BINGO! Pasaże Handlowe

BINGO!

Wybierz numer

607-607-464
b...@pasaze-bingo.pl pokaż
  • Zdjęcie 1/15 - BINGO! Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/15 - BINGO! Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/15 - BINGO! Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/15 - BINGO! Gdańsk +12 1
 

Artykuły o nas

O nas

BINGO! to nowoczesne pasaże handlowo-usługowe zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska - Osowej (ul Koziorożca).
Dostępna jest tu pełna oferta handlowo-usługowa, m.in. popularny minimarket, sklepy spożywcze wielu branż, piekarnia i sklep mięsny znanej sieci. BINGO! to także idealne miejsce dla rodzinnych spotkań - obiekt posiada wydzieloną strefą gastronomiczną, w której można się posilić i spotkać w gronie najbliższych znajomych.

Pasaże BINGO! powstały przy ulicy Koziorożca, jednej z najważniejszych dróg w dzielnicy. Łączy ona dużą, bogatą w jednorodzinną zabudowę, część Osowej z nowym, rozbudowanym osiedlem mieszkaniowym. Taka lokalizacja gwarantuje duży ruch w okolicach pasaży BINGO! i zapewnia stały dopływ klientów.

Teren pasaży BINGO! jest doskonale zorganizowany - dostępne są tu miejsca parkingowe dla klientów, a także stacja postoju rowerów. Cały teren wokół pasaży jest oświetlony i odpowiednio oznakowany. Obiekt został ciekawie zaprojektowany, dzięki czemu przykuwa uwagę i zachęca do codziennych zakupów.

Pasaże handlowe BINGO! powstają z inicjatywy marki Pomorskie Domy - uznanej firmy deweloperskiej realizującej inwestycje mieszkaniowe na terenie Trójmiasta i okolic. W ciągu 15 lat inwestor przygotował wiele znanych i cenionych na trójmiejskim rynku projektów deweloperskich, m.in. apartamentowiec Navio, budynek wielorodzinny Premio, budynki Meritum, Mały Port oraz Admiral. Projekty deweloperskie realizowane przez Pomorskie Domy to solidnie wykonane mieszkania, apartamenty i domy jednorodzinny, przygotowywane w oparciu o przemyślane projekty architektoniczne. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w realizacji inwestycji o podwyższonym standardzie.

BINGO! to po prostu trafione zakupy!

Kontakt w sprawach najmu:
Dariusz Malottke
tel. 607 607 464
e-mail: biuro@pasaze-bingo.pl
www.pasaze-bingo.pl