Braterska

Braterska

Wybierz numer

690-033-200
b...@braterska.com pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
  • Zdjęcie 1/14 - Braterska Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/14 - Braterska Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/14 - Braterska Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/14 - Braterska Gdańsk +11 1
 

O nas

Braterska to katolicka księgarnia i sklep oferujący dewocjonalia, ornaty, sutanny, szaty liturgiczne, akcesoria kapłańskie, artykuły i druk dla parafii. Prowadzimy sprzedaż w sklepie stacjonarnym oraz w sklepie internetowym.
Braterska to przede wszystkim zespół ludzi z pasją, którzy na co dzień aktywnie uczestniczą w życiu Kościoła.
Nasza misja to promowanie dobrych wartości i wprowadzanie na rynek produktów, które w każdej przestrzeni pozwolą nam w subtelny sposób świadczyć o naszej wierze.

Oferowane produkty, takie jak Pisma Święte, ikony, krzyże, biżuteria oraz inne dewocjonalia idealnie sprawdzą się jako prezent na Chrzest Święty czy Pierwszą Komunię Świętą.
Natomiast książki, filmy, audiobooki z konferencjami, muzyka i gry religijne stanowią ponadto ciekawą propozycję po którą warto sięgać aby wspierać rozwój osobisty czy też duchowy.

W naszym asortymencie mamy ponad 15 tys. produktów w tym ponad 3 tys. tytułów książkowych dostępnych od ręki. Nasza oferta to efekt długich poszukiwań produktów najwyższej jakości pochodzących przede wszystkim z Polski, ale także m.in. z Włoch, Hiszpanii, Niemiec, Grecji.

Nieodłącznym elementem naszej oferty są produkty dla księży i parafii. Ofertę stanowi asortyment wyposażenie kościoła, ornaty, szaty liturgiczne, naczynia liturgiczne oraz wyposażenie sakralne.