Biuro Nieruchomości CASTLE - oddział Gdańsk

Biuro Nieruchomości CASTLE

Wybierz numer

58 355-25-25 500-283-415
n...@castle.pl pokaż
Otwarte do 17:00 więcej
  • Zdjęcie 1/7 - Biuro Nieruchomości CASTLE Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/7 - Biuro Nieruchomości CASTLE Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/7 - Biuro Nieruchomości CASTLE Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/7 - Biuro Nieruchomości CASTLE Gdańsk +4 1
 

TV Filmy

7

Chcesz sprzedać mieszkanie, zastanawiasz się, czy warto skorzystać z pomocy biura nieruchomości ?

O nas

Działamy na rynku nieruchomości z niesłabnącą energią od ponad 20 lat. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, profesjonalizmowi i wysokim standardom działania, wypracowaliśmy wysoką i stabilną pozycję na rynku.
Biuro jest licencjonowane (licencja zawodowa nr 4292) i ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej w PZU S.A. Jesteśmy członkami Stowarzyszenia Pomorskiego Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, Wielkopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami oraz Polskiej Federacji Rynku Nieruchomościami.

Rynek nieruchomości nie ma przed nami tajemnic!
Zaufaj profesjonalistom!


Biuro Nieruchomości CASTLE specjalizuje się w obrocie nieruchomościami na terenie Gdańska i jego okolic, jak również na terenie Wielkopolski. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, rozszerzamy nasze działania na rynek ogólnopolski oraz zagraniczny – współpracujemy z biurami nieruchomości na terenie całej Europy, na Florydzie czy w Egipcie.
Świadczymy usługi zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym.
Pośredniczymy w sprzedaży i wynajmie mieszkań, domów, działek oraz obiektów komercyjnych, a naszym celem jest zaspokojenie potrzeb mieszkaniowych i inwestycyjnych naszych Klientów.
Priorytetem naszych działań jest świadczenie usług na najwyższym poziomie profesjonalizmu i etyki - STANDARDY ZAWODOWE, gwarantujące naszym Klientom poczucie komfortu i bezpieczeństwa przy każdej transakcji. Dzięki nam znajdziesz swoje wymarzone miejsce. Cenimy Twój czas i chronimy Twoje dobro!
 
CHCESZ SPRZEDAĆ NIERUCHOMOŚĆ?

Nasz zespół doradców pozwoli Tobie szybko i bezpiecznie przejść przez proces sprzedaży nieruchomości. Na podstawie aktualnej analizy rynku ustalimy cenę nieruchomości, tak aby jednocześnie odpowiadała Twoim oczekiwaniom i stanowiła realną konkurencję dla innych ofert. Dzięki szerokiej reklamie oraz współpracy z innymi biurami nieruchomości będzie ona dostępna dla każdej osoby szukającej mieszkania. Nasz doradca czynnie uczestniczy w procesie sprzedaży na każdym jego etapie. Na podstawie podpisanej umowy pośrednictwa kompletujemy wszystkie możliwe dokumenty niezbędne do sfinalizowania transakcji. Ubezpieczamy Twoją transakcję, a ryzyko związane ze sprzedażą nieruchomości bierzemy na siebie.
 
CHCESZ BEZPIECZNIE KUPIĆ NIERUCHOMOŚĆ?
Powiedz nam czego szukasz, a my pomożemy Tobie znaleźć wymarzony kąt. Dla Ciebie sprawdzimy stan prawny nieruchomości i dobierzemy odpowiedni kredyt. Przez formalności w banku przejdziemy razem. Wnioski, formularze, umowy, protokoły nie mają dla nas tajemnic. Dopilnujemy wszystkich terminów i przekażemy Tobie nieruchomość bez zameldowanych lokatorów. Jesteśmy z Tobą podczas wizyt u dostawców mediów, w spółdzielni czy wspólnocie mieszkaniowej, a także w urzędach czy sądzie. 
                                       
Zaufasz nam, a nieruchomość, którą kupisz - pokochasz.
 
Aby poznać jak działamy, zapraszamy Państwa na spotkanie  do naszego biura w Gdańsku, przy ul. Kartuskiej 69 lub w Poznaniu, przy ulicy Mostowej 35.
                                                                                                                     
Zapewnimy Tobie kompleksową usługę, zweryfikujemy dokumenty niezbędne w procesie kupna i sprzedaży nieruchomości.

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

Nasza oferta skierowana jest do Klientów oczekujących wysokiego poziomu usług i doradztwa.
Biuro Nieruchomości CASTLE powstało właśnie po to, aby wspomagać Ciebie w realizacji marzeń o własnym domu. 

Zapraszamy!

Oceny (36)

Anna Kolęda-Klinkosz
Termin usługi: czerwiec 2024

Mieliśmy przyjemność współpracować z Panią Pauliną Bień. Pani Paulina skutecznie doprowadziła do transakcji sprzedaży naszej nieruchomości. Wykazała się profesjonalizmem, determinacją i cierpliwością, które to wszystkie razem okazały się zwycięską mieszanką Oboje z mężem byliśmy pod ogromnym wrażeniem całości przeprowadzonego procesu. Zawsze byliśmy na bieżąco informowani o każdym aspekcie spotkań z potencjalnymi nabywcami. Pani Paulina chętnie dzieli się wiedzą z zakresu nieruchomości i swoją perspektywą, co jest bardzo cenne. Jesteśmy bardzo zadowoleni i serdecznie polecamy współpracę z Panią Pauliną.

Odpowiedź obiektu:

Pani Aniu bardzo dziękujemy za dobre słowa. Wszystkiego dobrego dla Państwa!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Anna B.
Termin usługi: kwiecień 2024

Polecam współpracę z biurem Castle! Duże doświadczenie, zawsze pomocni, jest to ważne szczególnie przy skomplikowanej sprzedaży. Polecam

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy Pani Anno i zapraszamy ponownie. Pozdrawiamy

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Aleksander
Termin usługi: kwiecień 2024

Szczerze polecam biuro nieruchomości Castlę. Pani Paulina, z którą współpracowaliśmy to bardzo kompetentna, profesjonalna i kontaktowa osoba. Pomogła na wszystkich etapach i sprawnie przeprowadziła proces sprzedaży mimo, że nieruchomość od kilku miesięcy była już na rynku, wystawiona przez inne biuro.

Odpowiedź obiektu:

Panie Aleksandrze, w imieniu Pauliny, bardzo dziękujemy. Zapraszamy do ponownego kontaktu. Pozdrawiamy

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Joanna
Termin usługi: kwiecień 2024

Współpracowałam z P. Pauliną B. w Gdańsku. RE-WE-LA-CJA️ Pełen profesjonalizm, zawsze gotowa do pomocy, wspierająca. Nie dałabym sobie rady z tymi wszystkimi zawiłościami bez pomocy P. Pauliny. Polecam z całego serca!!!

Odpowiedź obiektu:

Pani Joanno, w imieniu Pauliny, bardzo dziękujemy. Zapraszamy do ponownego kontaktu. Pozdrawiamy

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Andrzej
Termin usługi: marzec 2024

Bardzo profesionalna praca i duże zaangażowanie Pani Pauliny przy sprzedaży. Jestem zadowolony .

Odpowiedź obiektu:

Panie Andrzeju, bardzo dziękujemy i zapraszamy do ponownego kontaktu. Pozdrawiamy

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

5.5
Izabela
Termin usługi: luty 2024

Ogromnie cenię sobie profesjonalizm, zaangażowanie i empatię Pani Pauliny oraz regularny kontakt telefoniczny i mailowy na każdym etapie współpracy: od zawarcia umowy do podpisania aktu notarialnego.

Odpowiedź obiektu:

Pani Izabelo,, w imieniu Pauliny, bardzo dziękujemy. Zapraszamy do ponownego kontaktu. Pozdrawiamy

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Wiktoria S
Termin usługi: luty 2024

Bardzo polecam współpracę z biurem nieruchomości Castle, wiedza i doświadczenie jakimi operuje Pani Paulina powodują, że żadne formalności związane z procesem zakupu własnego M nie są straszne;) Jednym słowem WARTO!

Odpowiedź obiektu:

Pani Wiktorio, bardzo dziękujemy. Zapraszamy do ponownego kontaktu. Pozdrawiamy

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Maciej Niecko
Termin usługi: marzec 2024

Biuro Castle.Kommpletna i satysfakcjonująca współpraca zwieńczona sukcesem.Polecam kontakt z panią Pauliną.Pelen profesjonalizm, skuteczność i elegancja.

Odpowiedź obiektu:

Panie Macieju, bardzo dziękujemy. Zapraszamy do ponownego kontaktu. Pozdrawiamy

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Wiktoria
Termin usługi: styczeń 2024

Zdecydowanie polecam współpracę z biurem nieruchomości Castle! Było to moje pierwsze kupno mieszkania i dzięki współpracy z Panią Pauliną, wszystko poszło sprawnie, szybko i w dobrej cenie. Wiedziałam, że w chwilach niepewności mogę liczyć na jej wsparcie, co było dla mnie ważne.

Odpowiedź obiektu:

Panie Wiktorio, bardzo dziękujemy. Zapraszamy do ponownego kontaktu. Pozdrawiamy

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Dominika Sz
Termin usługi: listopad 2023

Początkowo znajomi przestrzegali mnie przed Biurami Nieruchomości opowiadając mrożące krew w żyłach historię. Więc do współpracy z Castle podeszłam sceptycznie i nic bardziej mylnego! Trafiłam pod opiekę do p. Pauliny Bień i to był strzał w 10! Mimo, że pośredników zgłosiło się sporo! Kompetentna, z ogromną wiedzą wsparciem i zaangażowaniem! Dzięki niej sprawnie przeszliśmy przez transakcje z kredytem 2% mimo stresujących chwil. Śmiało mogę polecić p. Paulinę każdemu jako przykład tego, że gdy trafi się na dobrego Pośrednika transakcja może być przyjemna i bezstresowa! Pani Paulino- dziękujemy za zaangażowanie i do zobaczena wkrótce! będziemy polecać dalej

Odpowiedź obiektu:

Pani Dominiko, w imieniu Pauliny, bardzo dziękujemy. Zapraszamy do ponownego kontaktu. Pozdrawiamy

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Przyluscy
Termin usługi: listopad 2023

P.Paulina Bień prezentowala oferte sprzedaży mieszkania.Kompetentna,rzeczowa,bardzo zaangażowana.Przy tym-uśmiechnieta,życzliwa i cierpliwa.Ze wszech miar godna polecenia!Bardzo dziekujemy

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

5.8
Jakub Rojewski
Termin usługi: listopad 2023

profesjonalna i miła obsługa w odpowiednim czasie !

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Daniel Goławski
Termin usługi: wrzesień 2023

Miałem okazję współpracować z Panem Piotrem Jaworskim. Ogólna ocena bardzo pozytywna - ma zapał do pracy w przeciwieństwie do wielu innych pośredników na rynku. Mogłem zawsze liczyć na pomoc w czasie trwania transakcji i na koniec miałem poczucie, że wykonał swoją pracę tak jakbym tego oczekiwał jako klient.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Henryka i Halina
Termin usługi: październik 2023

Bardzo profesjonalne podejście Pana Piotra, ogromna wiedza, pełne zaangażowanie w sprzedaż mieszkania, stały kontakt telefoniczny i mailowy. Z pewnością godny polecenia.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
ŁK
Termin usługi: wrzesień 2023

Polecam Biuro nieruchomości Castle, Pani Paulina Bień stanęła na wysokości zadania i poprowadziła transakcje z kredytem 2%. Mimo, że nie musiała to pomogła mi z dokumentami w sądzie i zachowała spokój w kontaktach z bankiem. Polecam na plus

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Dominika Krzyżanowska
Termin usługi: wrzesień 2023

Profesjonalizm w każdym calu, chyba tak mogę najtrafniej określić współpracę z biurem. Miałam przyjemność współpracować z Panią Pauliną Bień, która jest osobą rzeczową, konkretną oraz bardzo profesjonalną. Pani Paulina to oaza spokoju w każdej, nawet najbardziej stresującej sytuacji, których przy załatwianiu spraw ze sprzedażą mieszkania jest sporo. Szeroki wachlarz świadczonych usług sprawił, że czułam się dosłownie prowadzona za rękę na każdym kroku, a Pani Paulina czuwała nad poprawnym pezebiegiem każdego etapu transakcji. Szczerze mówiąc nie odważyłabym się sprzedać mieszkania samodzielnie, w gąszczu przepisów, bankowych, notarialnych oraz sądowych procedur czułabym się bezradna gdyby nie tak sprawna agentka nieruchomości jak Pani Paulina Bień. Z ręką na sercu polecam.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Ala i Tomek
Termin usługi: wrzesień 2023

Przygodę z Biurem Nieruchomości Castle rozpoczęliśmy od sprzedaży domu w Gdańsku i nie żałujemy. Dziękujemy za pomoc.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

5.8
Henryka
Termin usługi: maj 2023

Pani Paulina Bień. Jestem bardzo zadowolona z usługi Pani Pauliny jako pośrednika sprzedaży nieruchomości. Bardzo dbała o reklamę mojej nieruchomości w czasie przed sprzedażą. Do sprzedaży załatwiała wszystkie papiery niezbędne dla Notariusza, a i prowizja była bardziej przystępna niż u innych pośredników. Dziękuję i serdecznie polecam. Henryka

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Dariusz Gruba
Termin usługi: czerwiec 2023

Jako sprzedawca po raz pierwszy bylem początkowo onieśmielony tym procesem. Moja lista do zrobienia czytala się jak powieść Game of Thrones. To było zanim zadzwonilem do Castle Nieruchomosci . Dotarlem do pozycji na mojej liście, która brzmiała: znajdź fajną osobę, która pomoże sprzedać dom . Zadzwonilem więc do Castle i to było tak, jakbyśmy uwolnili magię. Jeśli Castle nie wie, powie ci: Nie wiem, ale wkrótce będę miał dla ciebie odpowiedź. Są tak przygotowani, jak profesjonalista w tej dziedzinie, na większość pytań i wątpliwości. Mogę śmiało powiedzieć, że gdyby Dentyści byli chociaż w połowie tak uprzejmi, profesjonalni, tak uczciwi i responsywni jak Castle umawiałbym się na wizyty u dentysty co tydzień. Podsumowując Castle sprawił, że poczuliśmy się jak przyjaciele i sprawili, że cały proces był łatwy.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Joanna
Termin usługi: czerwiec 2023

Współpraca z Panią Pauliną Bień to była czysta przyjemność. Fachowe, indywidualne podejście do klienta oraz informacje przekazywane na bieżąco sprawiły, że czuło się ogromne wsparcie i zaangażowanie w jakże ważnym aspekcie, jakim była sprzedaż nieruchomości. Polecam współpracę z Panią Pauliną, dzięki której cały proces odbył się sprawnie, ze znacznie mniejszym stresem.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0