Bike Place

Bike Place

Wybierz numer

514-061-209
r...@bikecoffeenow.pl pokaż
Otwarte do 19:00 więcej
Dowóz lub odbiór osobisty Po umówieniu telefonicznym
  • Zdjęcie 1/9 - Bike Place Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/9 - Bike Place Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/9 - Bike Place Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/9 - Bike Place Gdynia +6 1
 

TV Filmy

6

Nowy rower?

O nas

Salon rowerowy 4YourBike oraz profesjonalny serwis rowerowy. Lider w branży serwisu hamulców hydraulicznych oraz narzędzi do ich odpowietrzania. Dealer marek Merida, GT oraz Kellys. W ofercie rowery górskie, szosowe, elektryczne, miejskie, dziecięce.
Na polskim rynku istniejemy od 2012 roku, jesteśmy pierwszą i jedyną firmą w Polce, która specjalizuje się w produkcji narzędzi do serwisu rowerowych układów hydraulicznych.

Po zakupie pierwszych hamulców hydraulicznych należało dokonać odpowietrzenia układu za pomocą zestawu producenta hamulców. Oczywiście skutecznie, ale drogo…
Od tego czasu powstała idea, aby stworzyć produkt równie skuteczny, wysokiej jakości i co najważniejsze w przystępnej cenie.

Po wielu testach, stworzonych prototypów i projektów powstały narzędzia, które pozwalają w skuteczny, łatwy, a co najważniejsze w niedrogi sposób serwisować układy hydrauliczne w rowerze. Pomysł na stworzenie asortymentu, jaki dziś Państwu możemy zaoferować powstał już parę dobrych lat temu.

Nasz asortyment cały czas się powiększa jak również tysiące zadowolonych klientów indywidualnych oraz firm z branży rowerowej z kraju i ze świata.
Żyjemy pasją do rowerów dlatego w naszej ofercie prócz działu produkcji oraz dystrybucji znajduje się sklep z częściami oraz akcesoriami rowerowymi topowych marek na rynku.

Oceny (1)

Miron
Termin usługi: kwiecień 2023 

Dobre doradztwo, duży wybór, sporo akcesoriów i kosmetyków, ktore mogłem nabyć podczas zakupu roweru, jestem bardzo zadowolony i polecam ten sklep rowerowy w Gdyni

Sklepy i serwisy rowerowe

6.0