Ekspert Finansowy Bartosz Kalka

Ekspert Finansowy

Wybierz numer

888-533-266
k...@bartoszkalka.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
  • Zdjęcie 1/8 - Ekspert Finansowy Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/8 - Ekspert Finansowy Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/8 - Ekspert Finansowy Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/8 - Ekspert Finansowy Gdańsk +5 1
 

Artykuły o nas

O nas

Bezpłatna pomoc przy uzyskaniu kredytu hipotecznego, gotówkowego czy konsolidacyjnego. Spotkajmy się przy kawie i porozmawiajmy o Twoich możliwościach i marzeniach.
Zakup? Remont? Inwestycja? a może budowa własnego domu? Dziś oferta kredytowa jest zróżnicowana – pozwól mi żebym pokazał Tobie wszystkie za i przeciw.

Jeśli trafiłeś do mnie to znaczy że szukasz doświadczonego eksperta. Specjalizuję się w kredytach hipotecznych, gotówkowych i konsolidacyjnych. Na rynku finansowym funkcjonuję od 14 lat, swoje pierwsze umiejętności nabyłem w banku a następnie w największej polskiej firmie zajmującej się pośrednictwem kredytowym.

Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje usługa Eksperta Kredytowego?
Moje usługi są kompletnie bezpłatne. To banki wynagradzają mnie za pracę tak jak miałby wynagrodzić swojego pracownika. Niezależnie czy prowizja za udzielenie kredytu wynosi 0% czy 2%. Dla mnie priorytetem są najniższe koszty dla klienta. Dotyczy to zarówno kosztów za udzielenie kredytu, wcześniejszej spłaty czy samego oprocentowania.
Słyszałem że kredyt u Eksperta Finansowego jest droższy niż w banku?
To nie prawda. Warunki kredytu są takie same jak w banku a czasami nawet lepsze. Dzieje się to ze względu na możliwości negocjacyjne z bankiem. Faktem jest że łatwiej się negocjuje z Bankiem jeśli mamy 2 lub 3 decyzje pozytywne.
Boję się formalności, jak można tego uniknąć?
Nikt nie lubi biegać z dokumentami. Dlatego warto skorzystać z moich usług. Załatwiamy wszystko w jednym miejscu. Porównujemy ofertę, wybieramy najlepsze oferty i składamy wnioski do 2-3 banków. Cały proces jest koordynowany przeze mnie dzięki czemu jednym telefonem dowiesz się co się dzieje z Twoimi wnioskami.
Jak wygląda proces?
Najczęściej zaczyna się wszystko od rozmowy telefonicznej lub maila. Podczas rozmowy ustalamy jakie są potrzeby (robimy to albo na spotkaniu albo przez telefon). Kolejnym krokiem jest zbadanie zdolności kredytowej. Jak już znamy możliwości dzieją się dwie rzeczy: przystępujemy do działania czyli kompletujemy dokumenty i składamy wniosek LUB rozpoczyna się poszukiwanie nieruchomości. Cały proces kredytowy dzieli się na kilka etapów najczęściej są to: analiza zdolności, analiza techniczna, analiza prawna. Kolejny etap to decyzja kredytowa - analiza decyzji i porównanie parametrów. Następnie podpisanie umowy kredytowej i w zależności od sytuacji albo spotkanie u notariusza lub złożenie wniosku do sądu lub otrzymanie dokumentów od dewelopera. Na końcu mamy wypłatę kredytu. WIEM MOŻE TO BRZMIEĆ SKOMPLIKOWANIE ALE JESTEM TU PO TO ŻEBY POMÓC I ASYSTOWAĆ NA KAŻDYM ETAPIE :)
Wkład własny, ile?
Każdy bank sam decyduje o swojej ofercie i ustala wymagany wkład własny. Jest grupa banków które wymagają 10% wkładu ale też są takie banki które wymagają 15% lub 20%. Banków które wymagają wkład 10% na ten moment jest 7.
Czy długo będę czekać na kredyt?
Wszystko zależy od oferty, pamiętajmy że te banki które mają najlepsze oferty lub oferują wzięcie kredytu z 10% wkładem to banki które mają najwięcej wniosków.

W zależności od banku decyzję kredytową można otrzymać w ciągu 2 do 6 tygodni. Ważnym aspektem jest kompletność wnioski - nad tym czuwam ja i wnioski zawsze są perfekcyjnie przygotowane.
Czy muszę przenieść wynagrodzenie?
Nie, ale często jest to korzystne. Bank nie może zmusić do przeniesienia wynagrodzenia ale tak zwany cross-selling (sprzedaż dodatkowych produktów takich jak: konto, karta kredytowa, ubezpieczenie) sprawia że oferta jest znacznie lepsza.

Zgodnie z ustawą bank musi udostępnić ofertę bez żadnych produktów dodatkowych.
Zakup mieszkania lub domu, czy otrzymam kredyt na wyposażenie/remont?
Tak. Remont / modernizacja czy wyposażenie nieruchomości zwiększa jej wartość. Żeby otrzymać dodatkowe środki na ten cel musimy mieć zdolność kredytową i nieruchomość musi zostać odpowiednio wyceniona (Nie martw się współpracuję również z rzeczoznawcą majątkowym).

Środki na remont / modernizację / wyposażenie są tak samo oprocentowane jak te na zakup.
Lista dokumentów, skąd ją wziąć?
Lista dokumentów do każdego przypadku trochę się różni. Po zbadaniu zdolności kredytowej zostanie ona przesłana w mailu z podsumowaniem.

Oceny (60)

Dagmara i Łukasz
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: październik 2021 

Polecamy wraz z mężem skorzystanie z doradztwa p. Bartosza Kalki. Pan Bartosz Kalka jest osobą niezwykle profesjonalną i przebojową, a zarazem wykazującą wysoki poziom kultury osobistej i szacunku dla klienta. Od początku do końca był zaangażowany w naszą sprawę. Ponieważ nie był pierwszym doradcą kredytowym, z którym się spotkaliśmy, warto zaznaczyć, że do wybrania jego usług skłoniła nas pewność siebie p. Bartosza Kalki, której jednak towarzyszyła chęć przekazania nam jego wiedzy w taki sposób, byśmy i my poczuli się w temacie bezpiecznie. Pan Bartosz Kalka dokonywał przy nas obliczeń, objaśniał niezrozumiałe dla nas terminy, przeprowadził nas przez cały proces zawierania umowy kredytowej i cały czas czuwał, by proces ten zakończył się sukcesem.

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękuję Państwu za opinię ale przede wszystkim za zaufanie. Cieszę się że mogłem Państwu pomóc i dziękuję Państwu za zaangażowanie na każdym etapie. Świetnie się z Państwem współpracowało. Pozdrawiam serdeczenie

Kredyty i pożyczki

6.0
Magda
Termin usługi: kwiecień 2024

Prawdziwy ekspert! Ogrom przekazanej wiedzy w miłej atmosferze. Serdecznie polecam!

Doradztwo finansowe

6.0
Maria Kutateladze
Termin usługi: luty 2024 

Myśl o wzięciu kredytu hipotecznego napawała mnie strachem. Bałam się załatwiania formalności, wypełniania papierów, szukania informacji jakie dokumenty będą mi potrzebne Po spotkaniu z Panem Bartoszem wszystkie te obawy odeszły w niepamięć :) Moim zadaniem było jedynie złożenie kilku podpisów oraz dosłanie kilku dokumentów, resztą zajął się już Pan Bartosz, dzięki któremu mogę teraz szykować się do przeprowadzki do mojego nowego mieszkania!Pan Bartosz jest w pełni profesjonalnym i rzetelnym Ekspertem Kredytowym. Potrafi znaleźć rozwiązanie w najbardziej skomplikowanych sytuacjach. Najważniejsza dla mnie była możliwość ciągłego kontaktu z Panem Bartoszem, który z niewiarygodną cierpliwością odpowiadał na zadawane przeze mnie pytania. Polecam z czystym sumieniem.

Kredyty i pożyczki

6.0
Paulina
Termin usługi: kwiecień 2023 

Gorąco polecam! Dzięki wiedzy i doświadczeniu Pana Bartka zaoszczędziłam czas i pieniądze. Profesjonalna i szybka pomoc, dzięki której mam najlepszą dostępną na rynku ofertę kredytu!!! Dziękuje !

Kredyty i pożyczki

6.0
Dawid H.
Termin usługi: luty 2023 

Bardzo polecam. Szybko, sprawnie, doskonały kontakt.

Kredyty i pożyczki

6.0
Ola
Termin usługi: sierpień 2022 

Polecam współpracę z panem Bartoszem. Jest to bardzo sympatyczny i zaangażowany w swoją pracę profesjonalista. Posiada ogrom wiedzy, którą wykorzystuje, aby jego klientom żyło się lepiej :) Działa szybko, sprawnie i uczciwie, a to rzadkość w dzisiejszych czasach :)

Kredyty i pożyczki

6.0
Daniel
Termin usługi: maj 2022 

Pan Bartosz - mega fachowiec. Wiedza, wsparcie, szybkość działania od pierwszej rozmowy. Umowa na kredyt hipoteczny podpisana na dobrych warunkach. Jeśli szukasz kompetentnego człowieka z pasją do tego co robi - dobrze trafiłeś/aś.

Kredyty i pożyczki

6.0
Jakub M
Termin usługi: kwiecień 2022 

Z Panem Bartoszem współpracuje od ponad 6 lat, za każdym razem gdy potrzebowałem kredytu hipotecznego korzystałem z jego usług. Bardzo fachowa i szybka obsługa, dodatkowo przedstawiane oferty banków posiadały bardzo korzystne warunki handlowe. Moja rodzina również wcześniej korzystała z usług Pana Bartosza. Bardzo polecam nie tylko jednorazowo ale przede wszystkim na długofalową współpracę.

Kredyty i pożyczki

6.0
Karolina i Łukasz
Termin usługi: marzec 2022 

W lutym przyszliśmy do P. Bartosza żeby sprawdzić naszą zdolność kredytową, a 2 miesiące później trzymamy w ręce akt notarialny naszego mieszkania. Wszystko dzięki Panu Bartoszowi, który jest świetnie zorganizowany, posiada ogromną wiedzę i potrafi odpowiedzieć na każde pytanie. Pełen profesjonalizm. Serdecznie polecam i Panie Bartoszu- jeszcze raz dziękujemy.

Odpowiedź obiektu:

Dziękuję za opinię i za zaufanie. Bardzo się cieszę że mogłem pomóc przy zakupie mieszkania. Pozdrawiam serdecznie.

Kredyty i pożyczki

6.0
Dawid
Termin usługi: marzec 2022 

Współpraca na najwyższym poziomie. Bezproblemowa komunikacja. Kredyt na ryczałcie? Dla Pana Bartka to żaden problem :) Dostałem pomoc na każdym możliwym etapie. Polecam!

Kredyty i pożyczki

6.0
Monika i Dominik
Termin usługi: marzec 2022 

Nasza pierwsza wizyta u Pana Bartosza była zupełnie spontaniczna. Chcieliśmy zbadać naszą zdolność kredytową. Wydawało nam się, że nasza sytuacja jest beznadziejna i nie myśleliśmy że tak szybko zakończy się kupnem naszego wymarzonego mieszkania. Pan Bartosz wszystko wytłumaczył krok po kroku co powinniśmy zrobić i sam działał bardzo sprawnie. Do tego atmosfera spotkań zawsze była miła, a wszelkie wątpliwości rozwiane. Będziemy polecać i sami na pewno jeszcze kiedyś wrócimy. ;))

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękuję za opinię. Było bardzo miło Państwa poznać i pomóc przy zakupie wymarzonego mieszkania. Pozdrawiam serdecznie.

Kredyty i pożyczki

6.0
Dorota Walczak
Termin usługi: marzec 2022 

Profesjonalna obsługa, detalicznie prowadzona dokumentacja. Pan Bartosz świetnie tłumaczy zawiłe formułki na normalny język - byłam u kilku doradców ale tylko on był wstanie przedstawić mi plusy i minusy danych rozwiązań w rozumiały sposób (dwa/trzy i nawet cztery razy) cierpliwość to chyba jego drugie imię :) Spotkania odbywały się zawsze w miłej atmosferze :) dzięki współpracy odeszło nam mnóstwo stresów i biegania po różnych placówkach. Kontakt do Pana Bartosza otrzymałam z polecenia i z chęcią polecam go własnym znajomym.

Kredyty i pożyczki

6.0
Matylda
Termin usługi: styczeń 2022 

Całość współpracy przebiegła bezproblemowo. Pan Bartosz jest profesjonalistą, posiadającym dużą wiedzę oraz doświadczenie. W prosty sposób przedstawił zawiły proces procedury uzyskania kredytu hipotecznego na zakup mieszkania i zatroszczył się o każdy aspekt w trakcie jego uzyskiwania. Serdecznie polecam!

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękuję za opinię. Dziękuję za możliwość współpracy i gratuluję zakupu nieruchomości.

Kredyty i pożyczki

6.0
Magdalena
Termin usługi: październik 2021 

Pan Bartosz jest profesjonalistą w każdym calu. Odpowie na każde pytanie, wskaże rozwiązania, nawet po zakończeniu współpracy służy pomocą i radą. Bardzo dziękuję.

Kredyty i pożyczki

6.0
Adrian Pawłowski
Termin usługi: grudzień 2021

Bardzo polecam współpracę z Panem Bartoszem, szczegółowe omówienie ofert, doractwo, cierpliwość, świetny kontakt! Z pomocą Pana Bartosza otrzymaliśmy pozytywną decyzję kredytową w mgnieniu oka. Cierpliwy, życzliwy i pomocny o każdej porze dnia i nocy. Wszystko tlumaczy dokładnie i zrozumiale. Dziękujemy Panie Bartoszu! Będę polecać każdemu bez wahania! Pozdrawiam

Doradztwo finansowe

6.0
Bartosz Kłobucki
Termin usługi: listopad 2021 

Pełen profesjonalizm ze strony Pana Bartosza. Gorąco polecam współpracę z nim. Traciłem już nadzieję że się uda bo moja sytuacja była bardzo skomplikowana ale On to zrobił!!!! Jeszcze raz bardzo dziękuję. Pozdrawiam

Kredyty i pożyczki

6.0
Kasia
Termin usługi: wrzesień 2021 

Gorąco polecam współpracę z Panem Bartoszem. Bardzo kompetentny i efektywny doradca. Jasno i klarownie przedstawia wszystkie opcje kredytowe, odpowiada na kazde pytanie. Pan Bartosz dziala bardzo sprawnie, dzieki czemu formalnosci kredytowe zalatwiaja sie w mgnieniu oka.

Kredyty i pożyczki

6.0
Karolina Keppen
Termin usługi: październik 2021 

Pan Bartosz jest ekspertem w swojej dziedzinie, potrafi znaleźć najlepsze rozwiązanie, jest konkretny i życzliwy. Mam pełne zaufanie do Pana Bartosza. Jak najbardziej polecam!

Odpowiedź obiektu:

Dziękuję za opinię i zaufanie. Cieszę się że mogłem znowu pomóc.

Kredyty i pożyczki

6.0
Magdalena
Termin usługi: październik 2021 

Kompetentny, sprawny, skuteczny. Polecam!

Odpowiedź obiektu:

Dziękuję za opinię i zaufanie :) Gratuluje zakupu mieszkania i do usłyszenia mam nadzieję w przyszłości.

Kredyty i pożyczki

6.0
Iwona
Termin usługi: październik 2021 

Z Panem Bartkiem znamy się od roku 2012 kiedy to po raz pierwszy po długich i nie mających perspektyw perypetiach (kredyt hipoteczny), zrezygnowani z dalszych działań trafiliśmy w ręce specjalisty i ......... udało się :). Po latach ponownie jeszcze dwukrotnie skorzystaliśmy z profesjonalizmu i kompetencji pełnego empatii P. Bartka ( oczywiście z sukcesem). Także jak to się mówi " bez pustych przebiegów". Pozdrawiam, życzę dalszych sukcesów. Iwona D.

Odpowiedź obiektu:

Pani Iwono bardzo dziękuję za opinię. Współpraca z Panią i rodziną zawsze była przyjemnością. Bardzo mi miło że zaufali Państwo mojej osobie i że nasza współpraca trwa już 9 lat (ale ten czas leci). Życzę wszystkiego dobrego i gratuluję zakupu nieruchomości.

Kredyty i pożyczki

6.0