Borga - producent hal i konstrukcji stalowych

adres
80-298 Gdańsk, Azymutalna 9

znajduje się w BCB Business Park

telefon
58 629-94-44, 601-072-316
e-mail
i...@borga.pl pokaż
www
www.borga.pl
Godziny otwarcia
pn-pt8:00 - 16:30

O nas

Firma Borga to renomowany producent prefabrykowanych hal stalowych, działający na terenie całej Europy. W naszej ofercie znajda Państwo hale magazynowe, przemysłowe, rolnicze budowane przy użyciu własnych komponentów konstrukcyjnych,

Borga to renomowany producent konstrukcji stalowych o globalnym zasięgu - dzięki elastycznemu  i najbardziej opłacalnemu systemowi budowlanemu na rynku, firma osiągnęła pozycję europejskiego lidera branży hal stalowych. Połączenie innowacyjności, produkcji najważniejszych komponentów we własnych zakładach produkcyjnych oraz montażu w obrębie działań firmy Borga, gwarantuje terminowość dostaw i realizacji inwestycji.  Firma posiada całkowitą kontrolę nad całym procesem produkcji i dostaw.

Elastyczny system budowlany
Przedsiębiorstwo powstało w odpowiedzi na oczekiwania rynku, dlatego firma Borga opracowała innowacyjny system budowlany odpowiadający na potrzeby i wymagania swoich klientów. Produktem finalnym, który oddajemy w ręce inwestora są w pełni funkcjonalne i ergonomiczne hale stalowe dopasowane do indywidualnych. Dzięki racjonalnemu podejściu do projektowania i budowania konstrukcji stalowych oszczędzamy czas i pieniądze naszych klientów.

Certyfikacja produkcji
Firma Borga przez ponad 40 lat swojej obecności na światowym rynku w branży hal stalowych dopracowywała swój system budowlany dążąc do perfekcji. Dzięki własnym zakładom produkcyjnym posiadamy, jesteśmy w stanie zaoferować inwestorom najwyższą jakość na rynku, terminowość wykonania inwestycji oraz niezawodność na długie lata.

Kompleksowa oferta
System budowlany firmy Borga powstał w odpowiedzi na oczekiwania klientów na europejskim rynku – projektujemy i budujemy prefabrykowane hale stalowe od A do Z. Dzięki kompleksowej i atrakcyjnej ofercie oddajemy inwestorom obiekt zrealizowany z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i oczekiwań klient.

Oferta firmy Borga
-hale magazynowe
-hale rolnicze
-hale przemysłowe
-hale komercyjne
-ujeżdżalnie
-komponenty budowlane

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »