najszybciej rozwijających się firm w branży transportu, spedycji i logistyki na Pomorzu. Spółka działająca w sektorze TSL skoncentrowała swoją uwagę na skuteczności w dowożeniu rezultatów dbając o najwyższy poziom satysfakcji współpracujących z nią Klientów i Partnerów, dla których realizuje dostawy w kraju oraz na terenie Unii Europejskiej.

Największym sukcesem BFI jest 30 osobowy zespół zaangażowanych specjalistów - doświadczonych i skutecznych w przewozach całopojazdowych, w transporcie kontenerów i specjalistycznych ładunków ADR w tym towarów sypkich z wykorzystaniem ruchomych podłóg i ładunków wymagających transportu w temperaturze kontrolowanej; zapewniając Partnerom najwyższy poziom obsługi, dzięki wiedzy wspartej technologią i nowoczesnym sprzętem.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »

Wideo