Bricks 4 Kidz

81-586 Gdynia, Strzelców 46/1 Mapka
508-177-488
t...@bricks4kidz.com pokaż
www.bricks4kidz.com.pl/trojmiasto
Godziny otwarcia
pn-pt8:00 - 18:00
sob-nd10:00 - 16:00

Napisali o nas

  • Halloween: imprezy i seanse kinowe w Trójmieście
    Halloween: imprezy i seanse kinowe w Trójmieście 29 października 2020 (39 opinii) Wydrążone dynie, nietoperze, duchy i zjawy. Przed nami "najstraszniejszy" dzień w roku, czyli Halloween, które wypada w najbliższą sobotę, 31 października. Dotychczas dla wielu...

O nas

Bricks 4 Kidz® to unikalna oferta zajęć pozalekcyjnych prowadzonych z wykorzystaniem klocków LEGO®! Zajęcia prowadzone na terenie przedszkoli, szkół i innych placówek oświatowych skierowane są do dzieci w wieku 2-14lat. Uczymy, Budujemy, Bawimy!

Bricks 4 Kidz [czyli po prostu KlockiDlaDzieci] to sprawdzony amerykański pomysł i metodologia prowadzenia zajęć dla dzieci. Zapewniamy wyjątkową atmosferę zajęć, podczas których uczymy, budujemy, bawimy... za pomocą uwielbianych przez dzieci klocków LEGO®.

Przygotowane programy dla dzieci oparte są o budowę prostych i zaawansowanych, ale zawsze ekscytujących modeli z klocków LEGO® stworzonych przez doświadczonych inżynierów i architektów. Nasze specjalne zestawy klocków i przemyślane tematycznie modele kreują nie tylko doskonałą bazę do zabawy, ale stanowią także ważny element rozwoju edukacyjnego dla dzieci.

Jesteśmy przekonani, że dzieci uczą się najefektywniej poprzez aktywności, które angażują ich ciekawość i kreatywność. Staramy się, aby świat programów Bricks 4 Kidz® właśnie taki był!

Oferujemy zajęcia dla dzieci w wieku od 2 do 14 lat.
2-4 LATA - STREFA DUPLO
4-6 LAT - PRZEDSZKOLAKI LEGOLAKI
5-7 LAT - BUDUJĘ I WIEM
7-9 LAT - ROBOTYKA DLA JUNIORA
9-14 LAT - MŁODY ROBOTYK
9-14 LAT - MOVIE MAKING/COMICS CREATOR

Dodatkowo:
KAMPY (PÓŁKOLONIE) ZIMOWE I LETNIE
IMPREZY URODZINOWE I OKOLICZNOŚCIOWE
DZIECI MAJĄ WYCHODNE

Zapisy na:
trojmiasto@bricks4kidz.com

Więcej informacji na stronie internetowej www.bricks4kidz.com.pl/trojmiasto

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »