Ekspert Finansowy Bartosz Kalka

Ekspert Finansowy

Wybierz numer

888-533-266
k...@bartoszkalka.pl pokaż
Otwarte do 19:00 więcej
 • Zdjęcie 1/8 - Ekspert Finansowy Gdańsk 4
 • Zdjęcie 2/8 - Ekspert Finansowy Gdańsk 3
 • Zdjęcie 3/8 - Ekspert Finansowy Gdańsk 2
 • Zdjęcie 4/8 - Ekspert Finansowy Gdańsk +5 1
 

O nas

Bezpłatna pomoc przy uzyskaniu kredytu hipotecznego, gotówkowego czy konsolidacyjnego. Spotkajmy się przy kawie i porozmawiajmy o Twoich możliwościach i marzeniach.
Zakup? Remont? Inwestycja? a może budowa własnego domu? Dziś oferta kredytowa jest zróżnicowana – pozwól mi żebym pokazał Tobie wszystkie za i przeciw.

Jeśli trafiłeś do mnie to znaczy że szukasz doświadczonego eksperta. Specjalizuję się w kredytach hipotecznych, gotówkowych i konsolidacyjnych. Na rynku finansowym funkcjonuję od 14 lat, swoje pierwsze umiejętności nabyłem w banku a następnie w największej polskiej firmie zajmującej się pośrednictwem kredytowym.

Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje usługa Eksperta Kredytowego?
Moje usługi są kompletnie bezpłatne. To banki wynagradzają mnie za pracę tak jak miałby wynagrodzić swojego pracownika. Niezależnie czy prowizja za udzielenie kredytu wynosi 0% czy 2%. Dla mnie priorytetem są najniższe koszty dla klienta. Dotyczy to zarówno kosztów za udzielenie kredytu, wcześniejszej spłaty czy samego oprocentowania.
Słyszałem że kredyt u Eksperta Finansowego jest droższy niż w banku?
To nie prawda. Warunki kredytu są takie same jak w banku a czasami nawet lepsze. Dzieje się to ze względu na możliwości negocjacyjne z bankiem. Faktem jest że łatwiej się negocjuje z Bankiem jeśli mamy 2 lub 3 decyzje pozytywne.
Boję się formalności, jak można tego uniknąć?
Nikt nie lubi biegać z dokumentami. Dlatego warto skorzystać z moich usług. Załatwiamy wszystko w jednym miejscu. Porównujemy ofertę, wybieramy najlepsze oferty i składamy wnioski do 2-3 banków. Cały proces jest koordynowany przeze mnie dzięki czemu jednym telefonem dowiesz się co się dzieje z Twoimi wnioskami.
Jak wygląda proces?
Najczęściej zaczyna się wszystko od rozmowy telefonicznej lub maila. Podczas rozmowy ustalamy jakie są potrzeby (robimy to albo na spotkaniu albo przez telefon). Kolejnym krokiem jest zbadanie zdolności kredytowej. Jak już znamy możliwości dzieją się dwie rzeczy: przystępujemy do działania czyli kompletujemy dokumenty i składamy wniosek LUB rozpoczyna się poszukiwanie nieruchomości. Cały proces kredytowy dzieli się na kilka etapów najczęściej są to: analiza zdolności, analiza techniczna, analiza prawna. Kolejny etap to decyzja kredytowa - analiza decyzji i porównanie parametrów. Następnie podpisanie umowy kredytowej i w zależności od sytuacji albo spotkanie u notariusza lub złożenie wniosku do sądu lub otrzymanie dokumentów od dewelopera. Na końcu mamy wypłatę kredytu. WIEM MOŻE TO BRZMIEĆ SKOMPLIKOWANIE ALE JESTEM TU PO TO ŻEBY POMÓC I ASYSTOWAĆ NA KAŻDYM ETAPIE :)
Wkład własny, ile?
Każdy bank sam decyduje o swojej ofercie i ustala wymagany wkład własny. Jest grupa banków które wymagają 10% wkładu ale też są takie banki które wymagają 15% lub 20%. Banków które wymagają wkład 10% na ten moment jest 7.
Czy długo będę czekać na kredyt?
Wszystko zależy od oferty, pamiętajmy że te banki które mają najlepsze oferty lub oferują wzięcie kredytu z 10% wkładem to banki które mają najwięcej wniosków.

W zależności od banku decyzję kredytową można otrzymać w ciągu 2 do 6 tygodni. Ważnym aspektem jest kompletność wnioski - nad tym czuwam ja i wnioski zawsze są perfekcyjnie przygotowane.
Czy muszę przenieść wynagrodzenie?
Nie, ale często jest to korzystne. Bank nie może zmusić do przeniesienia wynagrodzenia ale tak zwany cross-selling (sprzedaż dodatkowych produktów takich jak: konto, karta kredytowa, ubezpieczenie) sprawia że oferta jest znacznie lepsza.

Zgodnie z ustawą bank musi udostępnić ofertę bez żadnych produktów dodatkowych.
Zakup mieszkania lub domu, czy otrzymam kredyt na wyposażenie/remont?
Tak. Remont / modernizacja czy wyposażenie nieruchomości zwiększa jej wartość. Żeby otrzymać dodatkowe środki na ten cel musimy mieć zdolność kredytową i nieruchomość musi zostać odpowiednio wyceniona (Nie martw się współpracuję również z rzeczoznawcą majątkowym).

Środki na remont / modernizację / wyposażenie są tak samo oprocentowane jak te na zakup.
Lista dokumentów, skąd ją wziąć?
Lista dokumentów do każdego przypadku trochę się różni. Po zbadaniu zdolności kredytowej zostanie ona przesłana w mailu z podsumowaniem.

Opinie (54)

Dagmara i Łukasz
Opinia wyróżniona  |  Termin skorzystania z usługi: październik 2021 

Polecamy wraz z mężem skorzystanie z doradztwa p. Bartosza Kalki. Pan Bartosz Kalka jest osobą niezwykle profesjonalną i przebojową, a zarazem wykazującą wysoki poziom kultury osobistej i szacunku dla klienta. Od początku do końca był zaangażowany w naszą sprawę. Ponieważ nie był pierwszym doradcą kredytowym, z którym się spotkaliśmy, warto zaznaczyć, że do wybrania jego usług skłoniła nas pewność siebie p. Bartosza Kalki, której jednak towarzyszyła chęć przekazania nam jego wiedzy w taki sposób, byśmy i my poczuli się w temacie bezpiecznie. Pan Bartosz Kalka dokonywał przy nas obliczeń, objaśniał niezrozumiałe dla nas terminy, przeprowadził nas przez cały proces zawierania umowy kredytowej i cały czas czuwał, by proces ten zakończył się sukcesem.

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękuję Państwu za opinię ale przede wszystkim za zaufanie. Cieszę się że mogłem Państwu pomóc i dziękuję Państwu za zaangażowanie na każdym etapie. Świetnie się z Państwem współpracowało. Pozdrawiam serdeczenie

w kategorii

Kredyty i pożyczki

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Jakub M
Termin skorzystania z usługi: kwiecień 2022 

Z Panem Bartoszem współpracuje od ponad 6 lat, za każdym razem gdy potrzebowałem kredytu hipotecznego korzystałem z jego usług. Bardzo fachowa i szybka obsługa, dodatkowo przedstawiane oferty banków posiadały bardzo korzystne warunki handlowe. Moja rodzina również wcześniej korzystała z usług Pana Bartosza. Bardzo polecam nie tylko jednorazowo ale przede wszystkim na długofalową współpracę.

w kategorii

Kredyty i pożyczki

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Karolina i Łukasz
Termin skorzystania z usługi: marzec 2022 

W lutym przyszliśmy do P. Bartosza żeby sprawdzić naszą zdolność kredytową, a 2 miesiące później trzymamy w ręce akt notarialny naszego mieszkania. Wszystko dzięki Panu Bartoszowi, który jest świetnie zorganizowany, posiada ogromną wiedzę i potrafi odpowiedzieć na każde pytanie. Pełen profesjonalizm. Serdecznie polecam i Panie Bartoszu- jeszcze raz dziękujemy.

Odpowiedź obiektu:

Dziękuję za opinię i za zaufanie. Bardzo się cieszę że mogłem pomóc przy zakupie mieszkania. Pozdrawiam serdecznie.

w kategorii

Kredyty i pożyczki

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Dawid
Termin skorzystania z usługi: marzec 2022 

Współpraca na najwyższym poziomie. Bezproblemowa komunikacja. Kredyt na ryczałcie? Dla Pana Bartka to żaden problem :) Dostałem pomoc na każdym możliwym etapie. Polecam!

w kategorii

Kredyty i pożyczki

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Monika i Dominik
Termin skorzystania z usługi: marzec 2022 

Nasza pierwsza wizyta u Pana Bartosza była zupełnie spontaniczna. Chcieliśmy zbadać naszą zdolność kredytową. Wydawało nam się, że nasza sytuacja jest beznadziejna i nie myśleliśmy że tak szybko zakończy się kupnem naszego wymarzonego mieszkania. Pan Bartosz wszystko wytłumaczył krok po kroku co powinniśmy zrobić i sam działał bardzo sprawnie. Do tego atmosfera spotkań zawsze była miła, a wszelkie wątpliwości rozwiane. Będziemy polecać i sami na pewno jeszcze kiedyś wrócimy. ;))

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękuję za opinię. Było bardzo miło Państwa poznać i pomóc przy zakupie wymarzonego mieszkania. Pozdrawiam serdecznie.

w kategorii

Kredyty i pożyczki

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Dorota Walczak
Termin skorzystania z usługi: marzec 2022 

Profesjonalna obsługa, detalicznie prowadzona dokumentacja. Pan Bartosz świetnie tłumaczy zawiłe formułki na normalny język - byłam u kilku doradców ale tylko on był wstanie przedstawić mi plusy i minusy danych rozwiązań w rozumiały sposób (dwa/trzy i nawet cztery razy) cierpliwość to chyba jego drugie imię :) Spotkania odbywały się zawsze w miłej atmosferze :) dzięki współpracy odeszło nam mnóstwo stresów i biegania po różnych placówkach. Kontakt do Pana Bartosza otrzymałam z polecenia i z chęcią polecam go własnym znajomym.

w kategorii

Kredyty i pożyczki

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Matylda
Termin skorzystania z usługi: styczeń 2022 

Całość współpracy przebiegła bezproblemowo. Pan Bartosz jest profesjonalistą, posiadającym dużą wiedzę oraz doświadczenie. W prosty sposób przedstawił zawiły proces procedury uzyskania kredytu hipotecznego na zakup mieszkania i zatroszczył się o każdy aspekt w trakcie jego uzyskiwania. Serdecznie polecam!

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękuję za opinię. Dziękuję za możliwość współpracy i gratuluję zakupu nieruchomości.

w kategorii

Kredyty i pożyczki

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Magdalena
Termin skorzystania z usługi: październik 2021 

Pan Bartosz jest profesjonalistą w każdym calu. Odpowie na każde pytanie, wskaże rozwiązania, nawet po zakończeniu współpracy służy pomocą i radą. Bardzo dziękuję.

w kategorii

Kredyty i pożyczki

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Adrian Pawłowski
Termin skorzystania z usługi: grudzień 2021

Bardzo polecam współpracę z Panem Bartoszem, szczegółowe omówienie ofert, doractwo, cierpliwość, świetny kontakt! Z pomocą Pana Bartosza otrzymaliśmy pozytywną decyzję kredytową w mgnieniu oka. Cierpliwy, życzliwy i pomocny o każdej porze dnia i nocy. Wszystko tlumaczy dokładnie i zrozumiale. Dziękujemy Panie Bartoszu! Będę polecać każdemu bez wahania! Pozdrawiam

w kategorii

Doradztwo finansowe

6.0
 • oferta:
  6
 • obsługa:
  6
 • jakość usług:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Bartosz Kłobucki
Termin skorzystania z usługi: listopad 2021 

Pełen profesjonalizm ze strony Pana Bartosza. Gorąco polecam współpracę z nim. Traciłem już nadzieję że się uda bo moja sytuacja była bardzo skomplikowana ale On to zrobił!!!! Jeszcze raz bardzo dziękuję. Pozdrawiam

w kategorii

Kredyty i pożyczki

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Kasia
Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2021 

Gorąco polecam współpracę z Panem Bartoszem. Bardzo kompetentny i efektywny doradca. Jasno i klarownie przedstawia wszystkie opcje kredytowe, odpowiada na kazde pytanie. Pan Bartosz dziala bardzo sprawnie, dzieki czemu formalnosci kredytowe zalatwiaja sie w mgnieniu oka.

w kategorii

Kredyty i pożyczki

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Karolina Keppen
Termin skorzystania z usługi: październik 2021 

Pan Bartosz jest ekspertem w swojej dziedzinie, potrafi znaleźć najlepsze rozwiązanie, jest konkretny i życzliwy. Mam pełne zaufanie do Pana Bartosza. Jak najbardziej polecam!

