BFI Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

BFI

Wybierz numer

58 690-73-85
H...@BFI.PL pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:00 więcej
  • Zdjęcie 1/30 - BFI Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/30 - BFI Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/30 - BFI Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/30 - BFI Gdynia +27 1
 

TV Filmy

89

Zapraszamy na kawę | Zespół BFI

O nas

BFI świadczy usługi w trzech kluczowych specjalizacjach: ładunków sypkich, spaletyzowanych towarów neutralnych oraz w transporcie kontenerów morskich przy wykorzystaniu floty 150 samochodów własnych i kontraktowych.

W BFI świadczymy usługi w trzech kluczowych specjalizacjach: ładunki sypkie, spaletyzowane towary neutralne oraz w transport kontenerów morskich przy wykorzystaniu floty 150 samochodów własnych i kontraktowych. Na rynku od 10 lat dowozimy rezultaty na najwyższym poziomie.

Jesteśmy najszybciej rozwijającą się firmą w branży Transportu, Spedycji i Logistyki na Pomorzu. Tajemnica naszego sukcesu jest prosta – największym kapitałem firmy jest Zespół, o który dbamy, doceniamy i rozwijamy, jednocześnie szukając tworzenia oddziałów na terenie Polski.

Obecnie BFI tworzy 60-osobowa zgrana i zaangażowana ekipa, która nie tylko działa na 101%, ale co najważniejsze czerpie autentyczną radość ze wspólnej pracy. A do tego nie może się doczekać kolejnych wyjść firmowej ekipy!

Jesteśmy elastyczni i zawsze gotowi do wyjścia naprzeciw oczekiwaniom. Dlatego nie przez przypadek nasza siedziba zlokalizowane jest w samym sercu Gdyni w budynku Fenix, w którym już od progu czuć, że wellbeing ma dla nas znaczenie, więc do komfortowych wnętrz i niezawodnego sprzętu dodajemy rodzinną atmosferę i pyszną kawę w miejscu przyjaznym zwierzakom.

Ale to jeszcze nie koniec, bo warto, abyś wiedział, że to dla nas coś więcej, niż praca, ponieważ dzięki sprzyjającej atmosferze mamy czas na pasje, rozwój i realizowane marzenia.

Zajrzyj na naszą stronę i przekonaj się, jak to działa!

https://www.youtube.com/channel/UCQEaLhGOkbFbh_e-2gLRZ7A

http://expressbiznesu.pl/2021/10/21/jesli-chcesz-isc-szybko-idz-sam-jesli-chcesz-dojsc-daleko-idzcie-razem/?fbclid=IwAR30JkygHENAqF3mAXtwYtPFbe-6nA7xHDJnaB6AUxt7PKLdHV8_fVEwxII