Bose Stopy Punkt Przedszkolny Alternatywny

Bose Stopy

Wybierz numer

793-979-589 889-786-582
p...@gmail.com pokaż
Otwarte do 17:00 więcej
  • Zdjęcie 1/30 - Bose Stopy Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/30 - Bose Stopy Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/30 - Bose Stopy Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/30 - Bose Stopy Gdynia +27 1
 

O nas

Przedszkole Bose Stopy to miejsce pełne szacunku do dziecka i miłości do natury. Stworzone przez dwie marzycielki i pasjonatki, które po latach zbierania doświadczeń połączyły swoje siły, aby stworzyć tą nietuzinkową placówkę.
W naszym przedszkolu każde dziecko może w przyjaznej i akceptującej atmosferze rozwijać się we własnym tempie, na swój niepowtarzalny, indywidualny sposób.
Mała liczebność grupy sprawia , że możemy podchodzić indywidualnie do każdego dziecka, natomiast jej zróżnicowanie wiekowe kreuje naturalne środowisko rozwoju, gdzie mają szanse zaistnieć realne sytuacje społeczne- młodsze dzieci poprzez obserwację uczą się od swoich starszych kolegów, a starsze rozwijają empatię, umiejętność pomocy i opieki nad innymi, jednocześnie kształtując swoje poczucie wartości jako osób potrzebnych, wartościowych, mających moc sprawczą i wpływ na swoje otoczenie.
W Bosych Stopach łączymy elementy m.in. metody Montessori, Reggio Emilia, planu daltońskiego, co daje dzieciom urozmaicone możliwości i zapewnia wszechstronny rozwój. Czerpiemy inspiracje z nauk Jaspera Julla oraz edukacji fińskiej, która jest w tym momencie uznawana za najlepszą na świecie.
Sprawujemy opiekę w duchu Porozumienia bez Przemocy tj. bez kar i nagród, w poszanowaniu woli i akceptacji dla potrzeb dziecka.
Podążamy za dzieckiem, pozostawiając mu przestrzeń na kształtowanie swojej samodzielności i odpowiedzialności.
Ważna jest dla nas współpraca z rodzicami, zachęcamy do brania udziału w życiu przedszkola przez wspólne warsztaty, konsultacje i bycie razem.

Oceny (20)

Monia
Termin usługi: lipiec 2023

Od pierwszego dnia przedszkola czułam się jakbym zostawiła córkę pod opieką zaufanych przyjaciółek. Podejście Agnieszki i Marysi jest zgodne z Naszym. Dziecko jest zaopiekowanie nie tylko fizycznie ale również emocjonalnie. Codziennie przeżywa doświadczenia w otoczeniu natury, uczy się współpracy, gotuje wspólnie z grupą. Czesto ciężko ja jest wyciągnąć z przedszkola bo dobrze się tam czuje a my jako rodzice czujemy że to był najlepszy wybór.

Przedszkola

6.0
Agata
Termin usługi: lipiec 2023

Najlepsze przedszkole ever! Bardzo polecam, super atmosfera, zabawy, wyprawy do lasu i miasta, dzieciaki nigdy się nie nudzą. Moje córki uwielbiają tam chodzić, często wracają brudne i bardzo szczęśliwe

Przedszkola

6.0
Adrianna
Termin usługi: październik 2022

Polecam z całego serca, jeśli ktoś szuka przedszkola w którym dziecko jest traktowane z szacunkiem, w którym są wyznaczane mądre granice, w którym dzieci mają dużą sprawczość i wpływ na przedszkolne życie :) Dzieci mają codziennie wyprawy - ubierane stosownie do pogody. Dodatkowym plusem jest sad, ktory przynależy do przedszkola, niedaleko budynku. Właścicielki przedszkola są na codzień z dziećmi i są fantastycznymi kobietami.

Przedszkola

6.0
Marta

swietnie zorganizowane polkolonie, dzieciaki spedzaja duzo czasu na swiezym powietrzu, pozanja las i przyrode, ciekawe zajecia plastyczne : ) bardzo Polecam !

Kolonie, obozy

6.0
Asia
Termin usługi: czerwiec 2022

Świetne miejsce. Pani Marysia i Agnieszka prowadzą bardzo kreatywne zajęcia. Dzieci z pewnością nie będą się nudzić. Połączenie nauki i zabawy, dzięki czemu dzieciaczki łatwiej i szybciej przyswajają zdobywana wiedzę.

Przedszkola

6.0
Basia

Klimaciarsko i z fantazją! a przy tym profesjonalnie i bezpiecznie! Z całego serducha polecam to magiczne miejsce pod skrzydełkami Marii i Agnieszki ️

Kolonie, obozy

6.0
Agata

Warsztaty są super! Moje dziewczynki uwielbiają gotowanie w lesie! Super sprawa, wszystkim rodzicom ogromnie polecam. Jest zabawa, jest nauka, jest jedzienie

Kolonie, obozy

6.0
Pszczoła
Termin usługi: czerwiec 2022

Najcudowniejsze osoby we własciwym miejscu. Długo czekałem na te chwile. Kreatywne zajęcia to specjalność Pani Marysi i Agnieszki. Od dziecka w przedszkolu aż po przyjaźń!

Przedszkola

6.0
Sara S
Termin usługi: maj 2022

Pani Marysia jest najlepszą przedszkolanką! ️ Bardzo polecam, bardzo! Wszystkie dzieci do lasu! ️

Przedszkola

6.0
Dorota
Termin usługi: maj 2022

Wspaniałe Panie, które opiekowały się moim synem przez 3 przedszkolne lata. Głowy mają pełne cudownych, nietuzinkowych pomysłów, są opiekuńcze i na 100% zaangażowane w opiekę nad dziećmi. Z nimi na pewno nie jest nudno!!! Polecam!!!

Przedszkola

6.0
JK
Termin usługi: maj 2022

Magia wyobraźni, w tym miejscu dzieją się prawdziwe cuda

Przedszkola

6.0
Zadowolony Ojciec

Dziewczyny mają pomysły i umiejętności aby zainteresować dzieciaki. Nie boją się błota, wody, pogody ani dzieciaków. Dajcie im szansę. Polecam

Kolonie, obozy

6.0
Krystian
Termin usługi: maj 2022

Polecam wszystkim rodzicom którzy wymagają coś więcej od placówki, na pewno nie jest to przechowalnia dzieci! Panie robią coś wyjątkowego indywidualne podejscie i poświęcony czas dla każdego wychowanka. Dzieciaki nie chcą wracać do swoich domów :) Polecam z całego serca. Nadchodzi nowa era w edukacji:) Pozdrawiam serdecznie cudowne Panie!!! :)

Przedszkola

6.0
Magda
Termin usługi: maj 2022

Bardzo polecam! Pani Marysia i Agnieszka opiekowały sie moja corka całe 6 lat i to był przecudowny czas dla małej: Panie maja glowe pelna ciekawych, kreatywnych pomyslow, jednoczesnie uczą dzieci samodzielności i operatywności. Polecam! Wasze dzieciaki beda uwielbiały kazdy dzien spędzony w tym oto miejscu:)

Przedszkola

6.0
pioro6
Termin usługi: maj 2022

Zbliża się dużymi krokami otwarcie przedszkola, w którym zapisać swoje dziecko będzie bardzo ciężko ( z powodu dużo chętnych). Zdecydowanie polecam !!!

Przedszkola

6.0
Ariel
Termin usługi: maj 2022

Największe zalety to bogaty plan dnia, spacery i nacisk na wychowanie. Polecam wszystkim niezdecydowanym.

Przedszkola

6.0
Karolina i Frycuś

Wspaniała kadra, niezapomniane przeżycia dla dziecka będziemy do Was wracać! Jesteście najlepsi!

Kolonie, obozy

6.0
Paula
Termin usługi: maj 2022

Super ekipa ,super Miejsce dla każdego Przedszkolaka!

Przedszkola

6.0
M.M.
Termin usługi: maj 2022

Bardzo kreatywne Panie. Przy nich dzieci nigdy się nie nudzą. Polecam.

Przedszkola

6.0
Mama trójki
Termin usługi: maj 2022

Świetne nauczycielki, z pasja, wkładają w swoją prace całe serce. Kreatywne, szanujące dzieci, tworzą wspaniały i niepowtarzalny klimat. Moje dzieci pod skrzydłami Pań bardzo wzmocniły swoją kreatywność.

Przedszkola

6.0