BOLDshift

BOLDshift

Wybierz numer

58 585-84-16
h...@boldshift.io pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
  • Zdjęcie 1/4 - BOLDshift Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/4 - BOLDshift Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/4 - BOLDshift Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/4 - BOLDshift Gdańsk 1
 

O nas

Wszystko czego potrzebuje Twoja marka.
Od strategii po wprowadzenie produktu lub usługi na rynek.
Łączymy innowacje i marketing, aby lepiej rozwiązywać problemy konsumentów.

BOLDshift to firma łącząca nowatorskie rozwiązania z marketingiem, która od ponad 14 lat pomaga klientom szukać przewag biznesowych, realizować odważne zmiany i być pierwszymi w różnych dziedzinach.

3 filary naszych usług to: marketing, produkty cyfrowe i innowacje.

Unowocześniamy wizerunek marek. Prowadzimy działania rebrandingowe.
Prowadzimy badania, warsztaty design thinking i szkolenia marketingowe dla firm. Oferujemy kompleksową obsługę mediów społecznościowych i kampanii reklamowych offline i digital. Zajmujemy się projektowaniem grafiki użytkowej, modelowaniem 2D i wizualizacjami 3D. Projektujemy UX i UI oraz aplikacje i usługi mobilne. Specjalizujemy się w web designe i e-commerce, a także prototypowaniu i testach produktów i usług cyfrowych.

Nasze wybrane realizacje WWW:
easy-house.pl
doki.pl

Odwiedź nas na Behance i Facebooku

Oceny (1)

MMR Group
Termin usługi: październik 2022

MMR Group Polska dostarcza wypracowany na przestrzeni 30 lat know-how oraz kompleksowe i optymalne rozwiązania systemowe dla branży przemysłowej i poligraficznej, zawsze dostosowane do danej dziedziny i potrzeb Klienta. W ramach współpracy z firmą BOLDshift. Sp. z o.o. zrealizowaliśmy warsztaty marketingowe, które były początkiem procesu rebrandingu w naszej organizacji. Zaproponowane koncepcje kreatywne w pełni spełniły nasze oczekiwania, czego rezultatem jest nowy system identyfikacji wizualnej obejmujący markę główną MMR Group, jak również marki jednostek biznesowych: MMR Group TransComfort, MMR Group PrintSolutions (wcześniej phoenix xtra Print Polska) oraz MMR Group MediaTransfer (wcześniej TTM Technologia Transferu Mediów). Prace BOLDshift wykroczyły poza wizualny charakter projektu. Firma pomogła nam w uporządkowaniu architektury marek, jak również wskazała kierunek rozwoju komunikacji marketingowej Grupy. Wieloletnie doświadczenie zespołu BOLDshift, doskonała komunikacja, precyzja i szybkość działania zapewniły nam sprawną realizację tego projektu. Polecamy współpracę z firmą BOLDshift godnym zaufania partnerem.

Agencje marketingowo-reklamowe

6.0