Biorę to!

Biorę to!

Wybierz numer

665-103-566
b...@gmail.com pokaż
Otwarte całą dobę więcej
  • Zdjęcie 1/11 - Biorę to! Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/11 - Biorę to! Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/11 - Biorę to! Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/11 - Biorę to! Gdańsk +8 1
 

Artykuły o nas

Oceny (9)

Monika N.
Termin usługi: luty 2024

Organizowałam na sali 40 urodziny i jestem zadowolona. Świetnie sprawdzają się dwie osobne sale- można i pogadać i potańczyć :). Właścicielka bardzo pomocna, kontaktowa i gotowa się dogadać. Serdecznie polecam :)

Domki imprezowe

6.0
Basia
Termin usługi: styczeń 2022

W Biorę To! robiłam 18-stkę syna. Lokal spełnił nasze oczekiwania :) Sala do tańczenia dużo większa niż na zdjęciach, sala do siedzenia i konsumpcji, miejsce do przygotowania szybkich przekąsek ,ciepłych napoi oraz duża lodówka z kostkarką , wieszaki na odzież wierzchnią oraz dwie toalety. Lokal można samodzielnie udekorować pod konkretną uroczystość. Kontakt z właścicielką bardzo dobry. Wszyscy goście zadowoleni, impreza udana.

Domki imprezowe

5.8
Paweł
Termin usługi: luty 2020

Lokal bardzo dobrze wyposażony, dużo miejsca i dobra lokalizacja. Wszyscy znajomi byli zadowoleni z imprezy. Serdecznie polecam

Domki imprezowe

6.0
Iwona
Termin usługi: luty 2020

Robiłam tam swoją 18stke i jestem bardzo zadowolona. Mega lokal. Na miejscu można dostać wszystko co trzeba do imprezy. Lasery, Ledy, dymek poprostu wszystko. Dodatkowy plus to 2 piętra. Ustronne miejsce z ogródkiem, tylko dla nas. Polecam z czystym sumieniem.

Domki imprezowe

6.0
Michał
Termin usługi: luty 2020

Super lokal. Znajduje się w nim wszystko co potrzeba do fajnej imprezy.

Domki imprezowe

6.0
Agata
Termin usługi: styczeń 2020

Świetny lokal! Dwa piętra, a więc dużo miejsca, ładny i klimatyczny wystrój, wszystko zadbane i w dobrym stanie. Dobre nagłośnienie i oświetlenie. Organizowałam tam imprezę i jestem bardzo zadowolona. Polecam!

Domki imprezowe

5.7
K.
Termin usługi: grudzień 2019

Super lokal na imprezę! Przestronne miejsce, ładny wystrój, dobry dojazd. Kontakt z właścicielką jak najbardziej na plus - bardzo uprzejma, oraz miła kobieta! Polecam serdecznie!

Domki imprezowe

6.0
Ela
Termin usługi: lipiec 2019

Nie wiem kto pisze te komentarze bo lokal nie nadaje się na żadną imprezę, to lokal dobry na biuro.

Domki imprezowe

1.5
TOMEK
Termin usługi: lipiec 2019

Bardzo dobry lokal. 2 piętra, taras, wygofne duże loże, dobre wyposażenie. Organizowałem impreze tam i jestem bardzo zadowolony. Polecam

Domki imprezowe

6.0