Blue Mint Agency - agencja marketingu internetowego

84-200 Wejherowo, Szymona Krofeya 32
600-229-578
b...@blue-mint.pl pokaż
blue-mint.pl
/bluemintagency
Godziny otwarcia
pn-pt8:00 - 16:00
sob10:00 - 14:00

O nas

Wszystko co robimy jest po to, aby Twoja firma odniosła sukces w Internecie! Chcemy być częścią Twojego zespołu i opracować skuteczny plan marketingowy!

Od 2018 roku jesteśmy jedyną agencją w Polsce z certyfikatem Blitzmetrics - agencji z USA, która realizuje kampanie dla takich firm jak Nike, Golden State Warriors czy American Airlines.

Różnimy się od tradycyjnych agencji marketingowych. Chcemy budować długoterminowe relacje z klientami, poznać ich biznes i opracować skuteczną strategie digital marketingu, bo tylko takie podejście gwarantuje sukces w Internecie.

Czego możesz od nas oczekiwać?

- Strategie sprawdzone przez najlepszych na świecie
- szkoliliśmy się u boku Dennisa Yu, jednego z najlepszych marketerów na świecie, współtwórcę algorytmów wyszukiwarek internetowych oraz algorytmu Facebooka.

- Jakościowy ruch - W marketingu internetowym nie chodzi o to, aby trafiać z reklamą do wszystkich. Kluczowe jest docieracie do użytkowników, którzy będą najbardziej zainteresowani Twoją ofertą.

Uczciwa cena - oferujemy optymalne ceny usług, aby klient nie traktował marketingu jako kosztu, ale inwestycji, w której może liczyć na odpowiedni zwrot z inwestycji.

- Pełna własność - Wszystko co stworzymy w ramach współpracy jest Twoje. Strony internetowe, konta kampanii i kreacje.

- Reklama w mediach społecznościowych - Zamiast lajków i udostępnień generujemy sprzedaż po przez rozbudowane kampanie w social media.

Niestandardowe raportowanie - Zobaczysz wszystkie statystyki marketingowe w jednym miejscu. Łatwo zweryfikujesz czy inwestycja w reklamę się zwraca.

- Analiza konkurencji - Wykorzystaj wiedzę o swojej konkurencji do rozwoju biznesu. Dowiesz się jak reklamują się w Internecie.

- Zwiększanie konwersji - Analityka, ankiety, strony docelowe, live chat. Wykorzystamy te narzędzia do rozwoju Twojej firmy.

Umów się z nami na bezpłatną konsultacje i zobacz jak może wyglądać nasza współpraca !

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

6.0

w kategorii

Pozycjonowanie stron www

 • oferta:
  6
   
 • skuteczność:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Zadowolony klient

Opinia z autopsji. Fachowe i konkretne podejście do klienta. Zaproponowano kilka świetnych rozwiązań, o których nie miałem pojęcia. Polecam!

 • Daniel
opinia

5.8

w kategorii

Marketing internetowy

 • oferta:
  5
   
 • jakość usług:
  6
   
 • skuteczność:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
5.8
 

Pomogli mi w rozwoju biznesu

Co roku we współpracy z Blue Mint realizuje kampanie AdWords, aby pozyskać nowych kursantów do szkoły językowej. Zawsze po kampanii przybywa nowych klientów, mam wiele telefonów i kontaktów mejlowych. Blue Mint wszystko omawia i prezentuje w przejrzystych raportach. Polecam współpracę z tą agencją !

 • MKreft