Odpowiedź obiektu:

Dziękuję za opinię i zaufanie. Cieszę się że mogłem znowu pomóc.

w kategorii

Kredyty i pożyczki

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Magdalena
Termin skorzystania z usługi: październik 2021 

Kompetentny, sprawny, skuteczny. Polecam!

Odpowiedź obiektu:

Dziękuję za opinię i zaufanie :) Gratuluje zakupu mieszkania i do usłyszenia mam nadzieję w przyszłości.

w kategorii

Kredyty i pożyczki

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Iwona
Termin skorzystania z usługi: październik 2021 

Z Panem Bartkiem znamy się od roku 2012 kiedy to po raz pierwszy po długich i nie mających perspektyw perypetiach (kredyt hipoteczny), zrezygnowani z dalszych działań trafiliśmy w ręce specjalisty i ......... udało się :). Po latach ponownie jeszcze dwukrotnie skorzystaliśmy z profesjonalizmu i kompetencji pełnego empatii P. Bartka ( oczywiście z sukcesem). Także jak to się mówi " bez pustych przebiegów". Pozdrawiam, życzę dalszych sukcesów. Iwona D.

Odpowiedź obiektu:

Pani Iwono bardzo dziękuję za opinię. Współpraca z Panią i rodziną zawsze była przyjemnością. Bardzo mi miło że zaufali Państwo mojej osobie i że nasza współpraca trwa już 9 lat (ale ten czas leci). Życzę wszystkiego dobrego i gratuluję zakupu nieruchomości.

w kategorii

Kredyty i pożyczki

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Kostrzewa Mateusz
Termin skorzystania z usługi: październik 2021 

Pan Bartosz jest w pełni profesjonalnym i rzetelnym Ekspertem Kredytowym. Potrafi znaleźć rozwiązanie w najbardziej skomplikowanych sytuacjach. Współpraca przebiegała w sposób idealny, w każdym momencie Pan Bartosz odbierał telefon i z niewiarygodną cierpliwością odpowiadał na zadawane pytania (nawet kilkukrotnie o to samo). W pełni polecam współpracę z Panem Bartoszem.

Odpowiedź obiektu:

Panie Mateuszu bardzo dziękuję za zaufanie i możliwość współpracy. Myślę że wszystko wyszło nam naprawdę dobrze! Pozdrawiam serdecznie i do usłyszenia.

w kategorii

Kredyty i pożyczki

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Wojtek
Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2021 

To już trzeci kredyt z Panem Bartoszem. Jak zwykle współpraca na najwyższym poziomie. Stały kontakt, wszystkie dokumenty na czas i wybór najlepszej oferty. Odpowiedź na maile nawet w trakcie urlopu. Polecam

Odpowiedź obiektu:

Dziękuję za zaufanie i do zobaczenia przy czwartym :) :)

w kategorii

Kredyty i pożyczki

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Ryszard
Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2021 

Pan Bartosz jest wysokiej klasy profesjonalistą w branży finansowej /nam załatwił kredyt hipoteczny mimo zaawansowanego wieku/. Kompetentny, pełna wiedza z zakresu kredytów, empatia wobec klientów. Polecamy.

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękuję za opinię. Współpraca z Państwem była na prawdę przyjemnością. Gratuluje zarówno sprzedaży nieruchomości jak i zakupu nowej. Pozdrawiam serdecznie.

w kategorii

Kredyty i pożyczki

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Karol
Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2021 

Współpraca wzorowa, wszystko wyjaśnione, ekspresowo załatwiane wszelkie niezbędne formalności. Duża wiedza i swobodne poruszanie się w branży finansowej. Polecam z czystym sumieniem.

w kategorii

Kredyty i pożyczki

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Rafał
Termin skorzystania z usługi: wrzesień 2021 

Profesjonalnie i sprawnie. Polecam.

Odpowiedź obiektu:

Dziękuję za opinię Panie Rafale. Gratuluję zakupu i życzę wszystkiego dobrego.

w kategorii

Kredyty i pożyczki

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Maciej
Termin skorzystania z usługi: sierpień 2021 

Bardzo sprawny i rzeczowy fachowiec. Znakomicie ocenił moje potrzeby oraz możliwości i odniósł je do warunków rynkowych. Bardzo kontaktowy podczas całego procesu pozyskiwania kredytu hipotecznego. Gorąco polecam!!!

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękuję za opinię i za zaufanie. Było bardzo szybko i sprawnie. Pozdrawiam

w kategorii

Kredyty i pożyczki

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • pomoc merytoryczna:
  6
 • ocena ogólna:
  6