B&S Tłumaczenia - translator.pl - oddz. Gdańsk-Wrzeszcz

80-244 Gdańsk, al. Grunwaldzka 102
(pok. 18 ( I p. - po lewej przy ALLCON-ie ok. 50 m od Manhatt) Mapka
 
Inne oddziały:
58 344-16-05, 530-313-717  fax:  58 346-02-91
s...@translator.pl pokaż
www.translator.pl
Nasze biura w Gdańsku i Gdyni są cały czas do Państwa dyspozycji. Osobiście, telefonicznie, mailowo!

O nas

Tłumaczenia wierzytelne, ogólne, specjalistyczne (finanse, księgowość, medycyna, prawo, technika, str.www, reklama, tłum. w urzędach, u notariusza i in). Stały zespół tłumaczy
.
Rabaty na dok typowe, jak np. akty USC, testy Covid-19, samochodowe

 
 - - -   - - -   - - -   - - -   - - -   - - -    - - -   - - -   - - -
Biuro Tłumaczeń B&S jest obecne na rynku od ponad 30 lat. Naszym atutem jest stały zespół tłumaczy, w tym przysięgłych i specjalistycznych. Nadal współpracują z nami tłumacze, którzy pamiętają jeszcze początki działalności biura.

Oferujemy wiele języków, z których najpopularniejsze to: angielski, niemiecki, francuski, rosyjski, norweski, włoski, hiszpański, portugalski, szwedzki, czeski, ukraiński, niderlandzki.

 
Wykonujemy tłumaczenia z wielu dziedzin, takich jak medycyna, prawo, finanse, rachunkowość, technika, elektronika, nowe technologie, genetyka, biochemia, przemysł stoczniowy, portowy, samochodowy, także marketing, reklama (w tym filmy reklamowe) i wiele innych. Wśród naszych klientów jest wiele firm z Trójmiasta i regionu oraz międzynarodowe korporacje.
 
Wykonujemy każdy rodzaj tłumaczeń, od prywatnej korespondencji i życzeń świątecznych, poprzez instrukcje obsługi, ulotki reklamowe, dokumenty prywatne i biznesowe, dokumenty do rejestracji spółki, dokumenty samochodowe i inne, aż po opisy procesów technologicznych czy skomplikowane teksty medyczne i wypisy ze szpitala.
 
Nasi tłumacze mają uprawnienia tłumaczy przysięgłych, więc jeżeli jest taka potrzeba, każde tłumaczenie może zostać uwierzytelnione. Tłumaczenie wierzytelne ma moc dokumentu, który jest ważny dla celów urzędowych.
 
Tłumacze ustni pomogą Państwu przy podpisywaniu aktów notarialnych, będą towarzyszyć w urzędach, przy rozmowach biznesowych, na prezentacjach i oficjalnych wystąpieniach, jak i w trakcie prywatnych spotkań.
 
Posiadamy biura
w Gdańsku (Gdańsk-Wrzeszcz, Grunwaldzka 102 pok. 18, ste@translator.pl, kom. 530 313 717)
oraz w Gdyni (Gdynia Główna, ul. Starowiejska 28, biuro@translator.pl, kom. 883 63 66 69).
 
Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony: www.translator.pl , gdzie znajdą Państwo dodatkowe informacje o ofercie biura i gdzie można wygodnie złożyć zapytanie o wycenę, jak również przeprowadzić zdalnie cały proces realizacji zlecenia.
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »