Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Bohaterów Wybrzeża w Sopocie

Centrum Kształcenia Ustawicznego

Wybierz numer

Sekretariat: 58 551-00-11 58 551-17-13
c...@ckusopot.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
  • Zdjęcie 1/7 - Centrum Kształcenia Ustawicznego Sopot 4
  • Zdjęcie 2/7 - Centrum Kształcenia Ustawicznego Sopot 3
  • Zdjęcie 3/7 - Centrum Kształcenia Ustawicznego Sopot 2
  • Zdjęcie 4/7 - Centrum Kształcenia Ustawicznego Sopot +4 1
 

W tym obiekcie znajdują się:

O nas

✔️ BEZPŁATNA NAUKA! ✔️

Centrum Kształcenia Ustawicznego w Sopocie oferuje:

▶️ Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe (KKZ) ▶️ Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych ▶️ Szkoła Policealna
    
   
UWAGA:
 NABÓR NA KURSY OD 2 LISTOPADA na rok 2024/2025: https://www.ckusopot.pl/
____________________________________________________________________________

OFERTA BEZPŁATNYCH KWALIFIKACYJNYCH KURSÓW ZAWODOWYCH:

Technik fotografii i multimediów
▶️ AUD.02 Rejestracja, obróbka i publikacja obrazu

▶️ AUD.05 Realizacja projektów graficznych i multimedialnych

Technik informatyk
❇️ INF.02 Administrowanie systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i sieci
❇️ INF.03 Tworzenie i administrowanie stronami i aplikacjami oraz bazami danych


Technik programista
✴️ INF.03 Tworzenie i administrowanie stronami i aplikacjami oraz bazami danych
✴️ INF.04 Projektowanie, programowanie i testowanie aplikacji.

Technik rachunkowości
☑️ EKA.07 Prowadzenie rachunkowości
☑️ EKA.05 Prowadzenie spraw kadrowo-płacowych i gospodarki finansowej


Jeżeli nie posiadasz wykształcenia średniego a chciałbyś(a) je zdobyć, to CKU Sopot prowadzi również Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych. Dzięki temu możesz uczęszczać na kursy zawodowe i zdobyć wykształcenie średnie w jednym miejscu.

W ramach Szkoły Policealnej prowadzimy naukę w następujących zawodach:
*️ technik administracji
*️ technik bezpieczeństwa i higieny pracy
*️ asystent osoby niepełnosprawnej
*️ opiekun osoby starszej
*️ opiekun w domu pomocy społecznej
*️ opiekunka dziecięca
*️ opiekunka środowiskowa

Zapraszamy do kontaktu
☎️ 58 551 17 13
✉️ cku@ckusopot.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 22-24
Sopot

Najczęściej zadawane pytania

Czy szkoła jest bezpłatna?
Tak. Słuchacze NIE płacą czesnego, wpisowego, opłaty za wydanie zaświadczenia o ukończeniu kursu i świadectwa.
Czy wszystkie zajęcia odbywają się w siedzibie CKU Sopot?
Tak. Posiadamy bogate zaplecze dydaktyczne. W naszym budynku jest kilkanaście pracowni zawodowych i wykładowych. Na wyposażeniu jest nowoczesny sprzęt komputerowy, studia fotograficzne, a podczas kursów zawodowych z grafiki, multimediów i fotografii słuchacze uczą się zawodu na programach firmy Adobe.
Jak wyglądają praktyki zawodowe?
W budynku CKU Sopot funkcjonuje firma symulacyjna SMART Studio, w której słuchacze odbywają praktyki zawodowe. Nie musisz się martwić w poszukiwaniu pracodawcy, u którego odbędziesz praktyki. U nas nauka i praktyka odbywa się w jednym miejscu.
Jakie otrzymam zaświadczenie, świadectwo po ukończeniu KKZ?
Po ukończeniu kwalifikacyjnego kursu zawodowego otrzymasz zaświadczenie o ukończeniu kursu. Ponadto w CKU Sopot są organizowane państwowe egzaminy zawodowe. Po ich zdaniu w części teoretycznej i praktycznej otrzymasz certyfikat wydany przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną.
W jakie dni odbywają się zajęcia?
Zajęcia odbywają się w soboty i niedziele przeważnie co dwa tygodnie. Tak abyś miał(a) czas dla rodziny i na odpoczynek. Praktyki zawodowe w naszej siedzibie w firmie symulacyjnej mogą odbywać się również w piątki późnym popołudniem.
Kto prowadzi zajęcia?
Naszymi wykładowcami są osoby, które na co dzień pracują w branży informatycznej, programistycznej, fotograficznej, multimedialnej czy finansowej. W sposób praktyczny przedstawią Tobie tajniki zawodu. Ponadto nauczyciele posiadają uprawnienia egzaminatora. Dzięki temu w profesjonalny sposób przygotują Ciebie do państwowego egzaminu zawodowego.
Jak z dojazdem i miejscem parkingowym?
CKU Sopot znajduje się naprzeciwko stacji kolejowej Sopot. Bez problemu dojedziesz do nas SKM Trójmiasto, PolRegio lub pociągiem dalekobieżnym. Przejście z peronu zajmuje 3 minuty. Dla słuchaczy oferujemy również bezpłatne miejsca parkingowe na terenie CKU.

Oceny (20)

Ka
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: marzec 2023 

Podjąłem naukę w CKU Sopot na inf02, podczas zapisów nie wiedziałem o tym, że to była moja jedna z najlepszych decyzji dot. edukacji. Jestem bardzo zadowolony, ponieważ zmierzyłem się z bardzo dużą kompetencją prowadzących zajęcia ponadto sale są wyposażone w pełni w sprzęt jak i biblioteka, która jest bogata w książki różnej maści. Jest czysto, zadbany budynek. Gorąco polecam !

Kursy zawodowe

6.0
Agnes
Termin usługi: maj 2023 

Podejście prowadzących jak najbardziej na plus. Są to osoby z przeogromną wiedzą oraz profesjonalnym podejściem do przekazywania wiedzy. Bardzo przyjemnie spędzony czas podczas zajęć. Szkoła posiada potrzebny sprzęt do praktycznej nauki zawodu. Panuje tam ciepła i rodzinna atmosfera. Polecam serdecznie! :)

Kursy zawodowe

6.0
Kasia
Termin usługi: kwiecień 2023 

Super szkoła i kadra. Polecam serdecznie.

Kursy zawodowe

6.0
Kursant
Termin usługi: styczeń 2023 

Świetna kadra nauczycieli, dobre przygotowanie do egzaminów. Zajęcia są prowadzone ciekawie i w miłej atmosferze. Polecam każdemu.

Kursy zawodowe

6.0
Piotr
Termin usługi: marzec 2023 

kurs sieci naprawdę godny polecenia, wyposażenie bardzo dobre, prowadzący bardzo dobry, atmosfera bardzo fajna :)

Kursy zawodowe

6.0
Alex Kaminski
Termin usługi: czerwiec 2022 

Niedawno skończyłam kurs zawodowy - technik fotografii i multimediów. Jestem zachwycona CKU!!!! Kadra zaangażowanych wykładowców którzy pracują w zawodzie i chętnie się dzielą swoją wiedzą, świetnie wyposażone sale ze sprzętem (jest multum nowego sprzętu: aparaty, studio fotograficzne x 4, tła, profesjonalne lampy, ciemnia fotograficzna Wojtka Korsaka, sale komputerowe- komputery z najnowszym oprogramowaniem etc.) organizacja szkoły, kultura i entuzjazm ludzi którzy to miejsce tworzą - 20/10! Studiowałam na paru uczelniach artystycznych i technicznych ( w Polsce i za granicą) i z ręką na sercu mogę powiedzieć, że CKU to rewelacyjne miejsce by się rozwijać i zdobyć solidne wykształcenie zawodowe. Do tego szkoła jest darmowa i w Sopocie- czy może być lepiej? :)

Kursy zawodowe

6.0
Karolina
Termin usługi: luty 2022 

Jestem mega zadowolona! Byłam na kursie fotograficznym. Szkoła ma 2 duże i świetnie wyposażone studia fotograficzne. Zajęcia z Panią Justyną niesamowite i bardzo profesjonalne. Ogromna wiedza! Zajęcia z obróbki zdjęć i grafiki z Panem Piotrem na bardzo wysokim poziomie. Nie znałam się na Photoshopie a teraz codziennie z niego korzystam i ludzie są bardzo zadowoleni z moich prac. Praca w ciemni fotograficznej i fotografia analogowa z Panem Wojtkiem to prawdziwa historia sztuki! Bardzo polecam tą szkołę, świetna atmosfera, nauczyciele pomocni i cierpliwi. I to wszystko za free! Szok. Dziękuję bardzo i pozdrawiam!

Szkoły policealne

6.0
Ola
Termin usługi: kwiecień 2022 

Super! Jestem mega zadowolona! Szkoła jest bezpłatna i przemiła atmosfera.

Szkoły policealne

6.0
Michał De
Termin usługi: kwiecień 2022 

Jestem bardzo zadowolony. Polecam, szczególnie kurs fotografii.

Kursy zawodowe

6.0
Marek M.
Termin usługi: listopad 2021 

Fajna atmosfera. Prowadzący przygotowani i z chęcią przekazują swoją wiedzę. Uczęszczałem na kurs z tworzenia stron internetowych. Rozpocząłem pracę w zawodzie i czuję się dobrze przygotowany. Logistycznie też na plus. Dla zmotoryzowanych jest bezpłatny parking

Szkoły policealne

5.8
Robert
Termin usługi: styczeń 2022 

Właśnie zakończyłem kurs Administracji sieci komputerowych INF.02 Polecam z czystym sumieniem. Bardzo dobrze przygotowany pod względem merytorycznym. Bardzo dużo dodatkowej wiedzy, zwłaszcza od P. Damiana. Perfekcyjne przygotowanie do egzaminu również dzięki pomocy P. Damiana. Jeśli nie wiecie jeszcze gdzie i jakie kursy zrobić to polecam CKU Sopot, Sieci komputerowe, uważnie słuchać P. Damiana i jeszcze nie trzeba za to płacić

Kursy zawodowe

6.0
Anna
Termin usługi: styczeń 2022 

Uczęszczam na kierunek technik programista. Zajęcia bardzo treściwe, wykonujemy dużo ćwiczeń. Nauczyciele zawsze bardzo pomocni, podchodzą indywidualnie do kursanta. Polecam :)

Szkoły policealne

6.0
Konrad
Termin usługi: styczeń 2022 

Jestem bardzo zadowolony że uczęszczałem do tej szkoły. Zajęcia są bardzo ciekawe, kadra super z pozytywnym i świeżym podejściem do zajęć. Bardzo profesjonalnie wyposażona szkoła w sprzęt fotograficzny i komputerowy. Dla mnie super.

Szkoły policealne

5.6
Zdzisław
Termin usługi: czerwiec 2021 

W ciągu ostatnich dwóch lat w CKU Sopot uczestniczyłem w dwóch kwakifikacyjnych kursach zawodowych w zawodzie - technik rachunkowości. Moim celem było zdobycie nowego zawodu oraz znalezienie pracy po ukończeniu kursów. Bardzo dobrze oceniam Szkołę - wspaniali nauczyciele, obszerny i ciekawy program nauki oraz wyposażenie wspomagające nauczanie. W trakcie drugiego kursu zawodowego miałem przyjemność wziąć udział w ogólnopolskim konkursie z wiedzy o rachunkowości i ku mojemu zaskoczeniu zdobyłem 13 miejsce Nauka w CKU Sopot była prawdziwą przyjemnością... Zaraz po zakończeniu Szkoły i zdobyciu nowego zawodu, podjąłem pracę w biurze rachunkowym, z której jestem bardzo zadowolony... Bardzo bogata oferta kursów, zajęcia co dwa tygodnie w weekendy, szansa na zdobycie nowego zawodu i umiejętności, możliwość uzupełnienia wykształcenia... Już myślę o następnym kursie dotyczącym mojego hobby - fotografii... Polecam naukę w CKU Sopot

Kursy zawodowe

6.0
Agnieszka
Termin usługi: czerwiec 2021 

Polecam kurs "Administratora sieci" Bardzo fajna forma prowadzenia zajęć w obecnej sytuacji umożliwiająca szybki i skuteczny kontakt z trenerem. Szkolenie zainteresowało mnie w całości, ponieważ przystępując do niego nie miałam żadnej wiedzy z tej tematyki. Aktualnie pracuję w firmie informatycznej !!! Polecam i Pozdrawiam Pana Damiana :)

Kursy zawodowe

6.0
Aleksander
Termin usługi: luty 2018 

Kurs składania komputerów, konfigurację systemów operacyjnych Windows serwer, Linux ...,.......... i wiele innych że trudno wszystko wymienic............. praktyczne. zajęcia bardzo fajnie prowadzone. Zajęcia otworzyły mi nową drogę w życiu i pomogły znaleźć pracę :D jestem megaaa zadowolony.....i to zupełnie za Darmo...........,.................... polecam !!!

Kursy zawodowe

6.0
Absolwent
Termin usługi: 2012-2013 

Bardzo wysoki poziom nauczania, troska o postępy ucznia, zajęcia całkowicie bezpłatne.

Szkoły policealne

6.0
pewupe
Termin usługi: 2012 

Polecam! Modle jest bardzo pomocne, nauczycieli wyrozumiali, a poziom przewyższa prywatne.

Szkoły policealne

6.0
ewa
Termin usługi: 2010 

super:):):) jestem bardzo zadowolona z tej szkoly:)

Szkoły średnie

5.4
Absolwentka
Termin usługi: zeszly rok 

+ Fajna atmosfera + pomocni nauczyciele + za darmo + blisko monciaka i skmki

Szkoły policealne

6.0