CMTech Osuszanie budynków/Osuszanie po zalaniach

84-230 Rumia, Henryka Sienkiewicza 73 Mapka
731-751-342
b...@cmtech.pl pokaż
www.cmtech.pl
Godziny otwarcia
codzienniecałą dobę

O nas

Osuszanie budynków z wilgoci technologicznej i po zalaniach Trójmiasto i okolice. Osuszanie podposadzkowe ⚡ Wynajem osuszaczy powietrza ✓ nagrzewnic ✓ wentylatorów.

Firma CMTech wykonuje profesjonalne osuszanie budynków w Trójmieście oraz okolicznych miejscowościach. Sprawnie i skutecznie pozbywamy się wilgoci z pojedynczych pomieszczeń oraz całych obiektów, zarówno w przypadku zalania, jak i w celu przyspieszenia prac remontowo-budowlanych. Bez względu na to, czy remontujesz niewielkie mieszkanie, czy budujesz duży obiekt, szybko usuniemy niechcianą wilgoć i ułatwimy Ci realizację inwestycji.
Powstająca podczas remontu lub budowy obiektu wilgoć technologiczna jest poważną przeszkodą dla kontynuowania prac i wpływa na ich opóźnienie. W CMTech rozwiązujemy szybko ten problem, proponując jej usunięcie przy pomocy specjalistycznego sprzętu, takiego jak nagrzewnice, osuszacze, dmuchawy i wentylatory.

⚡ Awaria ogrzewania podłogowego? Zalanie? Zbyt mokra posadzka pod panele / deski? Zadzwoń do nas! Pomożemy pozbyć Ci się wilgoci. Świadczymy usługi osuszania podposadzkowego.

⚡ Potrzebne Ci pilne osuszenie pomieszczeń w Gdańsku lub Gdyni? Zgłoś się do nas, a zapewnimy Ci pomoc w ciągu 24 godzin, gwarantując szybką i fachową realizację usługi.

⚡ Możesz zamówić u nas kompleksową usługę osuszania bądź wynająć potrzebny Ci sprzęt. Odwiedź naszą stronę! ;-)

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »