Black Flamingo

Black Flamingo

Wybierz numer

889-761-369
b...@blackflamingo.com.pl pokaż
  • Zdjęcie 1/28 - Black Flamingo Sopot 4
  • Zdjęcie 2/28 - Black Flamingo Sopot 3
  • Zdjęcie 3/28 - Black Flamingo Sopot 2
  • Zdjęcie 4/28 - Black Flamingo Sopot +25 1
 

O nas

Chcemy rozprzestrzeniać radość jaką daje otaczanie się nietuzinkowym wzornictwem i sztuką. Wprowadzimy pozytywne wibracje w Twoim wnętrzu!
Pracujemy w branży już od kilku lat. Małgosia prowadziła wcześniej biuro projektowe "Taki To design", Ania - studio "Beton i drewno", a jeszcze wcześniej pracowała na budowach, ponieważ z wykształcenia jest inżynierem budownictwa.

W tym roku postanowiłyśmy połączyć siły, aby jeszcze sprawniej i szybciej realizować marzenia mieszkaniowe naszych klientów. Tak powstało Black Flamingo - marka, która łączy w sobie nutkę elegancji z radością, jaką daje mądrze urządzona przestrzeń.

Kochamy klasykę, wzbogaconą zaskakującymi, czasem wręcz odrobinę zabawnymi dizajnerskimi elementami.
Chcemy rozprzestrzeniać radość jaką daje otaczanie się nietuzinkowym wzornictwem i sztuką.

Wprowadzimy pozytywne wibracje w Twoim wnętrzu!

Oceny (3)

Marzena
Termin usługi: wrzesień 2023

Bez Pan z Black Flamingo moje wymarzone gniazdko wyglądałoby nieco( delikatnie mówiąc )inaczej.Miałam jednak wielkie szczęście i olbrzymią przyjemność spotkać p.Małgosię i p.Anię.Dzieki ich wyobrazni i kompetencji moje mieszkanko wyglada jak z katalogu...Zachwyca wszystkich a ja nie mogę się nim nacieszyć...Wyglada dokładnie tak jak sobie je wyobrażałam ( jeszcze go nie mając).Te dwie wspaniale dziewczyny "wycisnęły z niego wszystko co mogly".Oprócz tego,że są przemiłe ,znają się w 100 procentach na swojej pracy.Bardzo im dziękuję i polecam baaaardzo.

Aranżacja wnętrz

6.0
Piotr
Termin usługi: czerwiec 2022

Polecam współpracę z paniami. Zdjęły mi z głowy całą współpracę z ekipą remontową i stolarzem na co w ogóle nie miałem czasu.

Aranżacja wnętrz

6.0
Gosia
Termin usługi: sierpień 2022

Profesjonalne podejście do klienta. Bardzo miła współpraca. Polecam!

Aranżacja wnętrz

6.0