Działalność on-line 

Bayer Service Center Gdańsk

80-309 Gdańsk, al. Grunwaldzka 472A
(Olivia Tower, Poziom 7, 8) Mapka

znajduje się w Olivia Business Centre

58 772-90-00
s...@bayer.com pokaż
https://www.bayer.com.pl/pl/life-science/service-center-gdansk
Godziny otwarcia
pn-pt8:00 - 16:00
Działalność on-line 

Napisali o nas

O nas

Service Center Gdansk
Centrum finansowo-księgowe

SCG to centrum finansowo-księgowe firmy Bayer zlokalizowane w Gdańsku. Centrum zatrudnia ponad 300 pracowników: profesjonalistów z doświadczeniem w zakresie księgowości i rachunkowości, jak również absolwentów szkół wyższych.

Celem SCG jest uelastycznienie procesów, zwiększenie wydajności i wzrost konkurencyjności świadczonych usług księgowych na arenie międzynarodowej przy zachowaniu obecnych, wysokich standardów jakości.

SCG jest częścią globalnej sieci centrów serwisowych zajmujących się m. in. takimi usługami jak księgowanie środków trwałych, należności i zobowiązań, czy rozliczanie kosztów podróży.

SCG obsługuje Bayer z Europy Środkowej i Wschodniej, od Niemiec po Rosję. SCG skupia osoby ze znajomością języków obcych (ze względu kontakt z klientami i dostawcami) oraz doświadczeniem w zakresie rachunkowości.

Znajomość języków, kompetencje absolwentów i profesjonalistów oraz nowoczesne biurowce na Pomorzu to główne powody wyboru Gdańska na lokalizację centrum. Trójmiasto to ważny ośrodek akademicki co gwarantuje dostęp do wykwalifikowanych pracowników.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »