Bałtycki Instytut Psychologii, Studium Psychologii Alternatywnej

Bałtycki Instytut Psychologii, Studium Psychologii Alternatywnej

Wybierz numer

58 341-43-48 58 520-44-20
s...@tlen.pl pokaż
Otwarte do 17:00 więcej
 

O nas

Studium Psychologii, jest dla tych, którzy chcą wziąć życie we własne ręce. Może nie pozbędziesz się wszystkich problemów, lecz poznasz ich przyczynę i nauczysz się postępować by je rozwiązać.
Wydajemy zaświadczenia do ZUS i WKU, Certyfikaty MEN.
Myślę, że dzięki tej szkole uświadomisz sobie jak wiele radości i szczęścia daje Twoje życie. Dzięki niej nauczysz się osiągnąć sukces zgodnie z Twoim niepowtarzalnymi predyspozycjami i talentami.
Żyjąc w zgodzie ze swoja naturą ,rozumiejąc swoje miejsce w skomplikowanym Świecie można pójść dalej-zacząć pomagać innym.

Nauka prowadzona jest tylko w systemie zaocznym. Zajęcia odbywają się w soboty i niedziele dwa razy w miesiącu. Rok akademicki rozpoczyna się w październiku a kończy w czerwcu.  Pełny cykl kształcenia trwa 5 semestrów - 2,5 roku.

W ciągu nauki przewidziany jest 6-dniowy warsztat szkoleniowy w każdym semestrze (zazwyczaj w miesiącach: marzec/kwiecień oraz wrzesień). Daje one możliwość realizacji pełnego programu dydaktycznego i pozwala znacznie łatwiej przyswoić praktyczne umiejętności pod okiem i kontrolą naszych wykładowców.

Na wyjazdowych warsztatach szkoleniowych słuchacz zapoznaje się z technikami, które wymagaj codziennej, cyklicznej i systematycznej pracy. Do takich technik można zaliczyć m.in.:
 
trening interpersonalny,
trening intrapsychiczny,
wewnętrzne dziecko,
doskonalenie umysłu,
ustawienia systemowe metodą Berta Hellingera.